Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Sajdak
KŚ AZS Politechnika II Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 lipca 1943 r.
16
Występy
4
Zwycięstwa
12
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kożuszek Piotr - Sajdak Marek 1 3:0 (11/7 11/1 11/4)
2 Dudek Dominik - Sajdak Marek 1 2:3 (15/13 7/11 11/5 10/12 5/11)
3 Sajdak Marek - Durda Michał 1 0:3 (9;11,5;11,6;11)
3 Sajdak Marek - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (9;11,7;11,12;14)
4 Janecki Andrzej - Sajdak Marek 2 3:2 (9/11;8/11;11/1;11/3;11/6)
4 Kupka Rafał - Sajdak Marek 2 2:3 (6/11;9/11;11/4;11/6;8/11)
6 Sokołowski Mirosław - Sajdak Marek 2 3:0 (11:6, 11:1, 12:10)
6 Pasiński Adam - Sajdak Marek 2 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
7 Sajdak Marek - Peczalka Adrian 1 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
7 Sajdak Marek - Frasek Stanisław 1 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
8 Mrzyk Grzegorz - Sajdak Marek 2 3:1 (11:6, 7:11, 14:12, 11:2)
8 Sosna Adam - Sajdak Marek 2 3:0 (12:10, 11:7, 12:10)
9 Sajdak Marek - Wojciechowski Krzysztof 2 3:0 (11:8, 15:13, 11:5)
9 Sajdak Marek - Dyrszka Rajnard 2 0:3 (5:11, 4:11, 8:11)
10 Paruch Oskar - Sajdak Marek 2 (9:11, 12:10, 9:11, 9:11)
10 Sokołowski Oliwier - Sajdak Marek 2 (11:2, 11:9, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kożuszek Piotr / Kotyrba Mariusz - Kansy Marian / Sajdak Marek 1 3:0 (11/9 11/5 11/4)
3 Sajdak Marek / Kansy Marian - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 0:3 (3;11,8;11,8;11)
4 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Gładysz Marek / Sajdak Marek 1 3:1 (11/3;11/7;9/11;11/3)
6 Sokołowski Mirosław / Pasiński Adam - Sajdak Marek / Gładysz Marek 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:13)
7 Kansy Marian / Sajdak Marek - Peczalka Adrian / Pietrzyk Mariusz 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
8 Przybyła Mateusz / Mrzyk Grzegorz - Sajdak Marek / Gładysz Marek 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
9 Gładysz Marek / Sajdak Marek - Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard 2 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
10 Sokołowski Oliwier / Durda Michał - Dudek Tadeusz / Sajdak Marek 2 (11:4, 11:3, 11:3)