Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Durda
KTS V Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 stycznia 2008 r.
17
Występy
11
Zwycięstwa
6
Porażki
64.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sokołowski Mirosław - Durda Michał 2 3:1 (11:5, 11:13, 11:5, 11:7)
1 Pasiński Adam - Durda Michał 2 1:3 (11:9, 8:11, 11:13, 7:11)
2 Durda Michał - Stasiak Robert 1 3:1 (11:6, 12:14, 11:2, 11:9)
2 Durda Michał - Kwaśniok Dawid 1 3:1 (9:11, 11:2, 11:6, 11:5)
3 Sajdak Marek - Durda Michał 1 0:3 (9;11,5;11,6;11)
3 Pawełek Dariusz - Durda Michał 1 0:3 (9;11,6;11,12;14)
4 Durda Michał - Wojciechowski Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
4 Durda Michał - Gągola Mirosław 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
6 Durda Michał - Waloszek Roman 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
6 Durda Michał - Kotyrba Mariusz 2 3:1 (11:5, 12:14, 11:8, 11:8)
7 Langer Michał - Durda Michał 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:9)
8 Janecki Andrzej - Durda Michał 1 2:3 (8/11.12/10.10/12.12/10.6/11)
8 Lewandowski Adam - Durda Michał 1 0:3 (9/11.5/11.10/12)
10 Durda Michał - Gładysz Marek 1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:3)
10 Durda Michał - Dudek Tadeusz 1 (11:4, 11:4, 11:3)
11 Gągola Mirosław - Durda Michał 2 (6:11, 3:11, 6:11)
11 Wojciechowski Krzysztof - Durda Michał 2 (1:11, 7:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Radło Sławomir / Machał Grzegorz - Durda Michał / Piwowarski Jakub 2 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 9:11)
2 Durda Michał / Piwowarski Jakub - Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
3 Pawełek Dariusz / Rozik Andrzej - Durda Michał / Knevels Daniel 2 1:3 (11;9,8;11,5;11,9;11)
4 Durda Michał / Piwowarski Jakub - Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard 2 0:3 (7:11, 8:11, 2:11)
6 Durda Michał / Sokołowski Oskar - Waloszek Roman / Kotyrba Mariusz 1 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11)
7 Langer Michał / Mrzyk Grzegorz - Ciepiał Jan / Durda Michał 1 0:3 (8:11, 4:11, 6:11)
8 Lewandowski Adam / Kupka Rafał - Ciepiał Jan / Durda Michał 1 0:3 (6/11.4/11.4/11)
10 Sokołowski Oliwier / Durda Michał - Dudek Tadeusz / Sajdak Marek 2 (11:4, 11:3, 11:3)
11 Pedrycz Adam / Wojciechowski Krzysztof - Ciepiał Jan / Durda Michał 1 (1:11, 5:11, 3:11)