Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TS Kuźnia Martex III Rybnik
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rybnik ul. Podmiejska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Konieczny Jerzy
503 846 083
Osoba odpowiedzialna:
Szymik Robert
500-692-078
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jakub Szymik Polska 29.12.2009 0 0 0:0
Damian Szmajduch Polska 05.05.2002 0 0 0:0
Mariusz Rutkiewicz Polska 20.06.1969 0 0 0:0
Adam Sławacki Polska 08.08.2007 0 0 0:0
Andrzej Matczak Polska 28.03.1952 0 0 0:0
Jakub Nosiadek Polska 05.06.2007 0 0 0:0
Andrzej Dębiński Polska 02.09.1957 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-23
g. 18:00
11
2
LKS Strażak III Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik 0:10 Szczegóły
2019-10-17
g. 18:00
23
4
LKS Wilki II Wilcza TS Kuźnia Martex III Rybnik 2:8 Szczegóły
2019-11-07
g. 18:00
35
6
GKS Gwarek II Ornotowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 2:8 Szczegóły
2019-11-14
g. 18:00
38
7
KS Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
2019-12-02
g. 18:30
51
9
LKS Strażak II Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
2020-02-12
g. 18:00
5
12
MOSiR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex III Rybnik 9:1 Szczegóły
2020-02-20
g. 18:00
17
14
MUKS Czerwionka TS Kuźnia Martex III Rybnik 4:6 Szczegóły
2020-03-04
g. 19:00
29
16
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
2020-04-02
g. 18:30
43
19
AKS II Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik -:- Szczegóły
2020-04-16
g. 18:00
57
21
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex III Rybnik -:- Szczegóły
2020-04-23
g. 17:30
62
22
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex III Rybnik -:- Szczegóły