Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IV Chorzów 25 50 224:26
2. MORiS II Chorzów 25 44 180:70
3. TKKF Chorzów 25 34 156:94
4. Piast Ożarowice 25 34 140:110
5. MDK Renoma Bryda Katowice 25 34 134:116
6. Iskra Milowice 25 28 144:106
7. OS Słowian Katowice 25 23 116:134
8. UKS Huragan II Sosnowiec 25 21 110:140
9. UKS Quo Vadis II Zabrze 25 19 114:136
10. Piast Katowice 25 18 98:152
11. UKTS Sokół II Orzesze 25 17 103:147
12. UKTS Sokół Orzesze 25 14 98:152
13. UKS Leader Katowice 13 1 29:101
14. ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 25 1 44:206

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-19
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
Piast Ożarowice TKKF Chorzów 6:4 Szczegóły
2017-09-18
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 1
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice UKS Quo Vadis II Zabrze 2:8 Szczegóły
2017-10-18
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 1
Piast Katowice UKS Leader Katowice 7:3 Szczegóły
2017-09-21
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 1
UKS IV Chorzów OS Słowian Katowice 8:2 Szczegóły
2017-10-13
g. 17:15
W: pozytywna

3SLA 1
MORiS II Chorzów UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
2017-09-29
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 1
UKTS Sokół II Orzesze MDK Renoma Bryda Katowice 4:6 Szczegóły
2017-09-20
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
Iskra Milowice UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
Iskra Milowice ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2017-09-26
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 2
UKS Quo Vadis II Zabrze Piast Katowice 9:1 Szczegóły
2017-09-28
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
UKS Leader Katowice UKS IV Chorzów 1:9 Szczegóły
2017-09-25
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 2
OS Słowian Katowice MORiS II Chorzów 2:8 Szczegóły
2017-10-09
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2017-09-25
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
MDK Renoma Bryda Katowice Piast Ożarowice 2:8 Szczegóły
2017-09-28
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
UKS Huragan II Sosnowiec TKKF Chorzów 3:7 Szczegóły
2017-10-02
g. 17:00
W: pozytywna

3SLA 3
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice TKKF Chorzów 0:10 Szczegóły
2017-10-04
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 3
Piast Katowice Iskra Milowice 4:6 Szczegóły
2017-10-05
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 3
UKS IV Chorzów UKS Quo Vadis II Zabrze 10:0 Szczegóły
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
MORiS II Chorzów UKS Leader Katowice 9:1 Szczegóły
2017-10-03
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
UKTS Sokół II Orzesze OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2017-10-02
g. 17:00
W: pozytywna

3SLA 3
MDK Renoma Bryda Katowice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2017-10-03
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
Piast Ożarowice UKS Huragan II Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2017-10-19
g. 18:15
W: pozytywna

3SLA 4
TKKF Chorzów Piast Katowice 8:2 Szczegóły
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 4
Iskra Milowice UKS IV Chorzów 2:8 Szczegóły
2017-10-17
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 4
UKS Quo Vadis II Zabrze MORiS II Chorzów 2:8 Szczegóły
2017-10-16
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 4
UKS Leader Katowice UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2017-10-29
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 4
OS Słowian Katowice MDK Renoma Bryda Katowice 4:6 Szczegóły
2017-10-16
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 4
UKTS Sokół Orzesze Piast Ożarowice 4:6 Szczegóły
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 4
UKS Huragan II Sosnowiec ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 6:4 Szczegóły
2017-10-26
g. 18:15
W: pozytywna

3SLA 5
TKKF Chorzów UKS IV Chorzów 2:8 Szczegóły
2017-11-03
g. 17:15
W: pozytywna

3SLA 5
MORiS II Chorzów Iskra Milowice 8:2 Szczegóły
2017-10-31
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 5
UKTS Sokół II Orzesze UKS Quo Vadis II Zabrze 6:4 Szczegóły
2017-10-23
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 5
MDK Renoma Bryda Katowice UKS Leader Katowice 6:4 Szczegóły
2017-10-23
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 5
UKTS Sokół Orzesze OS Słowian Katowice 5:5 Szczegóły
2017-10-24
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 5
Piast Ożarowice ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2017-10-25
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 5
Piast Katowice UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2017-11-09
g. 18:15
W: pozytywna

3SLA 6
TKKF Chorzów MORiS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 6
Iskra Milowice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
2017-11-07
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 6
UKS Quo Vadis II Zabrze MDK Renoma Bryda Katowice 4:6 Szczegóły
2017-11-27
g. 17:30

