Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Grom Złota Dama Poczesna
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
691 034 885
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 2, 42-262 Poczesna,
(Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Henryk Pałasz
691 034 885
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 40 155:65
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 35 143:77
3. LKS Strażak Mikołów 22 27 125:95
4. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 22 26 117:103
5. KS AZS Politechnika Gliwice 22 23 113:107
6. MKS Orkan Chruszczobród 22 23 108:112
7. AKS II Mikołów 22 22 107:113
8. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 22 110:110
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KKS Kolejarz Gliwice 22 26 121:99
2. UKS Feniks Pyskowice 22 23 104:116
3. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 22 116:104
4. KS Unia Kalety 22 22 119:101
5. KU AZS UŚ Katowice 22 19 109:111
6. TRS Millenium Myszków 22 10 86:134
7. UKS Wolej Ruda Śląska 22 8 82:138
8. UKS Huragan II Sosnowiec 22 4 45:175
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03669 Cezary Pawlik Polska 26.06.1964 19 10 32:11
03672 Artur Badura Polska 31.10.1986 22 20 28:38
03677 Dariusz Molenda Polska 18.07.1971 23 10 27:18
03673 Kacper Sławiński Polska 16.10.2003 14 21 20:37
03675 Mariusz Sikora Polska 19.11.1974 5 16 8:23
03670 Artur Sosna Polska 29.08.1977 6 8 6:8
03674 Tomasz Zajko Polska 26.07.1965 1 1 2:2
03671 Igor Strąk Polska 03.08.2005 0 0 0:0
03676 Krzysztof Grochowina Polska 06.11.2006 0 0 0:0
03668 Henryk Pałasz Polska 13.07.1940 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-27
g. 18:00
194
4LMA 1
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Grom Złota Dama Poczesna 1:9 Szczegóły
2017-10-04
g. 18:00
197
4LMA 2
LKS Grom Złota Dama Poczesna LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
2017-10-11
g. 18:00
209
4LMA 3
KS Mysław LKS Grom Złota Dama Poczesna 8:2 Szczegóły
2017-10-18
g. 18:00
212
4LMA 4
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2017-10-25
g. 18:00
226
4LMA 5
LKS Grom Złota Dama Poczesna TRS Millenium Myszków 7:3 Szczegóły
2017-11-08
g. 18:00
227
4LMA 6
UKS Feniks Pyskowice LKS Grom Złota Dama Poczesna 5:5 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
236
4LMA 7
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:30
249
4LMA 8
KS Unia Kalety LKS Grom Złota Dama Poczesna 8:2 Szczegóły
2017-11-29
g. 18:00
253
4LMA 9
LKS Grom Złota Dama Poczesna AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:00
264
4LMA 10
KU AZS UŚ Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna 8:2 Szczegóły
2017-12-13
g. 18:00
270
4LMA 11
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2017-12-21
g. 17:00
279
4LMA 12
KS AZS Politechnika Gliwice LKS Grom Złota Dama Poczesna 3:7 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
287
4LMA 13
LKS Grom Złota Dama Poczesna KKS Kolejarz Gliwice 6:4 Szczegóły
2018-01-17
g. 18:00
294
4LMA 14
MKS Orkan Chruszczobród LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
2018-01-24
g. 18:00
304
4LMA 15
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1015
4LMA 16
LKS Strażak Mikołów LKS Grom Złota Dama Poczesna 7:3 Szczegóły
2018-02-28
g. 18:30
1066
4LMA 17
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Orkan Chruszczobród 8:2 Szczegóły
2018-03-07
g. 18:00
1097
4LMA 18
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
2018-03-14
g. 18:30
1149
4LMA 19
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Mysław 4:6 Szczegóły
2018-03-21
g. 18:30
1183
4LMA 20
AKS II Mikołów LKS Grom Złota Dama Poczesna 5:5 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
1220
4LMA 21
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
2018-04-11
g. 18:30
1266
4LMA 22
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS AZS Politechnika Gliwice 3:7 Szczegóły