Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Żernica 14 25 95:45
2. ATS Ligota Łabędzka 14 22 88:52
3. UKS Feniks II Pyskowice 14 18 86:54
4. KTS VI Gliwice 14 14 67:73
5. STS II Żernica 14 13 70:70
6. ULKS Pławniowice 14 12 73:67
7. LKS Naprzód II Świbie 14 8 65:75
8. TTS Polonia IV Bytom 14 0 16:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Nosiadek Daniel
(STS I Żernica)
14 14 0 100%
2. Sosna Adam
(STS I Żernica)
12 12 0 100%
3. Janecki Andrzej
(UKS Feniks II Pyskowice)
13 10 3 77%
4. Machał Grzegorz
(ATS Ligota Łabędzka)
14 10 4 71%
5. Kotyrba Mariusz
(LKS Naprzód II Świbie)
14 10 4 71%
6. Radło Sławomir
(ATS Ligota Łabędzka)
14 10 4 71%
7. Wróbel Łukasz
(ULKS Pławniowice)
11 9 2 82%
8. Szymański Henryk
(ULKS Pławniowice)
13 9 4 69%
9. Paruch Oskar
(KTS VI Gliwice)
13 9 4 69%
10. Kożuszek Piotr
(LKS Naprzód II Świbie)
14 9 5 64%
11. Gładysz Marek
(STS II Żernica)
14 9 5 64%
12. Stefaniak Sławomir
(UKS Feniks II Pyskowice)
14 9 5 64%
13. Arbaszewski Jakub
(ULKS Pławniowice)
10 8 2 80%
14. Langer Michał
(STS I Żernica)
10 8 2 80%
15. Paruch Wiktor
(KTS VI Gliwice)
12 8 4 67%
16. Dyrszka Rajnard
(STS II Żernica)
13 8 5 62%
17. Kupka Rafał
(UKS Feniks II Pyskowice)
13 8 5 62%
18. Nowara Kamil
(STS I Żernica)
14 8 6 57%
19. Szymański Łukasz
(ULKS Pławniowice)
7 6 1 86%
20. Makselon Adam
(ATS Ligota Łabędzka)
6 5 1 83%
21. Lisok Paweł
(ULKS Pławniowice)
8 5 3 63%
22. Sopel Jan
(UKS Feniks II Pyskowice)
12 5 7 42%
23. Piekarczyk Tomasz
(ATS Ligota Łabędzka)
13 5 8 38%
24. Waloszek Roman
(LKS Naprzód II Świbie)
13 4 9 31%
25. Pięta Leszek
(ULKS Pławniowice)
7 3 4 43%
26. Gągola Mirosław
(STS II Żernica)
12 3 9 25%
27. Jendrysik Jacek
(LKS Naprzód II Świbie)
6 2 4 33%
28. Mrzyk Grzegorz
(STS I Żernica)
6 2 4 33%
29. Wojciechowski Krzysztof
(STS II Żernica)
11 2 9 18%
30. Kolczok Paweł
(TTS Polonia IV Bytom)
14 2 12 14%
31. Gala Dawid
(KTS VI Gliwice)
1 1 0 100%
32. Pedrycz Adam
(STS II Żernica)
1 1 0 100%
33. Biliński Leszek
(UKS Feniks II Pyskowice)
1 1 0 100%
34. Wołek Adam
(UKS Feniks II Pyskowice)
1 1 0 100%
35. Sokołowski Mirosław
(ATS Ligota Łabędzka)
2 1 1 50%
36. Zajonc Michał
(STS II Żernica)
3 1 2 33%
37. Pasiński Adam
(ATS Ligota Łabędzka)
6 1 5 17%
38. Dudek Dominik
(LKS Naprzód II Świbie)
8 1 7 13%
39. Kusek Bartłomiej
(TTS Polonia IV Bytom)
10 1 9 10%
40. Bittmann Piotr
(KTS VI Gliwice)
10 1 9 10%
41. Knevels Daniel
(KTS VI Gliwice)
11 1 10 9%
42. Matusiak Mateusz
(TTS Polonia IV Bytom)
12 1 11 8%
43. Łagowski Piotr
(ATS Ligota Łabędzka)
1 0 1 0%
44. Mejer Filip
(TTS Polonia IV Bytom)
1 0 1 0%
45. Bereska Łukasz
(KTS VI Gliwice)
1 0 1 0%
46. Gierczycki Ireneusz
(LKS Naprzód II Świbie)
1 0 1 0%
47. Jarosz Filip
(KTS VI Gliwice)
1 0 1 0%
48. Durda Michał
(KTS VI Gliwice)
1 0 1 0%
49. Stużyński Dawid
(KTS VI Gliwice)
1 0 1 0%
50. Lewandowski Adam
(UKS Feniks II Pyskowice)
2 0 2 0%
51. Cieślar Karol
(STS II Żernica)
2 0 2 0%
52. Szulta Adam
(TTS Polonia IV Bytom)
3 0 3 0%
53. Zieliński Piotr
(TTS Polonia IV Bytom)
4 0 4 0%
54. Piecowski Szymon
(KTS VI Gliwice)
5 0 5 0%
55. Szafranek Antoni
(TTS Polonia IV Bytom)
12 0 12 0%