3SLA 6
UKS Leader Katowice UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2017-11-06
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 6
OS Słowian Katowice Piast Ożarowice 3:7 Szczegóły
2017-11-06
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 6
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice Piast Katowice 4:6 Szczegóły
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 6
UKS Huragan II Sosnowiec UKS IV Chorzów 1:9 Szczegóły
2017-11-14
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
UKTS Sokół II Orzesze TKKF Chorzów 3:7 Szczegóły
2017-11-13
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 7
Iskra Milowice MDK Renoma Bryda Katowice 4:6 Szczegóły
2017-11-13
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
UKTS Sokół Orzesze UKS Quo Vadis II Zabrze 3:7 Szczegóły
2017-11-13
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 7
UKS Leader Katowice OS Słowian Katowice 2:8 Szczegóły
2017-11-13
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 7
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice UKS IV Chorzów 0:10 Szczegóły
2017-11-15
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
Piast Katowice Piast Ożarowice 2:8 Szczegóły
2017-11-16
g. 17:15
W: pozytywna

3SLA 7
MORiS II Chorzów UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2017-11-20
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
MDK Renoma Bryda Katowice TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 8
UKTS Sokół Orzesze Iskra Milowice 4:6 Szczegóły
2017-11-21
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 8
UKS Quo Vadis II Zabrze OS Słowian Katowice 4:6 Szczegóły
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
Piast Ożarowice UKS Leader Katowice 8:2 Szczegóły
2017-11-20
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 8
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice MORiS II Chorzów 0:10 Szczegóły
2017-11-23
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 8
UKS IV Chorzów Piast Katowice 10:0 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 8
UKTS Sokół II Orzesze UKS Huragan II Sosnowiec 4:6 Szczegóły
2017-11-30
g. 18:15
W: pozytywna

3SLA 9
TKKF Chorzów UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
2017-11-27
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 9
OS Słowian Katowice Iskra Milowice 5:5 Szczegóły
2017-11-27
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 9
UKS Leader Katowice UKS Quo Vadis II Zabrze 2:8 Szczegóły
2017-12-05
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 9
UKTS Sokół II Orzesze ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 10:0 Szczegóły
2017-11-30
g. 17:15
W: pozytywna

3SLA 9
MORiS II Chorzów Piast Katowice 9:1 Szczegóły
2017-11-30
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 9
UKS IV Chorzów Piast Ożarowice 10:0 Szczegóły
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 9
UKS Huragan II Sosnowiec MDK Renoma Bryda Katowice 4:6 Szczegóły
2017-12-04
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 10
OS Słowian Katowice TKKF Chorzów 4:6 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 10
Iskra Milowice UKS Leader Katowice 10:0 Szczegóły
2017-12-05
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 10
Piast Ożarowice UKS Quo Vadis II Zabrze 9:1 Szczegóły
2017-12-04
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 10
MDK Renoma Bryda Katowice ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
2017-12-06
g. 19:30
W: pozytywna

3SLA 10
Piast Katowice UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
2017-12-07
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 10
UKS IV Chorzów MORiS II Chorzów 7:3 Szczegóły
2017-12-05
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 10
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan II Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:15
W: pozytywna

3SLA 11
TKKF Chorzów UKS Leader Katowice 10:0 Szczegóły
2017-12-12
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 11
UKS Quo Vadis II Zabrze Iskra Milowice 5:5 Szczegóły
2017-12-11
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 11
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2017-12-18
g. 19:30
W: pozytywna

3SLA 11
Piast Katowice MDK Renoma Bryda Katowice 1:9 Szczegóły
2017-12-12
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 11
UKTS Sokół II Orzesze UKS IV Chorzów 1:9 Szczegóły
2017-12-15
g. 17:15
W: pozytywna

3SLA 11
MORiS II Chorzów Piast Ożarowice 8:2 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 11
UKS Huragan II Sosnowiec OS Słowian Katowice 4:6 Szczegóły
2018-01-09
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 12
UKS Quo Vadis II Zabrze TKKF Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 12
Iskra Milowice Piast Ożarowice 5:5 Szczegóły
2018-01-08
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 12
OS Słowian Katowice ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
2018-01-08
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 12
UKTS Sokół Orzesze Piast Katowice 5:5 Szczegóły
2018-01-11
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 12
UKS IV Chorzów MDK Renoma Bryda Katowice 10:0 Szczegóły
2018-01-08
g. 17:15
W: pozytywna

