Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Makselon
ATS Ligota Łabędzka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 października 1972 r.
16
Występy
12
Zwycięstwa
4
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Żernica 14 25 95:45
2. ATS Ligota Łabędzka 14 22 88:52
3. UKS Feniks II Pyskowice 14 18 86:54
4. KTS VI Gliwice 14 14 67:73
5. STS II Żernica 14 13 70:70
6. ULKS Pławniowice 14 12 73:67
7. LKS Naprzód II Świbie 14 8 65:75
8. TTS Polonia IV Bytom 14 0 16:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Waloszek Roman - Makselon Adam 1 0:3 (5:11 4:11 6:11)
1 Dudek Dominik - Makselon Adam 1 0:3 (4:11 9:11 7:11)
6 Makselon Adam - Kolczok Paweł 2 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:5)
6 Makselon Adam - Kusek Bartłomiej 2 3:2 (11:3, 10:12, 10:12, 11:5, 11:5)
7 Paruch Wiktor - Makselon Adam 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:3, 6:11)
7 Paruch Oskar - Makselon Adam 1 3:1 (11:6, 11:4, 7:11, 13:11)
9 Makselon Adam - Knevels Daniel 2 0:3 (11:13, 2:11, 9:11)
9 Makselon Adam - Piecowski Szymon 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)
8 Makselon Adam - Kotyrba Mariusz 2 3:1 (12:10, 12:10, 10:12, 11:6)
11 Makselon Adam - Gładysz Marek 2 2:3 (4:11, 11:8, 11:6, 8:11, 5:11)
12 Kupka Rafał - Makselon Adam 2 0:3 (10/12; 12/14; 7/11)
12 Sopel Jan - Makselon Adam 2 0:3 (7/11; 11/13; 8/11)
13 Szafranek Antoni - Makselon Adam 2 0:3 (1:11, 4:11, 1:11)
13 Matusiak Mateusz - Makselon Adam 2 1:3 (4:11, 3:11, 12:10, 6:11)
14 Makselon Adam - Nosiadek Daniel 1 1:3 (2:11, 9:11, 12:10, 8:11)
14 Makselon Adam - Mrzyk Grzegorz 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kożuszek Piotr / Kotyrba Mariusz - Piekarczyk Tomasz / Makselon Adam 1 3:0 (11:8 11:5 11:9)
6 Pasiński Adam / Makselon Adam - Kusek Bartłomiej / Matusiak Mateusz 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:6)
7 Paruch Oskar / Paruch Wiktor - Piekarczyk Tomasz / Makselon Adam 1 0:3 (11:13, 2:11, 5:11)
12 Stefaniak Sławomir / Sopel Jan - Piekarczyk Tomasz / Makselon Adam 1 1:3 (8/11; 11/9; 8/11; 8/11)
13 Kolczok Paweł / Matusiak Mateusz - Piekarczyk Tomasz / Makselon Adam 2 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
14 Piekarczyk Tomasz / Makselon Adam - Nowara Kamil / Mrzyk Grzegorz 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 12:10)