Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AKS II Mikołów
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 354 095
E-mail:
kontakt@aksmikolow.pl
WWW:
www.aksmikolow.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Pokoju 4, 43-190 Mikołów,
(Sala Gimnastyczna II LO)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Błażej Cioch
512 354 095
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
3S andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4 8 32:8
2. KS Mysław 4 8 30:10
3. LKS Strażak Mikołów 4 7 28:12
4. KS AZS Politechnika Gliwice 4 6 27:13
5. UKS Feniks Pyskowice 4 6 22:18
6. LKS Grom Złota Dama Poczesna 4 5 23:17
7. MKS Orkan Chruszczobród 4 5 22:18
8. KKS Kolejarz Gliwice 4 5 21:19
9. KS Unia Kalety 4 4 22:18
10. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 4 3 16:24
11. KU AZS UŚ Katowice 4 2 16:24
12. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 4 2 16:24
13. TRS Millenium Myszków 4 2 15:25
14. AKS II Mikołów 4 1 12:28
15. UKS Wolej Ruda Śląska 4 0 13:27
16. UKS Huragan II Sosnowiec 4 0 5:35
17. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01783 Kamil Durak Polska 05.05.1987 5 2 5:2
01791 Łukasz Kochańczyk Polska 23.02.2001 1 5 1:5
01787 Rafał Brząkalik Polska 23.10.2001 1 2 1:2
01790 Bartłomiej Mielcarz Polska 24.12.2002 1 5 1:5
01793 Łukasz Pięciak Polska 29.09.1989 1 1 1:1
08184 Kacper Waldera Polska 30.06.2005 0 0 0:0
01797 Jakub Skrzypczyk Polska 30.04.2002 0 0 0:0
01802 Robert Szczypta Polska 15.12.1985 0 0 0:0
01806 Jakub Woźniak Polska 23.09.2001 0 0 0:0
01795 Mikołaj Stencel Polska 14.02.2005 0 0 0:0
01781 Tomasz Słobodzian Polska 23.11.1988 0 0 0:0
08181 Maria Gąska Polska 07.11.2004 0 0 0:0
09072 Michał Grzegorczyk Polska 19.05.2008 0 0 0:0
09073 Bogumił Podolak Polska 28.03.2004 0 0 0:0
09074 Piotr Swadżba Polska 28.08.2007 0 0 0:0
08183 Maja Ryguła Polska 07.05.2007 0 0 0:0
01803 Weronika Lewandowska Polska 03.09.2000 0 0 0:0
01788 Mikołaj Radzik Polska 04.05.2000 0 6 0:6
09071 Hanna Grzegorczyk Polska 10.11.2010 0 0 0:0
09075 Maria Kapela Polska 16.03.2010 0 0 0:0
08180 Dorota Gąska Polska 26.10.2006 0 0 0:0
01792 Franciszek Nieroba Polska 12.09.2003 0 0 0:0
01800 Błażej Cioch Polska 06.01.1987 0 0 0:0
01807 Jacek Dorsz Polska 09.08.1975 0 0 0:0
01784 Wiktor Dutkiewicz Polska 18.09.2003 0 0 0:0
01786 Szymon Chamera Polska 05.08.2004 0 0 0:0
01801 Piotr Brożek Polska 11.10.1993 0 0 0:0
01794 Kacper Bachul Polska 04.06.2004 0 0 0:0
01789 Wojciech Bandzerewicz Polska 30.05.1999 0 0 0:0
01785 Patryk Gatner Polska 20.11.1999 0 0 0:0
01782 Filip Gryzło Polska 14.04.2005 0 0 0:0
01799 Bartosz Bachul Polska 21.07.2008 0 0 0:0
01805 Jakub Papała Polska 16.06.1999 0 0 0:0
01798 Jarosław Majewski Polska 24.04.1973 0 0 0:0
01808 Damian Lis Polska 16.03.2003 0 0 0:0
08182 Jan Kapela Polska 10.06.2005 0 0 0:0
01804 Rafał Komandzik Polska 22.04.1999 0 2 0:2
01796 Michał Pluta Polska 26.07.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-27
g. 18:00
191
4LMA 1
AKS II Mikołów KS Mysław 4:6 Szczegóły
2017-10-05
g. 17:00
201
4LMA 2
KS AZS Politechnika Gliwice AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
2017-10-11
g. 18:00
205
4LMA 3
AKS II Mikołów KKS Kolejarz Gliwice 5:5 Szczegóły
2017-10-18
g. 18:00
216
4LMA 4
MKS Orkan Chruszczobród AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
2017-10-25
g. 18:00
222
4LMA 5
AKS II Mikołów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2017-11-08
g. 18:00
231
4LMA 6
LKS Strażak Mikołów AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
238
4LMA 7
AKS II Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2017-11-23
g. 17:30
248
4LMA 8
TRS Millenium Myszków AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2017-11-29
g. 18:00
253
4LMA 9
LKS Grom Złota Dama Poczesna AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2017-12-06
g. 18:00
265
4LMA 10
AKS II Mikołów UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
2017-12-13
g. 18:00
268
4LMA 11
AKS II Mikołów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2017-12-21
g. 18:30
282
4LMA 12
KS Unia Kalety AKS II Mikołów -:- Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
283
4LMA 13
AKS II Mikołów UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
2018-01-17
g. 18:00
298
4LMA 14
AKS II Mikołów KU AZS UŚ Katowice -:- Szczegóły
2018-01-24
g. 18:00
300
4LMA 15
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry AKS II Mikołów -:- Szczegóły