Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. IV)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-17
g. 17:30
W: pozytywna
683
LOIV 1
UKS Ikar II Mierzęcice MCKS Czeladź 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
684
LOIV 1
PKS Waluś Konopiska UKS Ikar Mierzęcice 2:8 Szczegóły
SG:
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
685
LOIV 1
KS VIRET CMC Zawiercie II MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
686
LOIV 1
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa LKS Tęcza Zendek 7:3 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
687
LOIV 1
TTS POLONIA III Bytom TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2017-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
689
LOIV 2
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS POLONIA III Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
690
LOIV 2
TTS POLONIA IV Bytom PKS Waluś Konopiska 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2017-10-27
g. 17:30
W: pozytywna
691
LOIV 2
MCKS Czeladź KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
692
LOIV 2
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KS VIRET CMC Zawiercie II 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
693
LOIV 2
UKS Ikar Mierzęcice UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
694
LOIV 3
UKS Ikar Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
695
LOIV 3
KS VIRET CMC Zawiercie II MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
696
LOIV 3
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa PKS Waluś Konopiska 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
697
LOIV 3
TTS POLONIA IV Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
698
LOIV 3
LKS Tęcza Zendek TTS POLONIA III Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
700
LOIV 4
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Michał Dzięgiel
2017-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
701
LOIV 4
MCKS Czeladź UKS Ikar Mierzęcice 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Pęciak
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
702
LOIV 4
PKS Waluś Konopiska KS VIRET CMC Zawiercie II 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2017-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
703
LOIV 4
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
704
LOIV 4
LKS Tęcza Zendek TTS POLONIA IV Bytom 6:4 Szczegóły
SG:
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
706
LOIV 5
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Tęcza Zendek 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
707
LOIV 5
PKS Waluś Konopiska TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
708
LOIV 5
TTS POLONIA IV Bytom MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
709
LOIV 5
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
710
LOIV 5
KS VIRET CMC Zawiercie II UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
712
LOIV 6
UKS Ikar Mierzęcice KS VIRET CMC Zawiercie II 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2017-11-28
g. 17:30
W: pozytywna
713
LOIV 6
UKS Ikar II Mierzęcice KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
714
LOIV 6
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
715
LOIV 6
TTS POLONIA III Bytom MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
716
LOIV 6
LKS Tęcza Zendek PKS Waluś Konopiska 5:5 Szczegóły
SG:
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
718
LOIV 7
PKS Waluś Konopiska MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2017-12-08
g. 17:30
W: pozytywna
719
LOIV 7
MCKS Czeladź LKS Tęcza Zendek 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Grzeszczyk
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
720
LOIV 7
TTS POLONIA III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2017-12-12
g. 17:30
W: pozytywna
721
LOIV 7
UKS Ikar II Mierzęcice TTS POLONIA IV Bytom 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
722
LOIV 7
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa UKS Ikar Mierzęcice 3:7 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
724
LOIV 8
KS VIRET CMC Zawiercie II KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
725
LOIV 8
TTS POLONIA IV Bytom UKS Ikar Mierzęcice 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2017-12-04
g. 17:30
W: pozytywna
726
LOIV 8
UKS Ikar II Mierzęcice TTS POLONIA III Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
727
LOIV 8
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno LKS Tęcza Zendek 9:1 Szczegóły
SG: Michał Dzięgiel
2017-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
728
LOIV 8
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-12
g. 17:30
W: pozytywna
730
LOIV 9
MCKS Czeladź PKS Waluś Konopiska 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
731
LOIV 9
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2017-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
732
LOIV 9
LKS Tęcza Zendek UKS Ikar II Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG:
2018-01-11
g. 17:00
W: pozytywna
733
LOIV 9
UKS Ikar Mierzęcice TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-01-10
g. 17:00
W: pozytywna
734
LOIV 9
KS VIRET CMC Zawiercie II TTS POLONIA IV Bytom 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
736
LOIV 10
PKS Waluś Konopiska LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2018-01-09
g. 18:00
W: pozytywna
737
LOIV 10
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Ikar II Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
738
LOIV 10
UKS Ikar Mierzęcice LKS Tęcza Zendek 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-01-10
g. 19:00
W: pozytywna
739
LOIV 10
TTS POLONIA III Bytom KS VIRET CMC Zawiercie II 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
740
LOIV 10
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa TTS POLONIA IV Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
742
LOIV 11
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2018-01-16
g. 17:30
W: pozytywna
743
LOIV 11
UKS Ikar II Mierzęcice PKS Waluś Konopiska 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
744
LOIV 11
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice 1:9 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
745
LOIV 11
LKS Tęcza Zendek KS VIRET CMC Zawiercie II 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
746
LOIV 11
TTS POLONIA III Bytom KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński Widz�w: bardzo du�o