3SLA 12
MORiS II Chorzów UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 12
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Leader Katowice 8:2 Szczegóły
2018-01-25
g. 18:15
W: pozytywna

3SLA 13
TKKF Chorzów Iskra Milowice 4:6 Szczegóły
2018-01-22
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 13
UKS Leader Katowice ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
2018-01-22
g. 19:30
W: pozytywna

3SLA 13
Piast Katowice OS Słowian Katowice 3:7 Szczegóły
2018-01-22
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 13
UKTS Sokół Orzesze UKS IV Chorzów 1:9 Szczegóły
2018-01-22
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 13
MDK Renoma Bryda Katowice MORiS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 13
Piast Ożarowice UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-01-23
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 13
UKS Quo Vadis II Zabrze UKS Huragan II Sosnowiec 6:4 Szczegóły
2018-02-16
g. 17:15
W: pozytywna
092
3SLA 14
MORiS II Chorzów ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 10:0 Szczegóły
2018-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
093
3SLA 14
Piast Ożarowice Piast Katowice 0:10 Szczegóły
2018-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
094
3SLA 14
MDK Renoma Bryda Katowice UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
2018-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
095
3SLA 14
Iskra Milowice UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-02-15
g. 18:15
W: pozytywna
096
3SLA 14
TKKF Chorzów UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-02-12
g. 17:30
W: pozytywna
097
3SLA 14
OS Słowian Katowice UKS Quo Vadis II Zabrze 6:4 Szczegóły
2018-02-22
g. 17:30
W: pozytywna
099
3SLA 15
UKS IV Chorzów ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 10:0 Szczegóły
2018-02-20
g. 19:00
W: pozytywna
100
3SLA 15
UKTS Sokół II Orzesze Piast Ożarowice 6:4 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
101
3SLA 15
Iskra Milowice OS Słowian Katowice 7:3 Szczegóły
2018-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
102
3SLA 15
MDK Renoma Bryda Katowice UKS Quo Vadis II Zabrze 7:3 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:15
W: pozytywna
103
3SLA 15
TKKF Chorzów UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2018-02-21
g. 19:30
W: pozytywna
104
3SLA 15
Piast Katowice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2018-02-28
g. 19:30
W: pozytywna
106
3SLA 16
Piast Katowice UKS IV Chorzów 1:9 Szczegóły
2018-03-02
g. 17:15
W: pozytywna
107
3SLA 16
MORiS II Chorzów OS Słowian Katowice 7:3 Szczegóły
2018-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
108
3SLA 16
MDK Renoma Bryda Katowice Iskra Milowice 6:4 Szczegóły
2018-03-01
g. 18:15
W: pozytywna
109
3SLA 16
TKKF Chorzów UKS Quo Vadis II Zabrze 6:4 Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
110
3SLA 16
UKS Huragan II Sosnowiec UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
2018-02-26
g. 19:00
W: pozytywna
111
3SLA 16
UKTS Sokół Orzesze ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-03-08
g. 17:30
W: pozytywna
113
3SLA 17
UKS IV Chorzów UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
2018-03-05
g. 19:00
114
3SLA 17
UKTS Sokół Orzesze MORiS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
115
3SLA 17
Piast Ożarowice Iskra Milowice 8:2 Szczegóły
2018-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
116
3SLA 17
UKS Quo Vadis II Zabrze UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-03-08
g. 18:15
W: pozytywna
117
3SLA 17
TKKF Chorzów ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-03-05
g. 17:30
W: pozytywna
118
3SLA 17
OS Słowian Katowice Piast Katowice 8:2 Szczegóły
2018-03-15
g. 17:30
W: pozytywna
120
3SLA 18
UKS IV Chorzów UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-03-19
g. 19:30
W: pozytywna
121
3SLA 18
Piast Katowice MORiS II Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
122
3SLA 18
Piast Ożarowice OS Słowian Katowice 5:5 Szczegóły
2018-03-15
g. 18:15
W: pozytywna
123
3SLA 18
TKKF Chorzów MDK Renoma Bryda Katowice 8:2 Szczegóły
2018-03-12
g. 17:30
W: pozytywna
124
3SLA 18
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
