Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. III)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 20 36 141:59
2. LKS Rój Żory 20 35 144:56
3. KS II Bojanów 20 26 119:81
4. LKS Czarni I Gorzyce 20 25 119:81
5. JKTS Jastrzębie 20 22 105:95
6. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 20 22 113:87
7. TS Kuźnia Martex II Rybnik 20 18 104:96
8. MUKS Jedynka II Pszów 20 18 103:97
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
591
LOIII 1
TS Kuźnia Martex II Rybnik TS Kuźnia Martex III Rybnik 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
592
LOIII 1
KS Ogniwo II Rogoźna Żory KS II Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-10-18
g. 17:45
W: pozytywna
593
LOIII 1
LKS Czarni II Gorzyce LKS Czarni I Gorzyce 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
594
LOIII 1
LKS Rój Żory UGKS Sokół Zebrzydowice 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
595
LOIII 1
JKTS Jastrzębie KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 2:8 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
596
LOIII 1
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół V Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
597
LOIII 1
KS Stal Kuźnia Raciborska MUKS Jedynka II Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
598
LOIII 2
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS Ogniwo II Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
599
LOIII 2
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Czarni II Gorzyce 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
600
LOIII 2
KS II Bojanów LKS Rój Żory 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-10-25
g. 17:45
W: pozytywna
601
LOIII 2
LKS Czarni I Gorzyce JKTS Jastrzębie 4:6 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
602
LOIII 2
UGKS Sokół Zebrzydowice MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
603
LOIII 2
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2017-10-25
g. 18:30
W: pozytywna
604
LOIII 2
UKTS Sokół V Orzesze KS Stal Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2017-11-08
g. 17:45
W: pozytywna
605
LOIII 3
LKS Czarni II Gorzyce TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
606
LOIII 3
LKS Rój Żory KS Ogniwo II Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
607
LOIII 3
JKTS Jastrzębie TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
608
LOIII 3
MOSIR Łaziska Górne KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2017-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
609
LOIII 3
MUKS Jedynka II Pszów LKS Czarni I Gorzyce 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
610
LOIII 3
KS Stal Kuźnia Raciborska UGKS Sokół Zebrzydowice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
611
LOIII 3
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL UKTS Sokół V Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
612
LOIII 4
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Rój Żory 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-11-15
g. 17:45
W: pozytywna
613
LOIII 4
LKS Czarni II Gorzyce JKTS Jastrzębie 0:10 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
614
LOIII 4
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
615
LOIII 4
TS Kuźnia Martex III Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 1:9 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
616
LOIII 4
KS II Bojanów KS Stal Kuźnia Raciborska 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-11-15
g. 17:45
W: pozytywna
617
LOIII 4
LKS Czarni I Gorzyce UKTS Sokół V Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
618
LOIII 4
UGKS Sokół Zebrzydowice KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
619
LOIII 5
TS Kuźnia Martex II Rybnik JKTS Jastrzębie 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
620
LOIII 5
LKS Rój Żory MOSIR Łaziska Górne 9:1 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2017-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
621
LOIII 5
MUKS Jedynka II Pszów LKS Czarni II Gorzyce 8:2 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
622
LOIII 5
KS Stal Kuźnia Raciborska KS Ogniwo II Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
623
LOIII 5
UKTS Sokół V Orzesze TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
624
LOIII 5
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL KS II Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-11-22
g. 17:45
W: pozytywna
625
LOIII 5
LKS Czarni I Gorzyce UGKS Sokół Zebrzydowice 8:2 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
626
LOIII 6
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
627
LOIII 6
JKTS Jastrzębie MUKS Jedynka II Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
628
LOIII 6
KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Rój Żory 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-11-29
g. 17:45
W: pozytywna
629
LOIII 6
LKS Czarni II Gorzyce UKTS Sokół V Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
630
LOIII 6
KS Ogniwo II Rogoźna Żory KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 5:5 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
631
LOIII 6
TS Kuźnia Martex III Rybnik UGKS Sokół Zebrzydowice 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
632
LOIII 6
KS II Bojanów LKS Czarni I Gorzyce 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-12-12
g. 17:30
W: pozytywna
633
LOIII 7
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex II Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
634
LOIII 7
