Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Ruch Pniów
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
y
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:


Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Adrian Peczalka Polska 12.04.1973 13 1 13:1
Stanisław Frasek Polska 26.05.1966 13 1 13:1
Dawid Kwaśniok Polska 12.05.1998 9 4 9:4
Mariusz Pietrzyk Polska 12.03.2001 3 10 3:10
Janusz Globisz Polska 08.12.1985 0 0 0:0
Oliwier Ceglarski Polska 08.07.2006 0 0 0:0
Szymon Cichorczyk Polska 19.11.2004 0 0 0:0
Robert Stasiak Polska 13.10.1973 0 2 0:2
Mateusz Kwaśniok Polska 07.06.1998 0 0 0:0
Łukasz Palka Polska 18.03.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-09
g. 18:00
003
1
ULKS Ruch Pniów LKS Naprzód II Świbie 5:5 Szczegóły
2020-10-14
g. 18:30
008
2
KTS V Gliwice ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
013
3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
018
4
LKS Młodość II Rudno ULKS Ruch Pniów 0:10 Szczegóły
2020-11-16
g. 18:00
023
5
ULKS Ruch Pniów ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
028
6
ULKS Ruch Pniów STS II Żernica 7:3 Szczegóły
2020-11-24
g. 18:45
032
7
KŚ AZS Politechnika II Śląska ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
2020-12-14
g. 17:30
036
8
STS I Żernica ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
002
10
ULKS Ruch Pniów STS I Żernica -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:30
007
11
ATS Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
012
12
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
017
13
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
022
14
STS II Żernica ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
027
15
ULKS Ruch Pniów KŚ AZS Politechnika II Śląska -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
031
16
ULKS Ruch Pniów KTS V Gliwice -:- Szczegóły