Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Antoni
Jeż
KS Unia Kalety
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 maja 1964 r.
13
Występy
2
Zwycięstwa
11
Porażki
15.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 22 29 122:98
4. Liswarta Lisów 22 27 118:102
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 22 25 115:105
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 23 109:111
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 22 22 120:100
8. UKS Ikar Mierzęcice 22 20 108:112
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 22 27 119:101
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
3. KU AZS UŚ Katowice 22 19 108:112
4. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
5. LKS Wilki Wilcza 22 16 97:123
6. KS Unia Kalety 22 16 95:125
7. TRS Millenium Myszków 22 9 59:161
8. UKS Feniks Pyskowice 22 1 46:174
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Skubała Piotr - Jeż Antoni 1 3:1 (12:14, 11:4, 11:2, 11:9)
7 Małek Piotr - Jeż Antoni 1 3:1 (13-11, 5-11, 11-4, 11-8, )
8 Jeż Antoni - Kaczmarek Jakub 2 2:3 (9:11, 11:4, 9:11, 13:11, 9:11)
14 Radło Szymon - Jeż Antoni 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
14 Pawłowski Krzysztof - Jeż Antoni 2 3:1 (11:2, 12:14, 11:7, 11:5)
15 Jeż Antoni - Molenda Dariusz 2 0:3 (12:14, 6:11, 6:11)
17 Strzałka Marian - Jeż Antoni 1 3:0 (11/4,11/6,11/9)
20 Jęsiek Jakub - Jeż Antoni 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:5)
20 Cesarz Miłosz - Jeż Antoni 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
21 Badura Artur - Jeż Antoni 2 2:3 (5:11, 11:3, 6:11, 13:11, 12:14)
21 Sikora Mariusz - Jeż Antoni 2 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 6:11)
22 Opozda Rafał - Jeż Antoni 2 3:0 (14:12, 12:10, 11:9)
22 Strof Łukasz - Jeż Antoni 2 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Skubała Piotr / Wydmuch Karol - Mnich Krystian / Jeż Antoni 2 3:1 (11:5, 10:12, 11:9, 11:7)
6 Jeż Antoni / Mnich Krystian - Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof 2 0:3 (4:11, 6:11, 10:12)
7 Małek Piotr / Szymiczek Szymon - Piech Mateusz / Jeż Antoni 1 2:3 (5-11, 16-14, 11-9, 11-13, 4-11,)
8 Piech Paweł / Jeż Antoni - Czapla Kamil / Kaczmarek Jakub 1 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:8)
9 Lebek Marian / Krause Marcin - Piech Mateusz / Jeż Antoni 2 3:0 (16:14 ,11:8 ,12:10)
10 Piech Mateusz / Jeż Antoni - Grzesiczak Mariusz / Luksa Piotr 2 3:2 (11:6, 12:10, 5:11, 9:11, 11:5)
11 Miśta Sylwester / Męcik Zbigniew - Jeż Antoni / Piech Mateusz 2 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
12 Michalski Karol / Kozieł Krzysztof - Piech Mateusz / Jeż Antoni 2 0:3 (10:12, 9:11, 5:11.)
13 Piech Mateusz / Jeż Antoni - Strzałka Marian / Lewandowski Adam 2 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 7:11)
14 Radło Szymon / Rusin Kacper - Piech Mateusz / Jeż Antoni 2 3:2 (2:11, 11:9, 6:11, 11:6, 13:11)
15 Jeż Antoni / Mnich Krystian - Sikora Mariusz / Sławiński Kacper 2 1:3 (16:14, 9:11, 8:11, 9:11)
16 Gruca Szymon / Kaczyński Piotr - Jeż Antoni / Mnich Krystian 2 3:2 (7-11, 11-9, 11-9, 12-14, 11-7)
17 Szmaj Dominik / Wołek Adam - Jeż Antoni / Mnich Krystian 1 1:3 (5/11,11/8,9/11,4/11)
18 Jeż Antoni / Mnich Krystian - Miśta Sylwester / Męcik Zbigniew 2 3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 14:12)
19 Mnich Krystian / Jeż Antoni - Wichowski Grzegorz / Małek Piotr 2 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
20 Cesarz Miłosz / Jęsiek Jakub - Piech Mateusz / Jeż Antoni 2 3:2 (9:11, 11:7, 13:11, 8:11, 11:6)
21 Sławiński Kacper / Sikora Mariusz - Mnich Krystian / Jeż Antoni 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
22 Opozda Rafał / Stefanów Paweł - Piech Mateusz / Jeż Antoni 2 3:0 (11:8, 11:7, 10:12, 12:10)