MOSIR Łaziska Górne KS Stal Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Marek Pojda
2017-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
635
LOIII 7
UKTS Sokół V Orzesze JKTS Jastrzębie 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
636
LOIII 7
LKS Rój Żory KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
637
LOIII 7
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Czarni II Gorzyce 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2017-12-06
g. 17:45
W: pozytywna
638
LOIII 7
LKS Czarni I Gorzyce KS Ogniwo II Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
639
LOIII 7
TS Kuźnia Martex III Rybnik KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
640
LOIII 8
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS Stal Kuźnia Raciborska 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-12-14
g. 17:30
W: pozytywna
641
LOIII 8
MUKS Jedynka II Pszów UKTS Sokół V Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
642
LOIII 8
MOSIR Łaziska Górne KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 1:9 Szczegóły
SG: Adam Piwko
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
643
LOIII 8
JKTS Jastrzębie UGKS Sokół Zebrzydowice 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2017-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
644
LOIII 8
LKS Rój Żory LKS Czarni I Gorzyce 6:4 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-12-18
g. 17:45
W: pozytywna
645
LOIII 8
LKS Czarni II Gorzyce KS II Bojanów 0:10 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
646
LOIII 8
KS Ogniwo II Rogoźna Żory TS Kuźnia Martex III Rybnik 9:1 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-12-20
g. 18:30
W: pozytywna
647
LOIII 9
UKTS Sokół V Orzesze TS Kuźnia Martex II Rybnik 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2017-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
648
LOIII 9
KS Stal Kuźnia Raciborska KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-12-21
g. 17:30
W: pozytywna
649
LOIII 9
MUKS Jedynka II Pszów UGKS Sokół Zebrzydowice 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2017-12-20
g. 17:45
W: pozytywna
650
LOIII 9
LKS Czarni I Gorzyce MOSIR Łaziska Górne 10:0 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2017-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
651
LOIII 9
KS II Bojanów JKTS Jastrzębie 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
652
LOIII 9
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Rój Żory 0:10 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-12-20
g. 17:45
W: pozytywna
653
LOIII 9
LKS Czarni II Gorzyce KS Ogniwo II Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-01-03
g. 18:00
W: pozytywna
654
LOIII 10
TS Kuźnia Martex II Rybnik KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
655
LOIII 10
UGKS Sokół Zebrzydowice UKTS Sokół V Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2018-01-03
g. 17:45
W: pozytywna
656
LOIII 10
LKS Czarni I Gorzyce KS Stal Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
657
LOIII 10
KS II Bojanów MUKS Jedynka II Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
658
LOIII 10
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
659
LOIII 10
KS Ogniwo II Rogoźna Żory JKTS Jastrzębie 4:6 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
660
LOIII 10
LKS Rój Żory LKS Czarni II Gorzyce 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
661
LOIII 11
UGKS Sokół Zebrzydowice TS Kuźnia Martex II Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2018-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
662
LOIII 11
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL LKS Czarni I Gorzyce 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2018-01-10
g. 18:30
W: pozytywna
663
LOIII 11
UKTS Sokół V Orzesze KS II Bojanów 0:10 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
664
LOIII 11
KS Stal Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-01-11
g. 17:30
W: pozytywna
665
LOIII 11
MUKS Jedynka II Pszów KS Ogniwo II Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2018-01-10
g. 17:45
W: pozytywna
666
LOIII 11
LKS Czarni II Gorzyce MOSIR Łaziska Górne 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
667
LOIII 11
JKTS Jastrzębie LKS Rój Żory 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-01-17
g. 17:45
W: pozytywna
668
LOIII 12
LKS Czarni I Gorzyce TS Kuźnia Martex II Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
669
LOIII 12
KS II Bojanów UGKS Sokół Zebrzydowice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
670
LOIII 12
TS Kuźnia Martex III Rybnik KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
671
LOIII 12
KS Ogniwo II Rogoźna Żory UKTS Sokół V Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-01-17
g. 17:45
W: pozytywna
672
LOIII 12
LKS Czarni II Gorzyce KS Stal Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
673
LOIII 12
LKS Rój Żory MUKS Jedynka II Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
674
LOIII 12
MOSIR Łaziska Górne JKTS Jastrzębie 2:8 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2018-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
675
LOIII 13
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex II Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
676
LOIII 13
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Czarni I Gorzyce 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
677
LOIII 13
UGKS Sokół Zebrzydowice KS Ogniwo II Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
