Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Olszyna
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 lutego 1962 r.
33
Występy
13
Zwycięstwa
20
Porażki
39.39%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ALTS Poczesna 9 16 63:27
2. UKS Chorzów 9 15 66:24
3. KTS Gliwice 9 14 53:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 9 13 59:31
5. LKS Strażak Mikołów 9 8 45:45
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 8 39:51
7. LKS Wilki Wilcza 9 7 39:51
8. MOSiR Czeladź 9 4 27:63
9. UKS III Chorzów 9 3 31:59
10. UKS II Chorzów 9 2 28:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Olszyna Zbigniew - Tomecki Laurent 1 3:1 (3:11, 11:9, 12:10, 11:9)
2 Olszyna Zbigniew - Ruszkiewicz Adam 1 0:3 (9:11, 13:15, 6:11)
2 Olszyna Zbigniew - Żołądek Paweł 1 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:3)
3 Olszyna Zbigniew - Lebek Marian 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:9, 9:11)
3 Olszyna Zbigniew - Krause Marcin 1 3:2 (11:6, 11:9, 11:13, 2:11, 11:5)
3 Olszyna Zbigniew - Cyrta Mariusz 1 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 4:11)
4 Wójcik Rafał - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:7)
4 Noparlik Adam - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (11:7, 10:12, 13:11, 11:5)
4 Krupa Sebastian - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:8)
1 Cypek Adam - Olszyna Zbigniew 2 1:3 ((9:11,6:11,11:9.8:11))
1 Richta Marian - Olszyna Zbigniew 2 0:3 ((8:11,5:11,6:11))
1 Ścigany Dariusz - Olszyna Zbigniew 1 3:0 ((11:7.11:9.13:11))
5 Olszyna Zbigniew - Wiża Roman 1 0:3 (8:11, 9:11, 13:15)
5 Olszyna Zbigniew - Mazur Grzegorz 1 3:1 (11:6, 6:11, 13:11, 11:4)
5 Olszyna Zbigniew - Sławiński Krzysztof 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:6)
6 Wnęk Andrzej - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (6, 9, -7, 10)
6 Adamus Mariusz - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (9, 10, 10)
6 Gąsiorski Paweł - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (6, 9, 9)
7 Koźluk Andrzej - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (7-11, 12-14, 1-11, )
7 Biskup Piotr - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (3-11, 7-11, 11-9, 4-11, )
7 Wiciok Piotr - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (13-11, 11-8, 11-7, )
9 Szafarczyk Marek - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:3)
9 Adamczyk Andrzej - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (6:11, 10:12, 6:11)
9 Baron Mariusz - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (13:11, 6:11, 11:9, 11:4)
8 Olszyna Zbigniew - Żmijewski Artur 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 13:11)
8 Olszyna Zbigniew - Rudzki Roman 1 3:0 (11:9, 11:7, 13:11)
8 Olszyna Zbigniew - Sokołowski Janusz 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:6)
11 Zemła Piotr - Olszyna Zbigniew 1 (11:5, 10:12, 11:3, 11:7)
11 Stefanów Paweł - Olszyna Zbigniew 1 (11:7, 9:11, 9:11, 8:11)
11 Wiża Roman - Olszyna Zbigniew 1 (4:11, 12:14, 12:14)
10 Sokołowski Janusz - Olszyna Zbigniew 1 (11:3,5:11,11:2,5:11,11:4)
10 Świetlik Robert - Olszyna Zbigniew 1 (10:12,3:11,12:10,6:11)
10 Żmijewski Artur - Olszyna Zbigniew 1 (6:11,10:12,11:9,11:13)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Tomecki Laurent / Żołądek Paweł 1 3:2 (3:11, 11:7, 11:8, 5:11, 11:8)
3 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Krause Marcin / Lebek Marian 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 3:11)
8 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Sokołowski Janusz / Żmijewski Artur 1 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 8:11)
10 Sokołowski Janusz / Żmijewski Artur - Olszyna Zbigniew / Maraszkiewicz Ryszard 1 (11:7,11:8,9:11,22:20)
11 Opozda Rafał / Wiża Roman - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 (11:9, 5:11, 11:9, 14:16, 11:8)