Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS Polonia IV Bytom
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sebastian Jemilianowicz
725 671 932
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Butterfly S40
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Żernica 14 25 95:45
2. ATS Ligota Łabędzka 14 22 88:52
3. UKS Feniks II Pyskowice 14 18 86:54
4. KTS VI Gliwice 14 14 67:73
5. STS II Żernica 14 13 70:70
6. ULKS Pławniowice 14 12 73:67
7. LKS Naprzód II Świbie 14 8 65:75
8. TTS Polonia IV Bytom 14 0 16:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04400 Paweł Kolczok Polska 28.06.2006 6 22 6:22
04401 Bartłomiej Kusek Polska 23.09.2011 4 16 4:16
04402 Mateusz Matusiak Polska 17.07.2007 2 22 2:22
04403 Antoni Szafranek Polska 02.06.2008 1 23 1:23
04404 Piotr Zieliński Polska 02.07.2007 1 7 1:7
04398 Filip Mejer Polska 23.05.2008 0 2 0:2
04399 Oktawian Gurok Polska 05.07.2008 0 0 0:0
04405 Adam Szulta Polska 09.05.2013 0 6 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-08
g. 18:00
3
1
UKS Feniks II Pyskowice TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2021-10-14
g. 18:00
7
2
TTS Polonia IV Bytom STS II Żernica 4:6 Szczegóły
2021-10-20
g. 18:00
10
3
ULKS Pławniowice TTS Polonia IV Bytom 8:2 Szczegóły
2021-11-04
g. 18:00
16
4
TTS Polonia IV Bytom STS I Żernica 1:9 Szczegóły
2021-11-19
g. 19:00
17
5
KTS VI Gliwice TTS Polonia IV Bytom 8:2 Szczegóły
2021-12-03
g. 19:00
24
6
ATS Ligota Łabędzka TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
26
7
TTS Polonia IV Bytom LKS Naprzód II Świbie 2:8 Szczegóły
2022-01-26
g. 17:30
1
8
STS I Żernica TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2022-02-09
g. 17:30
5
9
STS II Żernica TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2022-03-04
g. 18:00
9
10
LKS Naprzód II Świbie TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00
13
11
TTS Polonia IV Bytom UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:00
17
12
TTS Polonia IV Bytom KTS VI Gliwice 2:8 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:00
21
13
TTS Polonia IV Bytom ATS Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
25
14
TTS Polonia IV Bytom ULKS Pławniowice 1:9 Szczegóły