Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Olimpijczyk Gilowice 14 26 107:33
2. ULKS II Pszczyna 13 22 92:38
3. MKS III Czechowice Dziedzice 13 19 82:48
4. LKS Lesznianka III Leszna Góra 13 18 94:36
5. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 14 13 78:62
6. UKS Wisła Wiślanie 14 12 60:80
7. UKS The Best Bestwinka 14 10 57:83
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 40:90
9. LITS Meble Anders IV Żywiec 14 5 36:104
10. Fundacja Talent II Cieszyn 14 4 34:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMI 1
LKS Lesznianka III Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMI 1
UKS Wisła Wiślanie UKS The Best Bestwinka 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Minge
2019-09-18
g. 18:30
W: pozytywna
003
4LMI 1
LITS Meble Anders III Żywiec LITS Meble Anders IV Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMI 1
PKS Olimpijczyk Gilowice MKS III Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2019-09-19
g. 17:00
W: pozytywna
005
4LMI 1
Fundacja Talent II Cieszyn ULKS II Pszczyna 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-09-26
g. 17:00
W: pozytywna
006
4LMI 2
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Sportowa Jedynka Skoczów 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMI 2
ULKS II Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2019-09-25
g. 19:00
W: pozytywna
008
4LMI 2
MKS III Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-09-25
g. 18:30
W: pozytywna
009
4LMI 2
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS Wisła Wiślanie 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMI 2
UKS The Best Bestwinka LKS Lesznianka III Leszna Góra 2:8 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
011
4LMI 3
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS The Best Bestwinka 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
012
4LMI 3
LKS Lesznianka III Leszna Góra LITS Meble Anders IV Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
013
4LMI 3
UKS Wisła Wiślanie MKS III Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-10-02
g. 18:30
W: negatywna
014
4LMI 3
LITS Meble Anders III Żywiec ULKS II Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
015
4LMI 3
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Kolonko
2019-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
016
4LMI 4
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Kolonko
2019-10-17
g. 17:00
W: pozytywna
017
4LMI 4
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMI 4
ULKS II Pszczyna UKS Wisła Wiślanie 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2019-10-16
g. 19:00
W: pozytywna
019
4LMI 4
MKS III Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-10-16
g. 18:30
W: pozytywna
020
4LMI 4
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS The Best Bestwinka 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2019-10-22
g. 17:00
W: pozytywna
021
4LMI 5
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LITS Meble Anders IV Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
022
4LMI 5
UKS The Best Bestwinka MKS III Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMI 5
LKS Lesznianka III Leszna Góra ULKS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-10-24
g. 18:00
W: negatywna
024
4LMI 5
UKS Wisła Wiślanie Fundacja Talent II Cieszyn 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Minge
2019-10-23
g. 18:30
W: pozytywna
025
4LMI 5
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2019-11-06
g. 18:30
W: pozytywna
026
4LMI 6
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Sportowa Jedynka Skoczów 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
027
4LMI 6
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Wisła Wiślanie 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Kolonko
2019-11-07
g. 17:00
W: pozytywna
028
4LMI 6
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka III Leszna Góra 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
029
4LMI 6
ULKS II Pszczyna UKS The Best Bestwinka 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2019-11-06
g. 19:00
W: pozytywna
030
4LMI 6
MKS III Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders IV Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-11-12
g. 17:30
W: pozytywna
031
4LMI 7
UKS Sportowa Jedynka Skoczów MKS III Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-11-13
g. 18:30
W: pozytywna
032
4LMI 7
LITS Meble Anders IV Żywiec ULKS II Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
033
4LMI 7
UKS The Best Bestwinka Fundacja Talent II Cieszyn 10:0 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
034
4LMI 7
LKS Lesznianka III Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
035
4LMI 7
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Sandra Hetnał
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
036
4LMI 8
UKS Wisła Wiślanie UKS Sportowa Jedynka Skoczów 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-11-27
g. 18:30
W: pozytywna
037
4LMI 8
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Góra 0:10 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
038
4LMI 8
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS The Best Bestwinka 8:2 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2019-11-28
g. 17:00
W: pozytywna
039
4LMI 8
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders IV Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
040
4LMI 8
ULKS II Pszczyna MKS III Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
041
4LMI 9
UKS Sportowa Jedynka Skoczów ULKS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-12-04
g. 19:00
W: pozytywna
042
4LMI 9
MKS III Czechowice Dziedzice Fundacja Talent II Cieszyn 9:1 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-12-04
