Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Matejczyk
Bartek Siemianowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
30
Występy
13
Zwycięstwa
17
Porażki
43.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 18 34 151:29
2. UKS Huragan Sosnowiec 18 31 126:54
3. TKKF II Chorzów 18 22 102:78
4. MOSiR Czeladź 18 21 108:72
5. Bartek Siemianowice 18 21 106:74
6. Spartakus Katowice 18 21 99:81
7. TKKF Chorzów 18 12 77:103
8. TKKF III Chorzów 18 12 72:108
9. Bartek II Siemianowice 18 6 38:142
10. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 0 21:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Matejczyk Dawid - Łosiniecki Jan 1 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 8:11, 11:5)
1 Matejczyk Dawid - Rakoczy Franciszek 1 2:3 (11:9, 9:11, 13:15, 11:8, 5:11)
1 Matejczyk Dawid - Rakoczy Franciszek 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
2 Richta Marian - Matejczyk Dawid 2 3:0 ((11:6 , 11:7 , 11:1 ))
2 Król Bogusław - Matejczyk Dawid 1 3:0 ((11:5 , 11:5 , 11:7 ))
2 Ścigany Dariusz - Matejczyk Dawid 2 3:0 ((11:4 , 11:9 , 11:7))
3 Matejczyk Dawid - Pierzchała Artur 1 3:2 ((12:10,11:9,7:11,6:11,16:14))
4 Rudzki Roman - Matejczyk Dawid 1 3:2 ((8:11,8:11,11:8,11:8,13:11))
7 Matejczyk Dawid - Kowalczyk Lech 1 1:3 (8:11, 2:11, 11:2, 6:11)
7 Matejczyk Dawid - Prandzioch Jan 1 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 4:11, 10:12)
7 Matejczyk Dawid - Zegar Grzegorz 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:7)
6 Matejczyk Dawid - Seifried Waldemar 1 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 6:11)
6 Matejczyk Dawid - Kołodziejczyk Marian 1 1:3 (5:11, 11:9, 3:11, 9:11)
10 Kołodziejczyk Marian - Matejczyk Dawid 1 3:1 (11:4, 11:5, 13:15, 11:4)
10 Seifried Waldemar - Matejczyk Dawid 1 3:1 (11:3, 11:7, 4:11, 13:11)
10 Pisula Jarosław - Matejczyk Dawid 1 0:3 (6:11, 9:11, 13:15)
12 Matejczyk Dawid - Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
13 Matejczyk Dawid - Boryszko Piotr 1 1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 7:11)
13 Matejczyk Dawid - Galica Grzegorz 1 2:3 (11:8, 11:6, 5:11, 7:11, 8:11)
13 Matejczyk Dawid - Katolik Mirosław 1 3:2 (9:11, 12:10, 5:11, 11:6, 11:9)
14 Prandzioch Jan - Matejczyk Dawid 1 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 8:11)
14 Zegar Grzegorz - Matejczyk Dawid 1 0:3 (11:13, 10:12, 14:16)
14 Domeradzki Zdzisław - Matejczyk Dawid 1 3:1 (13:11, 9:11, 11:5, 13:11)
15 Matejczyk Dawid - Król Bogusław 1 1:3 (9:11, 11:5, 6:11, 9:11)
17 Goliński Kazimierz - Matejczyk Dawid 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 11:4, 9:11)
17 Krawczyk Rafał - Matejczyk Dawid 1 0:3 (10:12, 7:11, 6:11)
17 Pierzchała Artur - Matejczyk Dawid 1 3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 10:12, 11:8)
18 Matejczyk Dawid - Rudzki Roman 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:4)
18 Matejczyk Dawid - Świetlik Robert 1 3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:8)
18 Matejczyk Dawid - Gnacik Przemysław 1 1:3 (5:11, 5:11, 14:12, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej - Rakoczy Franciszek / Łosiniecki Jan 1 2:3 (6:11, 5:11, 12:10, 11:9, 8:11)
2 Ścigany Dariusz / Król Bogusław - Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej 1 3:1 ((11:9 , 11:6 , 11:13 , 11:5))
3 Kiera Andrzej / Matejczyk Dawid - Goliński Kazimierz / Pierzchała Artur 1 3:1 ((11:7,8:11,11:7,11:7))
4 Rudzki Roman / Gnacik Przemysław - Kiera Andrzej / Matejczyk Dawid 1 2:3 ((8:11,11:7,8:11,11:4,8:11))
6 Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej - Seifried Waldemar / Kołodziejczyk Marian 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
7 Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej - Zegar Grzegorz / Prandzioch Jan 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:8)
10 Seifried Waldemar / Kołodziejczyk Marian - Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
12 Matejczyk Dawid / Gaudyn Tadeusz - Zapotoczny Grzegorz / Kubecka Joanna 1 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:6)
14 Zegar Grzegorz / Prandzioch Jan - Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej 1 1:3 (1:11, 11:5, 8:11, 6:11)
15 Matejczyk Dawid / Kłodawski Tomasz - Ścigany Dariusz / Król Bogusław 1 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)
17 Pierzchała Artur / Krawczyk Rafał - Kiera Andrzej / Matejczyk Dawid 1 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
18 Matejczyk Dawid / Szołtysik Zenon - Świetlik Robert / Gnacik Przemysław 1 2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 7:11, 5:11)