Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Gładysz
KŚ AZS Politechnika II Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 stycznia 1984 r.
12
Występy
6
Zwycięstwa
6
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Lewandowski Adam - Gładysz Marek 1 0:3 (5/11;1/11;5/11)
4 Sopel Jan - Gładysz Marek 1 3:2 (11/8;11/7;6/11;8/11;11/8)
6 Pasiński Adam - Gładysz Marek 2 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 11:8)
6 Sokołowski Mirosław - Gładysz Marek 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7)
7 Gładysz Marek - Pietrzyk Mariusz 2 3:0 (11:5,12:10, 11:6)
7 Gładysz Marek - Kwaśniok Dawid 2 3:1 (12:10, 11:13, 12:10, 12:10)
8 Przybyła Mateusz - Gładysz Marek 1 0:3 (7:11, 8:11, 10:12)
8 Nosiadek Daniel - Gładysz Marek 1 3:0 (11:4, 14:12, 12:10)
9 Gładysz Marek - Dyrszka Rajnard 2 3:1 (11:7, 3:11, 11:9, 11:7)
9 Gładysz Marek - Wojciechowski Krzysztof 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
10 Durda Michał - Gładysz Marek 1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:3)
10 Ciepiał Jan - Gładysz Marek 1 (11:5, 11:6, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Gładysz Marek / Sajdak Marek 1 3:1 (11/3;11/7;9/11;11/3)
6 Sokołowski Mirosław / Pasiński Adam - Sajdak Marek / Gładysz Marek 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:13)
7 Gładysz Marek / Pawełek Dariusz - Frasek Stanisław / Kwaśniok Mateusz 2 0:3 (15:17, 5:11, 8:11)
8 Przybyła Mateusz / Mrzyk Grzegorz - Sajdak Marek / Gładysz Marek 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
9 Gładysz Marek / Sajdak Marek - Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard 2 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
10 Ciepiał Jan / Paruch Oskar - Gładysz Marek / Pawełek Dariusz 1 (11:9, 12:10, 11:5)