Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 40 155:65
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 35 143:77
3. LKS Strażak Mikołów 22 27 125:95
4. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 22 26 117:103
5. KS AZS Politechnika Gliwice 22 23 113:107
6. MKS Orkan Chruszczobród 22 23 108:112
7. AKS II Mikołów 22 22 107:113
8. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 22 110:110
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KKS Kolejarz Gliwice 22 26 121:99
2. UKS Feniks Pyskowice 22 23 104:116
3. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 22 116:104
4. KS Unia Kalety 22 22 119:101
5. KU AZS UŚ Katowice 22 19 109:111
6. TRS Millenium Myszków 22 10 86:134
7. UKS Wolej Ruda Śląska 22 8 82:138
8. UKS Huragan II Sosnowiec 22 4 45:175
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
187
3LMI 1
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-09-27
g. 17:00
W: pozytywna
188
3LMI 1
KKS Kolejarz Gliwice UKS Feniks Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
189
3LMI 1
MKS Orkan Chruszczobród KS AZS Politechnika Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
190
3LMI 1
LKS Strażak Mikołów KU AZS UŚ Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
191
3LMI 1
AKS II Mikołów KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Adam Michalik
2017-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
192
3LMI 1
UKS Wolej Ruda Śląska KS Unia Kalety 2:8 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-09-28
g. 17:30
W: pozytywna
193
3LMI 1
TRS Millenium Myszków UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
194
3LMI 1
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Grom Złota Dama Poczesna 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
195
3LMI 2
UKS Feniks Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
196
3LMI 2
KS Mysław TRS Millenium Myszków 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
197
3LMI 2
LKS Grom Złota Dama Poczesna LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
198
3LMI 2
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
199
3LMI 2
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Orkan Chruszczobród 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2017-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
200
3LMI 2
KS Unia Kalety KKS Kolejarz Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2017-10-05
g. 17:00
W: pozytywna
201
3LMI 2
KS AZS Politechnika Gliwice AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
202
3LMI 2
KU AZS UŚ Katowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Kamiński
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
203
3LMI 3
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
204
3LMI 3
KU AZS UŚ Katowice KS AZS Politechnika Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
205
3LMI 3
AKS II Mikołów KKS Kolejarz Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
206
3LMI 3
MKS Orkan Chruszczobród KS Unia Kalety 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
207
3LMI 3
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
208
3LMI 3
LKS Strażak Mikołów UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
209
3LMI 3
KS Mysław LKS Grom Złota Dama Poczesna 8:2 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2017-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
210
3LMI 3
UKS Wolej Ruda Śląska TRS Millenium Myszków 4:6 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-10-19
g. 17:30
W: pozytywna
211
3LMI 4
TRS Millenium Myszków UKS Feniks Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
212
3LMI 4
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
213
3LMI 4
UKS Huragan II Sosnowiec KS Mysław 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
214
3LMI 4
LKS Strażak Mikołów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2017-10-19
g. 18:30
W: pozytywna
215
3LMI 4
KS Unia Kalety MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Sołtysik
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
216
3LMI 4
MKS Orkan Chruszczobród AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2017-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
217
3LMI 4
KKS Kolejarz Gliwice KU AZS UŚ Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-10-19
g. 17:00
W: pozytywna
218
3LMI 4
KS AZS Politechnika Gliwice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
219
3LMI 5
UKS Feniks Pyskowice KS AZS Politechnika Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
220
3LMI 5
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KKS Kolejarz Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
221
3LMI 5
KU AZS UŚ Katowice MKS Orkan Chruszczobród 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Kamiński
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
222
3LMI 5
AKS II Mikołów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2017-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
223
3LMI 5
KS Unia Kalety LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Sołtysik
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
224
3LMI 5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KS Mysław 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
225
3LMI 5
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Huragan II Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
226
3LMI 5
LKS Grom Złota Dama Poczesna TRS Millenium Myszków 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
227
3LMI 6
UKS Feniks Pyskowice LKS Grom Złota Dama Poczesna 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
228
3LMI 6
TRS Millenium Myszków UKS Huragan II Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
229
3LMI 6
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
230
3LMI 6
KS Mysław KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
231
3LMI 6
LKS Strażak Mikołów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
232
3LMI 6
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UŚ Katowice 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
233
3LMI 6
MKS Orkan Chruszczobród MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2017-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
234
3LMI 6
KKS Kolejarz Gliwice KS AZS Politechnika Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
235
3LMI 7
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
236
3LMI 7
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2017-11-16
g. 18:30
W: pozytywna
237
3LMI 7
KS Unia Kalety TRS Millenium Myszków 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Sołtysik
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
238
3LMI 7
AKS II Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
239
3LMI 7
KU AZS UŚ Katowice KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Kamiński