678
LOIII 13
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL LKS Czarni II Gorzyce 10:0 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-01-24
g. 18:30
W: pozytywna
679
LOIII 13
UKTS Sokół V Orzesze LKS Rój Żory 0:10 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
680
LOIII 13
KS Stal Kuźnia Raciborska JKTS Jastrzębie 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-01-25
g. 17:30
W: pozytywna
681
LOIII 13
MUKS Jedynka II Pszów MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-02-21
g. 17:45
W: pozytywna
1010
LOIII 14
LKS Czarni I Gorzyce MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1023
LOIII 14
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL TS Kuźnia Martex II Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1024
LOIII 14
JKTS Jastrzębie KS II Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1038
LOIII 14
KS Ogniwo II Rogoźna Żory LKS Rój Żory 5:5 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1039
LOIII 14
UGKS Sokół Zebrzydowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1040
LOIII 14
KS Stal Kuźnia Raciborska UKTS Sokół V Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1041
LOIII 14
MOSIR Łaziska Górne LKS Czarni II Gorzyce 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2018-02-28
g. 17:45
W: pozytywna
1312
LOIII 15
LKS Czarni I Gorzyce LKS Rój Żory 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-02-28
g. 17:45
W: pozytywna
1313
LOIII 15
LKS Czarni II Gorzyce TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1317
LOIII 15
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL KS Ogniwo II Rogoźna Żory 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1318
LOIII 15
JKTS Jastrzębie TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
1320
LOIII 15
UKTS Sokół V Orzesze UGKS Sokół Zebrzydowice 5:5 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-03-01
g. 17:30
W: pozytywna
1322
LOIII 15
MUKS Jedynka II Pszów KS II Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1326
LOIII 15
KS Stal Kuźnia Raciborska MOSIR Łaziska Górne 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-03-07
g. 17:45
W: pozytywna
1332
LOIII 16
LKS Czarni II Gorzyce UGKS Sokół Zebrzydowice 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1337
LOIII 16
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL JKTS Jastrzębie 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1338
LOIII 16
TS Kuźnia Martex II Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1339
LOIII 16
TS Kuźnia Martex III Rybnik KS Stal Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-03-07
g. 19:00
W: pozytywna
1340
LOIII 16
UKTS Sokół V Orzesze MOSIR Łaziska Górne 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1344
LOIII 16
KS Ogniwo II Rogoźna Żory LKS Czarni I Gorzyce 2:8 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1345
LOIII 16
LKS Rój Żory KS II Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-03-14
g. 17:45
W: pozytywna
1353
LOIII 17
LKS Czarni I Gorzyce KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 4:6 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1357
LOIII 17
TS Kuźnia Martex III Rybnik UKTS Sokół V Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-03-15
g. 17:30
W: pozytywna
1360
LOIII 17
MUKS Jedynka II Pszów JKTS Jastrzębie 2:8 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1363
LOIII 17
KS II Bojanów KS Ogniwo II Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1364
LOIII 17
LKS Rój Żory TS Kuźnia Martex II Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1365
LOIII 17
MOSIR Łaziska Górne UGKS Sokół Zebrzydowice 7:3 Szczegóły
SG: Marek Pojda
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1366
LOIII 17
KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Czarni II Gorzyce 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-03-21
g. 17:45
W: pozytywna
1375
LOIII 18
LKS Czarni I Gorzyce KS II Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Jan Suchy
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1377
LOIII 18
TS Kuźnia Martex III Rybnik MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
1379
LOIII 18
UKTS Sokół V Orzesze LKS Czarni II Gorzyce 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2018-03-22
g. 17:30
W: pozytywna
1381
LOIII 18
MUKS Jedynka II Pszów KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1385
LOIII 18
LKS Rój Żory JKTS Jastrzębie 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1386
LOIII 18
KS Ogniwo II Rogoźna Żory TS Kuźnia Martex II Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1387
LOIII 18
UGKS Sokół Zebrzydowice KS Stal Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Libiszewski
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1405
LOIII 19
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1406
LOIII 19
JKTS Jastrzębie KS Ogniwo II Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-04-12
g. 17:30
W: pozytywna
1409
LOIII 19
MUKS Jedynka II Pszów LKS Rój Żory 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
1414
LOIII 19
KS II Bojanów KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
1419
LOIII 20
KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL LKS Rój Żory 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
1420
LOIII 20
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
1421
LOIII 20
JKTS Jastrzębie LKS Czarni I Gorzyce 3:7 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
1424
LOIII 20
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki