Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Kupka
UKS Feniks II Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 lipca 1974 r.
15
Występy
6
Zwycięstwa
9
Porażki
40%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kupka Rafał - Machał Grzegorz 1 3:2 (9:11, 4:11, 11:7, 11:6, 11:7)
2 Kupka Rafał - Bryś Natalia 1 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 1:11)
3 Peczalka Adrian - Kupka Rafał 1 3:1 (11-5,11-9,11-13,11-9)
3 Pietrzyk Mariusz - Kupka Rafał 1 2:3 (12-14,11-4,5-11,11-6,10-12)
5 Kupka Rafał - Dyrszka Rajnard 2 0:3 ( 2/11;3/11;3/11)
4 Kupka Rafał - Kansy Marian 2 3:0 (11/4;11/3;11/0)
4 Kupka Rafał - Sajdak Marek 2 2:3 (6/11;9/11;11/4;11/6;8/11)
8 Kupka Rafał - Sokołowski Oliwier 2 1:3 (8/11.11/8.5/11.6/11)
8 Kupka Rafał - Piwowarski Jakub 2 3:1 (11/6.13/11.9/11.11/8)
9 Kupka Rafał - Przybyła Mateusz 2 3:2 (11/7:10/12:12/14:11/6:12/10)
9 Kupka Rafał - Mrzyk Grzegorz 2 2:3 (7/11:5/11:11/5:11/7:9/11)
7 Kotyrba Mariusz - Kupka Rafał 1 3:0 (13/11 11/8 11/9)
7 Waloszek Roman - Kupka Rafał 1 1:3 (12/10 7/11 5/11 6/11)
10 Kupka Rafał - Gierczycki Ireneusz 2 (11-8, 9-11, 11-9, 11-8)
10 Kupka Rafał - Kotyrba Mariusz 2 (6-11, 10-12, 3-11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kupka Rafał / Sopel Jan - Pasiński Adam / Sokołowski Mirosław 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
3 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Biliński Leszek / Kupka Rafał 2 3:1 (11-8,8-11,11-9,11-7)
4 Kupka Rafał / Lewandowski Adam - Kansy Marian / Pawełek Dariusz 1 3:2 (7/11;11/5;5/11;11/8;11/6)
5 Sopel Jan / Kupka Rafał - Dyrszka Rajnard / Gągola Mirosław 2 1:3 (11/7;7/11;8/11/11/13)
7 Gierczycki Ireneusz / Waloszek Roman - Kupka Rafał / Janecki Andrzej 1 0:3 (7/11 7/11 9/11)
8 Lewandowski Adam / Kupka Rafał - Ciepiał Jan / Durda Michał 1 0:3 (6/11.4/11.4/11)
9 Kupka Rafał / Lewandowski Adam - Nosiadek Daniel / Plaskaty Patryk 1 0:3 (10/12:7/11:8/11)
10 Kupka Rafał / Janecki Andrzej - Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr 1 (11-9, 6-11, 11-7, 11-9)