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
240
3LMI 7
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2017-11-15
g. 17:00
W: pozytywna
241
3LMI 7
KS AZS Politechnika Gliwice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2017-11-15
g. 17:00
W: pozytywna
242
3LMI 7
KKS Kolejarz Gliwice MKS Orkan Chruszczobród 4:6 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
243
3LMI 8
UKS Feniks Pyskowice MKS Orkan Chruszczobród 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
244
3LMI 8
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KKS Kolejarz Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
245
3LMI 8
LKS Strażak Mikołów KS AZS Politechnika Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
246
3LMI 8
KS Mysław MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
247
3LMI 8
UKS Wolej Ruda Śląska KU AZS UŚ Katowice 1:9 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2017-12-05
g. 17:30
W: pozytywna
248
3LMI 8
TRS Millenium Myszków AKS II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2017-11-23
g. 18:30
W: pozytywna
249
3LMI 8
KS Unia Kalety LKS Grom Złota Dama Poczesna 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
250
3LMI 8
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan II Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
251
3LMI 9
UKS Feniks Pyskowice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
252
3LMI 9
UKS Huragan II Sosnowiec KS Unia Kalety 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
253
3LMI 9
LKS Grom Złota Dama Poczesna AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
254
3LMI 9
KU AZS UŚ Katowice TRS Millenium Myszków 9:1 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
255
3LMI 9
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-11-30
g. 17:00
W: pozytywna
256
3LMI 9
KS AZS Politechnika Gliwice KS Mysław 2:8 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-11-29
g. 17:00
W: pozytywna
257
3LMI 9
KKS Kolejarz Gliwice LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
258
3LMI 9
MKS Orkan Chruszczobród MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
259
3LMI 10
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
260
3LMI 10
LKS Strażak Mikołów MKS Orkan Chruszczobród 8:2 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
261
3LMI 10
KS Mysław KKS Kolejarz Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
262
3LMI 10
UKS Wolej Ruda Śląska KS AZS Politechnika Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-01-09
g. 17:30
W: pozytywna
263
3LMI 10
TRS Millenium Myszków MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
264
3LMI 10
KU AZS UŚ Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna 8:2 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
265
3LMI 10
AKS II Mikołów UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
266
3LMI 10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KS Unia Kalety 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2017-12-14
g. 18:30
W: pozytywna
267
3LMI 11
KS Unia Kalety UKS Feniks Pyskowice 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
268
3LMI 11
AKS II Mikołów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
269
3LMI 11
UKS Huragan II Sosnowiec KU AZS UŚ Katowice 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
270
3LMI 11
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2017-12-14
g. 17:00
W: pozytywna
271
3LMI 11
KS AZS Politechnika Gliwice TRS Millenium Myszków 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2017-12-13
g. 17:00
W: pozytywna
272
3LMI 11
KKS Kolejarz Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
273
3LMI 11
MKS Orkan Chruszczobród KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
274
3LMI 11
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS Strażak Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
275
3LMI 12
UKS Feniks Pyskowice LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
276
3LMI 12
KS Mysław MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2017-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
277
3LMI 12
UKS Wolej Ruda Śląska MKS Orkan Chruszczobród 4:6 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-12-21
g. 17:30
W: pozytywna
278
3LMI 12
TRS Millenium Myszków KKS Kolejarz Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2017-12-21
g. 17:00
W: pozytywna
279
3LMI 12
KS AZS Politechnika Gliwice LKS Grom Złota Dama Poczesna 3:7 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
280
3LMI 12
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
281
3LMI 12
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KU AZS UŚ Katowice 6:4 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2017-12-21
g. 18:30
W: pozytywna
282
3LMI 12
KS Unia Kalety AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
283
3LMI 13
AKS II Mikołów UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
284
3LMI 13
KU AZS UŚ Katowice KS Unia Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
285
3LMI 13
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
286
3LMI 13
UKS Huragan II Sosnowiec KS AZS Politechnika Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
287
3LMI 13
LKS Grom Złota Dama Poczesna KKS Kolejarz Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
288
3LMI 13
MKS Orkan Chruszczobród TRS Millenium Myszków 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
289
3LMI 13
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
290
3LMI 13
LKS Strażak Mikołów KS Mysław 1:9 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
291
3LMI 14
UKS Feniks Pyskowice KS Mysław 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
292
3LMI 14
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2018-01-18
g. 17:30
W: pozytywna
293
3LMI 14
TRS Millenium Myszków MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
294
3LMI 14
MKS Orkan Chruszczobród LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2018-01-17
g. 17:00
W: pozytywna
295
3LMI 14
KKS Kolejarz Gliwice UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
296
3LMI 14
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KS AZS Politechnika Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
297
3LMI 14
KS Unia Kalety MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
298
3LMI 14
AKS II Mikołów KU AZS UŚ Katowice 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
299
3LMI 15
KU AZS UŚ Katowice UKS Feniks Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Kamiński
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
300
3LMI 15
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-25
g. 17:00
W: pozytywna
301
3LMI 15
KS AZS Politechnika Gliwice KS Unia Kalety 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-01-24
g. 17:00
W: pozytywna
302
3LMI 15
KKS Kolejarz Gliwice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
303
3LMI 15
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Orkan Chruszczobród 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
304
3LMI 15
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
305
3LMI 15
LKS Strażak Mikołów TRS Millenium Myszków 7:3 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
306
3LMI 15
KS Mysław UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1012
3LMI 16
KS Mysław KS AZS Politechnika Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1013
3LMI 16
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry AKS II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1014
3LMI 16
MKS Orkan Chruszczobród UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1015
3LMI 16
LKS Strażak Mikołów LKS Grom Złota Dama Poczesna 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1016
3LMI 16
UKS Huragan II Sosnowiec KKS Kolejarz Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1017
3LMI 16
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry TRS Millenium Myszków 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1018
3LMI 16
UKS Feniks Pyskowice KU AZS UŚ Katowice 6:4 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-02-27
g. 18:30
W: pozytywna
1045
3LMI 16
KS Unia Kalety UKS Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-02-22
g. 18:30
W: pozytywna
1046
3LMI 17
KS Unia Kalety UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2018-02-28
g. 17:00
W: pozytywna
1055
3LMI 17
KKS Kolejarz Gliwice TRS Millenium Myszków 6:4 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1058
3LMI 17
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1059
3LMI 17
KS Mysław AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Grzeszczyk
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1060
3LMI 17
KU AZS UŚ Katowice UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1061
3LMI 17
UKS Feniks Pyskowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-02-28
g. 18:30
W: pozytywna
1066
3LMI 17
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Orkan Chruszczobród 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2018-03-01
g. 17:00
W: pozytywna
1070
3LMI 17
KS AZS Politechnika Gliwice LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1094
3LMI 18
MKS Orkan Chruszczobród LKS Strażak Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Tarapacz
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1095
3LMI 18
AKS II Mikołów KS AZS Politechnika Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1095
3LMI 18
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1096
3LMI 18
KS Mysław UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1096
3LMI 18
UKS Feniks Pyskowice KKS Kolejarz Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1097
3LMI 18
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1097
3LMI 18
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KU AZS UŚ Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-03-08
g. 17:30
W: pozytywna
1106
3LMI 18
TRS Millenium Myszków KS Unia Kalety 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1143
3LMI 19
LKS Strażak Mikołów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1144
3LMI 19
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AKS II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1145
3LMI 19
KU AZS UŚ Katowice KKS Kolejarz Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1146
3LMI 19
UKS Feniks Pyskowice KS Unia Kalety 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1147
3LMI 19
UKS Huragan II Sosnowiec TRS Millenium Myszków 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-03-14
g. 18:30
W: pozytywna
1149
3LMI 19
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2018-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
1154
3LMI 19
KS AZS Politechnika Gliwice MKS Orkan Chruszczobród 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2018-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
1155
3LMI 19
UKS Wolej Ruda Śląska MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2018-03-28
g. 17:00
W: pozytywna
1174
3LMI 20
KKS Kolejarz Gliwice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1176
3LMI 20
KS Mysław LKS Strażak Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Grzeszczyk
2018-03-21
g. 18:00
W: negatywna
1177
3LMI 20
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Orkan Chruszczobród 0:10 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1178
3LMI 20
UKS Feniks Pyskowice UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-03-21
g. 18:30
W: pozytywna
1183
3LMI 20
AKS II Mikołów LKS Grom Złota Dama Poczesna 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-03-22
g. 17:00
W: pozytywna
1188
3LMI 20
KS AZS Politechnika Gliwice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-03-22
g. 17:30
W: pozytywna
1189
3LMI 20
TRS Millenium Myszków UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2018-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
1195
3LMI 20
KS Unia Kalety KU AZS UŚ Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1217
3LMI 21
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KS AZS Politechnika Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1218
3LMI 21
KS Mysław MKS Orkan Chruszczobród 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1219
3LMI 21
AKS II Mikołów LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1220
3LMI 21
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1221
3LMI 21
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1222
3LMI 21
KU AZS UŚ Katowice UKS Huragan II Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1223
3LMI 21
UKS Feniks Pyskowice TRS Millenium Myszków 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1231
3LMI 21
UKS Wolej Ruda Śląska KKS Kolejarz Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-04-11
g. 17:00
W: pozytywna
1254
3LMI 22
KKS Kolejarz Gliwice KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1256
3LMI 22
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1257
3LMI 22
AKS II Mikołów MKS Orkan Chruszczobród 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1258
3LMI 22
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KS Mysław 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1259
3LMI 22
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-04-11
g. 18:30
W: pozytywna
1266
3LMI 22
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS AZS Politechnika Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2018-04-12
g. 17:30
W: pozytywna
1271
3LMI 22
TRS Millenium Myszków KU AZS UŚ Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1272
3LMI 22
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Feniks Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Marek Wolny