Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 29 129:21
2. LZS BLYSS Kujakowice 14 25 116:24
3. KTS II Gliwice 14 20 93:47
4. LITS Meble Anders Żywiec 15 16 78:72
5. MUKS Jedynka Pszów 14 14 68:72
6. UKTS Sokół Orzesze 15 13 65:85
7. LUKS Węgierska Górka 15 13 62:88
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 14 8 46:94
9. LZS Odra Kąty Opolskie 14 6 39:101
10. LKS Lesznianka Leszna Górna 14 0 24:116

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LMII 1
LZS BLYSS Kujakowice LKS Lesznianka Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG:
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LMII 1
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMII 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-09-13
g. 19:00
W: pozytywna
004
2LMII 1
UKTS Sokół Orzesze LZS Odra Kąty Opolskie 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-09-13
g. 17:30
W: pozytywna
005
2LMII 1
MUKS Jedynka Pszów LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-09-26
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LMII 2
LITS Meble Anders Żywiec LKS Lesznianka Leszna Górna 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-10-11
g. 17:30
W: pozytywna
007
2LMII 2
MUKS Jedynka Pszów UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LMII 2
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG:
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LMII 2
KTS II Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LMII 2
LUKS Węgierska Górka LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LMII 3
LKS Lesznianka Leszna Górna LUKS Węgierska Górka 2:8 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LMII 3
LZS BLYSS Kujakowice KTS II Gliwice 5:5 Szczegóły
SG:
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LMII 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LMII 3
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2019-10-04
g. 19:00
W: pozytywna
015
2LMII 3
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-10-18
g. 19:00
W: pozytywna
016
2LMII 4
UKTS Sokół Orzesze LKS Lesznianka Leszna Górna 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
017
2LMII 4
LITS Meble Anders Żywiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
018
2LMII 4
MUKS Jedynka Pszów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LMII 4
LZS Odra Kąty Opolskie LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG:
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LMII 4
KTS II Gliwice LUKS Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LMII 5
LKS Lesznianka Leszna Górna KTS II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LMII 5
LUKS Węgierska Górka LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LMII 5
LZS BLYSS Kujakowice MUKS Jedynka Pszów 10:0 Szczegóły
SG:
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LMII 5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LITS Meble Anders Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
025
2LMII 5
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LMII 6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LKS Lesznianka Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-11-15
g. 19:00
W: pozytywna
027
2LMII 6
UKTS Sokół Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2019-11-14
g. 18:30
W: pozytywna
028
2LMII 6
LITS Meble Anders Żywiec LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-11-15
g. 17:30
W: pozytywna
029
2LMII 6
MUKS Jedynka Pszów LUKS Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LMII 6
LZS Odra Kąty Opolskie KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG:
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
031
2LMII 7
LKS Lesznianka Leszna Górna LZS Odra Kąty Opolskie 4:6 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-12-02
g. 18:30
W: pozytywna
032
2LMII 7
KTS II Gliwice MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LMII 7
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LMII 7
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG:
2019-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LMII 7
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LMII 8
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Lesznianka Leszna Górna 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
037
2LMII 8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
038
2LMII 8
UKTS Sokół Orzesze LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-12-18
g. 18:30
W: pozytywna
039
2LMII 8
LITS Meble Anders Żywiec KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
040
2LMII 8
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LMII 9
LKS Lesznianka Leszna Górna MUKS Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LMII 9
LZS Odra Kąty Opolskie LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG:
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
043
2LMII 9
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LMII 9
LUKS Węgierska Górka MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LMII 9
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG:
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LMII 10
LKS Lesznianka Leszna Górna UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LMII 10
LZS BLYSS Kujakowice LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG:
2020-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMII 10
LUKS Węgierska Górka KTS II Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2020-01-14
g. 19:00
W: pozytywna
004
2LMII 10
UKTS Sokół Orzesze MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LMII 10
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-01-31
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LMII 11
LKS Lesznianka Leszna Górna LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2020-01-31
g. 17:30
W: pozytywna
007
2LMII 11
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-01-31
g. 19:00
W: pozytywna
008
2LMII 11
UKTS Sokół Orzesze KTS II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LMII 11
LZS BLYSS Kujakowice LUKS Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG:
2020-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LMII 11
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG:
2020-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LMII 12
LZS Odra Kąty Opolskie LKS Lesznianka Leszna Górna 6:4 Szczegóły
SG:
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LMII 12
LUKS Węgierska Górka UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2020-02-07
g. 19:00
W: pozytywna
013
2LMII 12
UKTS Sokół Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LMII 12
KTS II Gliwice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-02-06
g. 18:30
W: pozytywna
015
2LMII 12
LITS Meble Anders Żywiec MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
016
2LMII 13
MUKS Jedynka Pszów LKS Lesznianka Leszna Górna 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2020-02-28
g. 18:00
W: negatywna
017
2LMII 13
KTS II Gliwice LITS Meble Anders Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LMII 13
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LMII 13
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LMII 13
LZS Odra Kąty Opolskie LUKS Węgierska Górka 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LMII 14
LUKS Węgierska Górka LKS Lesznianka Leszna Górna 8:2 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LMII 14
LZS Odra Kąty Opolskie UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LMII 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LMII 14
LZS BLYSS Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec 5:5 Szczegóły
SG:
2020-03-06
g. 17:30
W: pozytywna
025
2LMII 14
MUKS Jedynka Pszów KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-03-13
g. 18:00
026
2LMII 15
KTS II Gliwice LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-03-13
g. 17:30
027
2LMII 15
MUKS Jedynka Pszów LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2020-03-10
g. 18:30
W: pozytywna
028
2LMII 15
LITS Meble Anders Żywiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2020-03-13
g. 18:00
029
2LMII 15
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2020-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LMII 15
LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2020-03-20
g. 18:30
031
2LMII 16
LKS Lesznianka Leszna Górna UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2020-03-20
g. 18:00
032
2LMII 16
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2020-03-19
g. 18:30
033
2LMII 16
LITS Meble Anders Żywiec LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2020-03-20
g. 18:00
034
2LMII 16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2020-03-20
g. 18:00
035
2LMII 16
KTS II Gliwice LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-03-27
g. 18:30
036
2LMII 17
LKS Lesznianka Leszna Górna LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2020-03-27
g. 18:00
037
2LMII 17
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2020-03-27
g. 18:00
038
2LMII 17
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2020-03-26
g. 18:30
039
2LMII 17
LITS Meble Anders Żywiec LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2020-03-27
g. 19:00
040
2LMII 17
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-04-03
g. 18:30
041
2LMII 18
LKS Lesznianka Leszna Górna MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2020-04-03
g. 18:30
042
2LMII 18
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2020-04-01
g. 18:00
043
2LMII 18
LUKS Węgierska Górka MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2020-04-03
g. 18:00
044
2LMII 18
KTS II Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-04-03
g. 18:00
045
2LMII 18
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras