Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Śląska Liga Amatorów
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 5, Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska 101
Telefon:
502298539
E-mail:
ukts.sokolorzesze@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze , Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu Jaśkowicach, ul. Fabryczna 1
Prezes Klubu:
Grzegorz Jurowicz

Osoba odpowiedzialna:
Michał Klejnot
600082289
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół Orzesze 9 18 75:15
2. LKS Strażak II Mikołów 9 13 47:43
3. UKS Huragan Sosnowiec 9 12 57:33
4. MDK Ruda Śląska 9 10 45:45
5. KTS Tajfun Tychy 9 8 43:47
6. KS Viret Zawiercie 9 8 41:49
7. TKKF Chorzów 9 7 40:50
8. Bartek Siemianowice 9 6 39:51
9. TKKF II Chorzów 9 6 33:57
10. TKKF Aut Łagisza Będzin 9 2 30:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 27 0 27:0
Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 20 7 20:7
Michał Klejnot Polska 23.09.1968 19 8 19:8
Leszek Blacha Polska - 0 0 0:0
Rafał Sołtysik Polska - 0 0 0:0
Przemysław Piątek Polska 04.07.1968 0 0 0:0
Rafał Woźniak Polska 02.06.1979 0 0 0:0
Zbigniew Fijałkowski Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-12
g. 18:00

1
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
2020-10-19
g. 18:00

2
KTS Tajfun Tychy UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
2020-10-16
g. 18:00

3
MDK Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-10-21
g. 19:00

4
UKTS Sokół Orzesze Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2020-11-05
g. 17:00

5
TKKF Aut Łagisza Będzin UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2020-11-18
g. 18:00

6
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-11-25
g. 19:00

7
UKTS Sokół Orzesze TKKF II Chorzów 8:2 Szczegóły
2020-12-11
g. 17:00

8
TKKF Chorzów UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
2020-12-16
g. 19:00

9
UKTS Sokół Orzesze KS Viret Zawiercie 9:1 Szczegóły
2021-03-09
g. 19:00

10
UKTS Sokół Orzesze TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
2021-04-21
g. 17:30

11
Bartek Siemianowice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-03-26
g. 17:00

12
TKKF II Chorzów UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-03-29
g. 19:00

13
UKTS Sokół Orzesze TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2021-04-13
g. 19:30

14
KS Viret Zawiercie UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
UKTS Sokół Orzesze KTS Tajfun Tychy -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
UKTS Sokół Orzesze MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-05-24
g. 18:00

18
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły