Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MDK Ruda Śląska
2. Śląska Liga Amatorów
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ruda Śląska, ul. Janasa 28 Młodzieżowy Dom Kultury
Telefon:
604595538
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ruda Śląska, ul. Janasa 28 Młodzieżowy Dom Kultury
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Żukowski Marek
604595538
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół Orzesze 9 18 75:15
2. LKS Strażak II Mikołów 9 13 47:43
3. UKS Huragan Sosnowiec 9 12 57:33
4. MDK Ruda Śląska 9 10 45:45
5. KTS Tajfun Tychy 9 8 43:47
6. KS Viret Zawiercie 9 8 41:49
7. TKKF Chorzów 9 7 40:50
8. Bartek Siemianowice 9 6 39:51
9. TKKF II Chorzów 9 6 33:57
10. TKKF Aut Łagisza Będzin 9 2 30:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Marcin Woźniczka Polska - 16 5 16:5
Sebastian Pella Polska - 11 7 11:7
Waldemar Lesisz Polska - 10 14 10:14
Marian Suchoplujew Polska - 2 0 2:0
Iwona Ogońska Polska 14.05.1973 1 12 1:12
Marek Żukowski Polska - 1 2 1:2
Dawid Bartuś Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-12-11
g. 17:00

1
TKKF Aut Łagisza Będzin MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2020-09-28
g. 18:00

2
MDK Ruda Śląska TKKF Chorzów 6:4 Szczegóły
2020-10-16
g. 18:00

3
MDK Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2020-10-23
g. 17:00

4
TKKF II Chorzów MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:00

5
LKS Strażak II Mikołów MDK Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2020-11-16
g. 18:00

6
MDK Ruda Śląska KS Viret Zawiercie 5:5 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00

7
KTS Tajfun Tychy MDK Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2020-12-07
g. 18:00

8
MDK Ruda Śląska UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2020-12-14
g. 18:00

9
MDK Ruda Śląska Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
2021-03-15
g. 18:00

10
MDK Ruda Śląska KTS Tajfun Tychy -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

11
MDK Ruda Śląska TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
2021-03-26
g. 17:00

12
TKKF Chorzów MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-03-30
g. 19:30

13
KS Viret Zawiercie MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 17:30

14
Bartek Siemianowice MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
MDK Ruda Śląska TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
UKTS Sokół Orzesze MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
MDK Ruda Śląska LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2021-05-24
g. 18:00

18
UKS Huragan Sosnowiec MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły