Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AKS II Mikołów
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 354 095
E-mail:
kontakt@aksmikolow.pl
WWW:
www.aksmikolow.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Pokoju 4, 43-190 Mikołów,
(Sala Gimnastyczna II LO)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Błażej Cioch
512 354 095
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
3S andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 16 31 118:42
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 16 28 117:43
3. LKS Strażak Mikołów 16 21 93:67
4. MKS Orkan Chruszczobród 16 20 84:76
5. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 16 19 82:78
6. KS AZS Politechnika Gliwice 16 17 82:78
7. AKS II Mikołów 16 17 82:78
8. LKS Grom Złota Dama Poczesna 16 17 80:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KKS Kolejarz Gliwice 16 18 88:72
2. KS Unia Kalety 15 17 85:65
3. UKS Feniks Pyskowice 16 14 66:94
4. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 16 13 80:80
5. KU AZS UŚ Katowice 16 12 76:84
6. TRS Millenium Myszków 16 6 55:105
7. UKS Huragan II Sosnowiec 16 4 39:121
8. UKS Wolej Ruda Śląska 15 0 43:107

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01783 Kamil Durak Polska 05.05.1987 27 2 27:2
01791 Łukasz Kochańczyk Polska 23.02.2001 12 14 12:14
01804 Rafał Komandzik Polska 22.04.1999 9 10 9:10
01787 Rafał Brząkalik Polska 23.10.2001 8 9 8:9
01790 Bartłomiej Mielcarz Polska 24.12.2002 5 15 5:15
01793 Łukasz Pięciak Polska 29.09.1989 2 3 2:3
08184 Kacper Waldera Polska 30.06.2005 0 0 0:0
01795 Mikołaj Stencel Polska 14.02.2005 0 0 0:0
01797 Jakub Skrzypczyk Polska 30.04.2002 0 5 0:5
01781 Tomasz Słobodzian Polska 23.11.1988 0 0 0:0
01806 Jakub Woźniak Polska 23.09.2001 0 0 0:0
01802 Robert Szczypta Polska 15.12.1985 0 0 0:0
08181 Maria Gąska Polska 07.11.2004 0 0 0:0
09072 Michał Grzegorczyk Polska 19.05.2008 0 0 0:0
09073 Bogumił Podolak Polska 28.03.2004 0 0 0:0
09074 Piotr Swadżba Polska 28.08.2007 0 0 0:0
08183 Maja Ryguła Polska 07.05.2007 0 0 0:0
01803 Weronika Lewandowska Polska 03.09.2000 0 0 0:0
01788 Mikołaj Radzik Polska 04.05.2000 0 7 0:7
09071 Hanna Grzegorczyk Polska 10.11.2010 0 0 0:0
09075 Maria Kapela Polska 16.03.2010 0 0 0:0
08180 Dorota Gąska Polska 26.10.2006 0 0 0:0
01792 Franciszek Nieroba Polska 12.09.2003 0 0 0:0
01800 Błażej Cioch Polska 06.01.1987 0 0 0:0
01807 Jacek Dorsz Polska 09.08.1975 0 0 0:0
01786 Szymon Chamera Polska 05.08.2004 0 0 0:0
01801 Piotr Brożek Polska 11.10.1993 0 0 0:0
01794 Kacper Bachul Polska 04.06.2004 0 0 0:0
01789 Wojciech Bandzerewicz Polska 30.05.1999 0 0 0:0
01784 Wiktor Dutkiewicz Polska 18.09.2003 0 0 0:0
01785 Patryk Gatner Polska 20.11.1999 0 0 0:0
01799 Bartosz Bachul Polska 21.07.2008 0 0 0:0
01805 Jakub Papała Polska 16.06.1999 0 0 0:0
01798 Jarosław Majewski Polska 24.04.1973 0 0 0:0
01808 Damian Lis Polska 16.03.2003 0 0 0:0
01782 Filip Gryzło Polska 14.04.2005 0 0 0:0
08182 Jan Kapela Polska 10.06.2005 0 0 0:0
01796 Michał Pluta Polska 26.07.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-27
g. 18:00
191
4LMA 1
AKS II Mikołów KS Mysław 4:6 Szczegóły
2017-10-05
g. 17:00
201
4LMA 2
KS AZS Politechnika Gliwice AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
2017-10-11
g. 18:00
205
4LMA 3
AKS II Mikołów KKS Kolejarz Gliwice 5:5 Szczegóły
2017-10-18
g. 18:00
216
4LMA 4
MKS Orkan Chruszczobród AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
2017-10-25
g. 18:00
222
4LMA 5
AKS II Mikołów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
2017-11-08
g. 18:00
231
4LMA 6
LKS Strażak Mikołów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
238
4LMA 7
AKS II Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2017-12-05
g. 17:30
248
4LMA 8
TRS Millenium Myszków AKS II Mikołów 3:7 Szczegóły
2017-11-29
g. 18:00
253
4LMA 9
LKS Grom Złota Dama Poczesna AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:00
265
4LMA 10
AKS II Mikołów UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
2017-12-13
g. 18:00
268
4LMA 11
AKS II Mikołów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
2017-12-21
g. 18:30
282
4LMA 12
KS Unia Kalety AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
283
4LMA 13
AKS II Mikołów UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
2018-01-17
g. 18:00
298
4LMA 14
AKS II Mikołów KU AZS UŚ Katowice 9:1 Szczegóły
2018-01-24
g. 18:00
300
4LMA 15
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1013
4LMA 16
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry AKS II Mikołów 9:1 Szczegóły
2018-02-28
g. 18:00
1059
4LMA 17
KS Mysław AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2018-03-07
g. 18:00
1095
4LMA 18
AKS II Mikołów KS AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
2018-03-14
g. 18:00
1144
4LMA 19
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2018-03-21
g. 18:30
1183
4LMA 20
AKS II Mikołów LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
1219
4LMA 21
AKS II Mikołów LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2018-04-11
g. 18:00
1257
4LMA 22
AKS II Mikołów MKS Orkan Chruszczobród -:- Szczegóły