2018-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
1002
LOIV 12
TTS POLONIA IV Bytom KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
1003
LOIV 12
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
1004
LOIV 12
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry PKS Waluś Konopiska 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
1005
LOIV 12
TTS POLONIA III Bytom LKS Tęcza Zendek 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
1006
LOIV 12
MCKS Czeladź UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1008
LOIV 13
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Ikar Mierzęcice 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1033
LOIV 13
TTS POLONIA III Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1034
LOIV 13
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno PKS Waluś Konopiska 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1035
LOIV 13
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa KS VIRET CMC Zawiercie II 8:2 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-02-23
g. 17:30
W: negatywna
1048
LOIV 13
MCKS Czeladź TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
1071
LOIV 14
UKS Ikar Mierzęcice TTS POLONIA IV Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1072
LOIV 14
PKS Waluś Konopiska KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 2:8 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1073
LOIV 14
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS POLONIA III Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Michał Dzięgiel
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1074
LOIV 14
LKS Tęcza Zendek MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-03-02
g. 17:30
W: pozytywna
1076
LOIV 14
MCKS Czeladź KS VIRET CMC Zawiercie II 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1107
LOIV 15
LKS Tęcza Zendek LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1108
LOIV 15
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1109
LOIV 15
PKS Waluś Konopiska MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1110
LOIV 15
KS VIRET CMC Zawiercie II UKS Ikar Mierzęcice 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1111
LOIV 15
TTS POLONIA IV Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-03-13
g. 17:30
W: pozytywna
1137
LOIV 16
UKS Ikar II Mierzęcice KS VIRET CMC Zawiercie II 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
1139
LOIV 16
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1156
LOIV 16
UKS Ikar Mierzęcice PKS Waluś Konopiska 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1157
LOIV 16
LKS Tęcza Zendek KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-03-16
g. 17:30
W: pozytywna
1158
LOIV 16
MCKS Czeladź TTS POLONIA III Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1190
LOIV 17
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1191
LOIV 17
LKS Tęcza Zendek MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Wyszyński
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1192
LOIV 17
TTS POLONIA III Bytom UKS Ikar Mierzęcice 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-03-27
g. 17:00
W: pozytywna
1193
LOIV 17
PKS Waluś Konopiska UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2018-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
1194
LOIV 17
TTS POLONIA IV Bytom KS VIRET CMC Zawiercie II 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
1209
LOIV 18
PKS Waluś Konopiska TTS POLONIA IV Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2018-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
1210
LOIV 18
TTS POLONIA III Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
1211
LOIV 18
LKS Tęcza Zendek UKS Ikar Mierzęcice 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
1212
LOIV 18
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2018-04-09
g. 17:00
W: pozytywna
1213
LOIV 18
MCKS Czeladź MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-04-03
g. 17:30
W: pozytywna
1215
LOIV 19
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Tęcza Zendek 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1232
LOIV 19
UKS Ikar Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1233
LOIV 19
TTS POLONIA IV Bytom TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1234
LOIV 19
KS VIRET CMC Zawiercie II PKS Waluś Konopiska 6:4 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-04-06
g. 17:30
W: pozytywna
1236
LOIV 19
MCKS Czeladź LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2018-04-10
g. 17:30
W: pozytywna
1252
LOIV 20
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
1273
LOIV 20
KS VIRET CMC Zawiercie II TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-04-11
g. 17:00
W: pozytywna
1274
LOIV 20
TTS POLONIA IV Bytom LKS Tęcza Zendek 3:7 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
1275
LOIV 20
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar Mierzęcice 1:9 Szczegóły
SG: Michał Dzięgiel
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
1276
LOIV 20
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa MCKS Czeladź 0:10 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-04-17
g. 17:30
W: pozytywna
1289
LOIV 21
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-04-16
g. 18:00
W: pozytywna
1290
LOIV 21
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
1293
LOIV 21
UKS Ikar Mierzęcice KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2018-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
1294
LOIV 21
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Tęcza Zendek 4:6 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
1295
LOIV 21
TTS POLONIA III Bytom PKS Waluś Konopiska 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-04-24
g. 18:00
W: pozytywna
1305
LOIV 22
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KS VIRET CMC Zawiercie II 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
1306
LOIV 22
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza Zendek 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2018-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
1307
LOIV 22
TTS POLONIA IV Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2018-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
1308
LOIV 22
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa UKS Ikar II Mierzęcice 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
1309
LOIV 22
UKS Ikar Mierzęcice MCKS Czeladź 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł