Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LMII 1
LZS BLYSS Kujakowice LKS Pogórze 8:2 Szczegóły
SG:
2020-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMII 1
KTS II Gliwice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 6:4 Szczegóły
SG:
2020-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LMII 1
LITS Meble Anders Żywiec LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2020-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LMII 1
AKS Mikołów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG:
2020-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LMII 1
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LMII 2
UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LMII 2
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG:
2020-09-25
g. 19:00
W: pozytywna
010
2LMII 2
LZS Chespa Żywocice KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LMII 2
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG:
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LMII 2
LKS Pogórze UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LMII 3
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LMII 3
LZS BLYSS Kujakowice LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG:
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LMII 3
KTS II Gliwice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LMII 3
LITS Meble Anders Żywiec UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-10-06
g. 19:30
W: pozytywna
018
2LMII 3
AKS Mikołów UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LMII 4
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LMII 4
UKS Huragan Sosnowiec KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LMII 4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LMII 4
LZS Chespa Żywocice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LMII 4
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LMII 5
LKS Pogórze LZS Chespa Żywocice 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LMII 5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LMII 5
LZS BLYSS Kujakowice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2020-11-04
g. 18:30
W: pozytywna
029
2LMII 5
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LMII 5
LITS Meble Anders Żywiec AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2020-11-23
g. 20:00
W: pozytywna
032
2LMII 6
AKS Mikołów KTS II Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LMII 6
UKTS Sokół Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LMII 6
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LMII 6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2020-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LMII 6
LZS Chespa Żywocice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
038
2LMII 7
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
039
2LMII 7
LKS Pogórze UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-12-23
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LMII 7
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LMII 7
LZS BLYSS Kujakowice AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG:
2020-11-05
g. 17:30
W: pozytywna
042
2LMII 7
KTS II Gliwice LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LMII 8
LITS Meble Anders Żywiec LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-12-09
g. 20:00
W: pozytywna
045
2LMII 8
AKS Mikołów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2020-11-18
g. 19:00
W: pozytywna
046
2LMII 8
UKTS Sokół Orzesze LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2020-11-13
g. 18:00
W: negatywna
047
2LMII 8
UKS Huragan Sosnowiec LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
048
2LMII 8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
050
2LMII 9
LZS Chespa Żywocice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
051
2LMII 9
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
052
2LMII 9
LKS Pogórze AKS Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
053
2LMII 9
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
054
2LMII 9
LZS BLYSS Kujakowice KTS II Gliwice 8:2 Szczegóły
SG:
2020-12-03
g. 17:30
W: negatywna
056
2LMII 10
KTS II Gliwice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
057
2LMII 10
LITS Meble Anders Żywiec LKS Pogórze 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-12-16
g. 18:30
W: pozytywna
058
2LMII 10
AKS Mikołów LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 5:5 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
059
2LMII 10
UKTS Sokół Orzesze LZS Chespa Żywocice 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
060
2LMII 10
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-02-25
g. 18:00
W: pozytywna
062
2LMII 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
063
2LMII 11
LZS Chespa Żywocice AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
064
2LMII 11
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2020-12-18
g. 18:00
W: negatywna
065
2LMII 11
LKS Pogórze KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
066
2LMII 11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2021-02-25
g. 18:30
W: pozytywna
002
2LMII 12
LITS Meble Anders Żywiec UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMII 12
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-02-26
g. 18:30
W: pozytywna
004
2LMII 12
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2021-02-24
g. 18:30
W: pozytywna
005
2LMII 12
AKS Mikołów LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LMII 12
KTS II Gliwice LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-03-04
g. 17:30
W: pozytywna
008
2LMII 13
KTS II Gliwice LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-03-03
g. 18:30
W: pozytywna
009
2LMII 13
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-03-10
g. 19:00
W: pozytywna
010
2LMII 13
UKTS Sokół Orzesze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LMII 13
UKS Huragan Sosnowiec LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LMII 13
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG:
2021-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LMII 14
UKS Huragan Sosnowiec LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-03-11
g. 18:30
W: pozytywna
015
2LMII 14
LITS Meble Anders Żywiec LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-03-12
g. 19:00
016
2LMII 14
UKTS Sokół Orzesze AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2021-03-12
g. 18:30
W: pozytywna
017
2LMII 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2021-03-12
g. 19:00
W: pozytywna
018
2LMII 14
LZS Chespa Żywocice LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-03-19
g. 19:00
W: pozytywna
020
2LMII 15
LZS Chespa Żywocice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-03-19
g. 19:00
W: pozytywna
021
2LMII 15
UKTS Sokół Orzesze KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-03-17
g. 18:30
W: pozytywna
022
2LMII 15
AKS Mikołów LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-03-19
g. 18:00
023
2LMII 15
LZS BLYSS Kujakowice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG:
2021-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LMII 15
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-03-26
g. 18:00
026
2LMII 16
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-03-24
g. 17:30
027
2LMII 16
AKS Mikołów LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-03-25
g. 18:30
028
2LMII 16
LITS Meble Anders Żywiec KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2021-03-26
g. 19:00
029
2LMII 16
LZS Chespa Żywocice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LMII 16
LKS Pogórze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-04-07
g. 18:00
032
2LMII 17
LKS Pogórze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-04-09
g. 19:00
033
2LMII 17
LZS Chespa Żywocice LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-04-08
g. 17:30
034
2LMII 17
KTS II Gliwice LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-04-09
g. 18:00
035
2LMII 17
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-04-09
g. 18:00
036
2LMII 17
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-04-14
g. 18:30
038
2LMII 18
AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-04-16
g. 18:00
039
2LMII 18
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2021-04-16
g. 19:00
040
2LMII 18
LZS Chespa Żywocice LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-04-14
g. 18:00
041
2LMII 18
LKS Pogórze LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-04-16
g. 19:00
042
2LMII 18
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2021-04-22
g. 18:30
044
2LMII 19
LITS Meble Anders Żywiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2021-04-21
g. 18:00
045
2LMII 19
LKS Pogórze LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-04-23
g. 18:00
046
2LMII 19
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2021-04-22
g. 17:30
047
2LMII 19
KTS II Gliwice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-04-23
g. 18:00
048
2LMII 19
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-04-30
g. 18:00
050
2LMII 20
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-04-30
g. 18:00
051
2LMII 20
UKS Huragan Sosnowiec LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-04-30
g. 18:00
052
2LMII 20
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-04-30
g. 18:00
053
2LMII 20
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG:
2021-04-29
g. 18:30
054
2LMII 20
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-05-07
g. 18:00
056
2LMII 21
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-05-07
g. 18:30
057
2LMII 21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-05-07
g. 18:00
058
2LMII 21
UKS Huragan Sosnowiec LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-05-07
g. 18:00
059
2LMII 21
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-05-03
g. 18:30
060
2LMII 21
KTS II Gliwice AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-05-12
g. 18:30
062
2LMII 22
AKS Mikołów LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-05-12
g. 18:00
063
2LMII 22
LKS Pogórze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-05-14
g. 18:30
064
2LMII 22
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-05-14
g. 19:00
065
2LMII 22
UKTS Sokół Orzesze UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-05-14
g. 18:00
066
2LMII 22
LZS BLYSS Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
SG: