Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół Orzesze 9 18 75:15
2. LKS Strażak II Mikołów 9 13 47:43
3. UKS Huragan Sosnowiec 9 12 57:33
4. MDK Ruda Śląska 9 10 45:45
5. KTS Tajfun Tychy 9 8 43:47
6. KS Viret Zawiercie 9 8 41:49
7. TKKF Chorzów 9 7 40:50
8. Bartek Siemianowice 9 6 39:51
9. TKKF II Chorzów 9 6 33:57
10. TKKF Aut Łagisza Będzin 9 2 30:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jerzy Pełka
(UKTS Sokół Orzesze)
27 27 0 100% 27:0
2. Zbigniew Rodek
(UKS Huragan Sosnowiec)
24 20 4 83% 20:4
3. Zbigniew Mrozik
(UKTS Sokół Orzesze)
27 20 7 74% 20:7
4. Michał Klejnot
(UKTS Sokół Orzesze)
27 19 8 70% 19:8
5. Maciej Lamer
(KS Viret Zawiercie )
27 19 8 70% 19:8
6. Piotr Fafiński
(KTS Tajfun Tychy)
21 18 3 86% 18:3
7. Andrzej Kiera
(Bartek Siemianowice)
27 18 9 67% 18:9
8. Marian Kołodziejczyk
(TKKF II Chorzów)
24 17 7 71% 17:7
9. Marcin Woźniczka
(MDK Ruda Śląska)
21 16 5 76% 16:5
10. Jerzy Pniak
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
27 16 11 59% 16:11
11. Mirosław Kapica
(LKS Strażak II Mikołów)
18 15 3 83% 15:3
12. Mirosław Katolik
(UKS Huragan Sosnowiec)
26 15 11 58% 15:11
13. Grzegorz Zegar
(TKKF Chorzów)
25 14 11 56% 14:11
14. Jan Prandzioch
(TKKF Chorzów)
20 12 8 60% 12:8
15. Antoni Biaduń
(LKS Strażak II Mikołów)
24 12 12 50% 12:12
16. Sebastian Pella
(MDK Ruda Śląska)
18 11 7 61% 11:7
17. Piotr Boryszko
(UKS Huragan Sosnowiec)
21 11 10 52% 11:10
18. Grzegorz Ptaszek
(KTS Tajfun Tychy)
24 11 13 46% 11:13
19. Waldemar Lesisz
(MDK Ruda Śląska)
24 10 14 42% 10:14
20. Jarosław Pisula
(TKKF II Chorzów)
26 9 17 35% 9:17
21. Roman Termin
(LKS Strażak II Mikołów)
9 8 1 89% 8:1
22. Grzegorz Jugowiec
(Bartek Siemianowice)
9 7 2 78% 7:2
23. Dariusz Hamiga
(KS Viret Zawiercie )
18 7 11 39% 7:11
24. Andrzej Bogusławski
(TKKF Chorzów)
24 7 17 29% 7:17
25. Ryszard Widurski
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
27 7 20 26% 7:20
26. Dariusz Nowak
(KTS Tajfun Tychy)
12 6 6 50% 6:6
27. Sławomir Szewczyk
(KS Viret Zawiercie )
17 6 11 35% 6:11
28. Sylwester Miśta
(KS Viret Zawiercie )
6 5 1 83% 5:1
29. Piotr Wilk
(Bartek Siemianowice)
22 5 17 23% 5:17
30. Paweł Nowak
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
3 3 0 100% 3:0
31. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
4 3 1 75% 3:1
32. Katarzyna Krzysztoforska
(TKKF II Chorzów)
6 3 3 50% 3:3
33. Dawid Matejczyk
(Bartek Siemianowice)
9 3 6 33% 3:6
34. Janusz Kowalski
(LKS Strażak II Mikołów)
11 3 8 27% 3:8
35. Zdzisław Domeradzki
(TKKF Chorzów)
12 3 9 25% 3:9
36. Marian Suchoplujew
(MDK Ruda Śląska)
2 2 0 100% 2:0
37. Paweł Wons
(KTS Tajfun Tychy)
3 2 1 67% 2:1
38. Kamil Kaczmarek
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 2 1 67% 2:1
39. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak II Mikołów)
12 2 10 17% 2:10
40. Marian Budziński
(LKS Strażak II Mikołów)
1 1 0 100% 1:0
41. Eugeniusz Migdał
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 1 2 33% 1:2
42. Marek Żukowski
(MDK Ruda Śląska)
3 1 2 33% 1:2
43. Antoni Keler
(LKS Strażak II Mikołów)
3 1 2 33% 1:2
44. Piotr Gorzkowski
(TKKF II Chorzów)
4 1 3 25% 1:3
45. Zenon Szołtysik
(Bartek Siemianowice)
5 1 4 20% 1:4
46. Krzysztof Burzawa
(TKKF II Chorzów)
6 1 5 17% 1:5
47. Zdzisław Pałęga
(KS Viret Zawiercie )
7 1 6 14% 1:6
48. Piotr Wolnicki
(KTS Tajfun Tychy)
8 1 7 13% 1:7
49. Iwona Ogońska
(MDK Ruda Śląska)
13 1 12 8% 1:12
50. Adam Głombik
(TKKF II Chorzów)
13 1 12 8% 1:12
51. Bogusław Kozak
(TKKF II Chorzów)
2 0 2 0% 0:2
52. Andrzej Braksator
(KTS Tajfun Tychy)
3 0 3 0% 0:3
53. Mariusz Jacaszek
(LKS Strażak II Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
54. Krzysztof Piątek
(KS Viret Zawiercie )
3 0 3 0% 0:3
55. Grzegorz Zapotoczny
(Bartek Siemianowice)
9 0 9 0% 0:9
56. Dariusz Filak
(KTS Tajfun Tychy)
10 0 10 0% 0:10
57. Marek Kusiak
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
24 0 24 0% 0:24