g. 18:30
W: pozytywna
043
4LMI 9
LITS Meble Anders IV Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
044
4LMI 9
UKS The Best Bestwinka LITS Meble Anders III Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
045
4LMI 9
LKS Lesznianka III Leszna Góra UKS Wisła Wiślanie 9:1 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2020-02-04
g. 17:00
W: pozytywna
001
4LMI 10
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LKS Lesznianka III Leszna Góra 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMI 10
UKS The Best Bestwinka UKS Wisła Wiślanie 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2020-02-05
g. 18:30
W: pozytywna
003
4LMI 10
LITS Meble Anders IV Żywiec LITS Meble Anders III Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-02-05
g. 19:00
W: pozytywna
004
4LMI 10
MKS III Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMI 10
ULKS II Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2020-02-11
g. 17:00
W: pozytywna
006
4LMI 11
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMI 11
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2020-02-12
g. 18:30
W: pozytywna
008
4LMI 11
LITS Meble Anders III Żywiec MKS III Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMI 11
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders IV Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Minge
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMI 11
LKS Lesznianka III Leszna Góra UKS The Best Bestwinka 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMI 12
UKS The Best Bestwinka UKS Sportowa Jedynka Skoczów 3:7 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2020-02-19
g. 18:30
W: pozytywna
012
4LMI 12
LITS Meble Anders IV Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Góra 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
013
4LMI 12
MKS III Czechowice Dziedzice UKS Wisła Wiślanie 7:3 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2020-03-12
g. 18:00
014
4LMI 12
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2020-02-20
g. 17:00
W: pozytywna
015
4LMI 12
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2020-02-25
g. 17:00
W: pozytywna
016
4LMI 13
UKS Sportowa Jedynka Skoczów PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-03-04
g. 18:30
W: pozytywna
017
4LMI 13
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMI 13
UKS Wisła Wiślanie ULKS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Minge
2020-03-12
g. 18:00
019
4LMI 13
LKS Lesznianka III Leszna Góra MKS III Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
020
4LMI 13
UKS The Best Bestwinka LITS Meble Anders IV Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2020-03-04
g. 18:30
W: pozytywna
021
4LMI 14
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS Sportowa Jedynka Skoczów 7:3 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2020-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
022
4LMI 14
MKS III Czechowice Dziedzice UKS The Best Bestwinka 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2020-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMI 14
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Góra 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2020-03-05
g. 17:00
W: pozytywna
024
4LMI 14
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wisła Wiślanie 4:6 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2020-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
025
4LMI 14
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2020-03-17
g. 17:00
026
4LMI 15
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-03-19
g. 18:00
027
4LMI 15
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Minge
2020-03-19
g. 18:00
028
4LMI 15
LKS Lesznianka III Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2020-03-19
g. 18:00
029
4LMI 15
UKS The Best Bestwinka ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2020-03-18
g. 18:30
030
4LMI 15
LITS Meble Anders IV Żywiec MKS III Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-03-25
g. 19:00
031
4LMI 16
MKS III Czechowice Dziedzice UKS Sportowa Jedynka Skoczów -:- Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2020-03-26
g. 18:00
032
4LMI 16
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2020-03-26
g. 17:00
033
4LMI 16
Fundacja Talent II Cieszyn UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2020-03-26
g. 18:00
034
4LMI 16
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka III Leszna Góra -:- Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2020-03-25
g. 18:30
035
4LMI 16
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2020-03-31
g. 17:00
036
4LMI 17
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2020-04-02
g. 18:00
037
4LMI 17
LKS Lesznianka III Leszna Góra LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2020-04-02
g. 18:00
038
4LMI 17
UKS The Best Bestwinka PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2020-04-01
g. 18:30
039
4LMI 17
LITS Meble Anders IV Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2020-04-01
g. 19:00
040
4LMI 17
MKS III Czechowice Dziedzice ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2020-04-09
g. 18:00
041
4LMI 18
ULKS II Pszczyna UKS Sportowa Jedynka Skoczów -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2020-04-09
g. 17:00
042
4LMI 18
Fundacja Talent II Cieszyn MKS III Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2020-04-09
g. 18:00
043
4LMI 18
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2020-04-08
g. 18:30
044
4LMI 18
LITS Meble Anders III Żywiec UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-04-09
g. 18:00
045
4LMI 18
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka III Leszna Góra -:- Szczegóły
SG: Andrzej Minge