Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
1
LZS BLYSS Kujakowice LKS Lesznianka Leszna Górna 10:0 Szczegóły
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
002
1
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
003
1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
2019-09-13
g. 19:00
W: pozytywna
004
1
UKTS Sokół Orzesze LZS Odra Kąty Opolskie 10:0 Szczegóły
2019-09-13
g. 17:30
W: pozytywna
005
1
MUKS Jedynka Pszów LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
2019-09-26
g. 18:30
006
2
LITS Meble Anders Żywiec LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 17:30
007
2
MUKS Jedynka Pszów UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
008
2
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
009
2
KTS II Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 18:00
010
2
LUKS Węgierska Górka LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
011
3
LKS Lesznianka Leszna Górna LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
012
3
LZS BLYSS Kujakowice KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
013
3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
014
3
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 19:00
015
3
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 19:00
016
4
UKTS Sokół Orzesze LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
2019-10-17
g. 18:30
017
4
LITS Meble Anders Żywiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 17:30
018
4
MUKS Jedynka Pszów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00
019
4
LZS Odra Kąty Opolskie LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00
020
4
KTS II Gliwice LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
021
5
LKS Lesznianka Leszna Górna KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
022
5
LUKS Węgierska Górka LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
023
5
LZS BLYSS Kujakowice MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
024
5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
025
5
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 18:00
026
6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 19:00
027
6
UKTS Sokół Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-11-14
g. 18:30
028
6
LITS Meble Anders Żywiec LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 17:30
029
6
MUKS Jedynka Pszów LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 18:00
030
6
LZS Odra Kąty Opolskie KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
031
7
LKS Lesznianka Leszna Górna LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
032
7
KTS II Gliwice MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
033
7
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
034
7
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
035
7
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00
036
8
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00
037
8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 19:00
038
8
UKTS Sokół Orzesze LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
2019-12-12
g. 18:30
039
8
LITS Meble Anders Żywiec KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 17:30
040
8
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
2019-12-20
g. 18:00
041
9
LKS Lesznianka Leszna Górna MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
2019-12-20
g. 18:00
042
9
LZS Odra Kąty Opolskie LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
2019-12-20
g. 18:00
043
9
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2019-12-18
g. 18:00
044
9
LUKS Węgierska Górka MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-12-20
g. 18:00
045
9
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły