Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Sopel
UKS Feniks II Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 września 1946 r.
24
Występy
10
Zwycięstwa
14
Porażki
41.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Żernica 14 25 95:45
2. ATS Ligota Łabędzka 14 22 88:52
3. UKS Feniks II Pyskowice 14 18 86:54
4. KTS VI Gliwice 14 14 67:73
5. STS II Żernica 14 13 70:70
6. ULKS Pławniowice 14 12 73:67
7. LKS Naprzód II Świbie 14 8 65:75
8. TTS Polonia IV Bytom 14 0 16:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sopel Jan - Kusek Bartłomiej 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:4)
1 Sopel Jan - Szulta Adam 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
2 Pasiński Adam - Sopel Jan 2 3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:5)
2 Piekarczyk Tomasz - Sopel Jan 2 3:2 (8:11, 11:6, 11:6, 13:15, 11:9)
3 Sopel Jan - Waloszek Roman 1 3:0 (11/2; 11/4; 11/7)
3 Sopel Jan - Kotyrba Mariusz 1 1:3 (6/11; 6/11; 11/4; 6/11)
4 Sopel Jan - Paruch Wiktor 1 3:0 (11/2; 12/10; 11/4)
4 Sopel Jan - Paruch Oskar 1 2:3 (11/9; 9/11; 1/11; 11/8; 8/11)
5 Gładysz Marek - Sopel Jan 2 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 6:11)
5 Zajonc Michał - Sopel Jan 2 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
6 Sopel Jan - Szymański Henryk 1 0:3 (5/11; 5/11; 7/11)
6 Sopel Jan - Wróbel Łukasz 1 2:3 (9/11; 11/4; 11/3; 6/11; 7/11)
7 Langer Michał - Sopel Jan 2 3:1 (11:8, 11:3, 6:11, 11:6)
7 Nosiadek Daniel - Sopel Jan 2 3:1 (5:11, 11:1, 11:5, 11:9)
9 Szymański Henryk - Sopel Jan 1 3:1 (11:6,9;11,11;9,12:10)
9 Wróbel Łukasz - Sopel Jan 1 3:2 (11:8,3:11,6:11,11:1,11:5)
8 Paruch Wiktor - Sopel Jan 2 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 9:11)
8 Knevels Daniel - Sopel Jan 2 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
10 Sopel Jan - Wojciechowski Krzysztof 1 3:0 (11/5; 11/3; 11/9)
10 Sopel Jan - Gągola Mirosław 1 0:3 (9/11; 7/11; 10/12)
12 Sopel Jan - Radło Sławomir 2 2:3 (4/11; 11/9; 11/9; 8/11; 4/11)
12 Sopel Jan - Makselon Adam 2 0:3 (7/11; 11/13; 8/11)
13 Sopel Jan - Mrzyk Grzegorz 2 3:1 (13/11; 11/8; 8/11; 11/6)
13 Sopel Jan - Nosiadek Daniel 2 0:3 (4/11; 11/13; 4/11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sopel Jan / Stefaniak Sławomir - Kolczok Paweł / Kusek Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
2 Radło Sławomir / Machał Grzegorz - Sopel Jan / Janecki Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
3 Sopel Jan / Kupka Rafał - Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr 1 1:3 (10/12; 7/11; 11/7; 5/11)
4 Sopel Jan / Stefaniak Sławomir - Paruch Wiktor / Paruch Oskar 1 3:1 (9/11; 11/5; 11/9; 11/7)
5 Gładysz Marek / Gągola Mirosław - Sopel Jan / Stefaniak Sławomir 1 0:3 (4:11, 12:14, 9:11)
6 Stefaniak Sławomir / Sopel Jan - Pięta Leszek / Lisok Paweł 2 3:0 ( 11/4; 11/1; 11/9)
7 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Sopel Jan / Stefaniak Sławomir 1 3:1 (7:11, 11:7, 14:12, 11:4)
8 Paruch Oskar / Paruch Wiktor - Sopel Jan / Stefaniak Sławomir 1 1:3 (3:11, 8:11, 11:9, 7:11)
9 Pięta Leszek / Arbaszewski Jakub - Stefaniak Sławomir / Sopel Jan 1 3:2 (11:6,11:13,11:4,9:11,11:2)
10 Sopel Jan / Stefaniak Sławomir - Dyrszka Rajnard / Gładysz Marek 1 0:3 (8/11; 6/11; 9/11)
12 Stefaniak Sławomir / Sopel Jan - Piekarczyk Tomasz / Makselon Adam 1 1:3 (8/11; 11/9; 8/11; 8/11)
13 Stefaniak Sławomir / Sopel Jan - Langer Michał / Nosiadek Daniel 1 0:3 (8/11; 7/11; 10/12)