125
3SLA 18
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Quo Vadis II Zabrze 6:4 Szczegóły
2018-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
127
3SLA 19
UKS Quo Vadis II Zabrze UKS IV Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
128
3SLA 19
UKS Huragan II Sosnowiec MORiS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-03-19
g. 17:30
W: pozytywna
129
3SLA 19
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice Piast Ożarowice 1:9 Szczegóły
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
130
3SLA 19
Iskra Milowice Piast Katowice 8:2 Szczegóły
2018-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
131
3SLA 19
MDK Renoma Bryda Katowice UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-03-19
g. 17:30
W: pozytywna
132
3SLA 19
OS Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-04-19
g. 17:30
W: pozytywna
134
3SLA 20
UKS IV Chorzów UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-04-06
g. 17:15
W: pozytywna
135
3SLA 20
MORiS II Chorzów TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
2018-04-05
g. 17:15
W: pozytywna
136
3SLA 20
UKS Huragan II Sosnowiec Piast Ożarowice 5:5 Szczegóły
2018-04-02
g. 19:00
137
3SLA 20
UKTS Sokół Orzesze MDK Renoma Bryda Katowice 3:7 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
138
3SLA 20
Iskra Milowice UKS Quo Vadis II Zabrze 4:6 Szczegóły
2018-03-26
g. 19:30
W: pozytywna
139
3SLA 20
Piast Katowice ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
2018-04-09
g. 17:30
W: pozytywna
141
3SLA 21
OS Słowian Katowice UKS IV Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-04-13
g. 17:15
W: pozytywna
142
3SLA 21
MORiS II Chorzów UKS Quo Vadis II Zabrze 7:3 Szczegóły
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
143
3SLA 21
Piast Ożarowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-04-11
g. 19:30
W: pozytywna
144
3SLA 21
Piast Katowice TKKF Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
145
3SLA 21
UKS Huragan II Sosnowiec Iskra Milowice 2:8 Szczegóły
2018-04-16
g. 17:30
W: pozytywna
146
3SLA 21
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice MDK Renoma Bryda Katowice 1:9 Szczegóły
2018-04-26
g. 17:30
W: pozytywna
148
3SLA 22
UKS IV Chorzów TKKF Chorzów 8:2 Szczegóły
2018-04-24
g. 18:00
149
3SLA 22
Piast Ożarowice MORiS II Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-04-23
g. 18:00
W: pozytywna
150
3SLA 22
MDK Renoma Bryda Katowice OS Słowian Katowice 6:4 Szczegóły
2018-04-23
g. 17:30
W: pozytywna
151
3SLA 22
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice Iskra Milowice 0:10 Szczegóły
2018-04-24
g. 19:00
W: pozytywna
152
3SLA 22
UKTS Sokół II Orzesze Piast Katowice 4:6 Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
153
3SLA 22
UKS Huragan II Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-05-10
g. 17:30
W: pozytywna
155
3SLA 23
UKS IV Chorzów Iskra Milowice 9:1 Szczegóły
2018-05-08
g. 19:00
W: pozytywna
156
3SLA 23
UKTS Sokół II Orzesze MORiS II Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-05-08
g. 18:00
W: pozytywna
157
3SLA 23
UKS Quo Vadis II Zabrze Piast Ożarowice 3:7 Szczegóły
2018-05-07
g. 18:00
W: pozytywna
158
3SLA 23
MDK Renoma Bryda Katowice Piast Katowice 3:7 Szczegóły
2018-05-10
g. 18:15
W: pozytywna
159
3SLA 23
TKKF Chorzów OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2018-05-07
g. 17:30
W: pozytywna
160
3SLA 23
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice UKS Huragan II Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2018-05-14
g. 18:00
W: pozytywna
162
3SLA 24
MDK Renoma Bryda Katowice UKS IV Chorzów 0:10 Szczegóły
2018-05-16
g. 18:00
W: pozytywna
163
3SLA 24
Iskra Milowice MORiS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-05-17
g. 18:15
W: pozytywna
164
3SLA 24
TKKF Chorzów Piast Ożarowice 10:0 Szczegóły
2018-05-14
g. 17:30
W: pozytywna
165
3SLA 24
ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice OS Słowian Katowice 3:7 Szczegóły
2018-05-15
g. 19:00
W: pozytywna
166
3SLA 24
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2018-05-16
g. 19:30
W: pozytywna
167
3SLA 24
Piast Katowice UKS Quo Vadis II Zabrze 7:3 Szczegóły
2018-05-22
g. 18:00
W: pozytywna
169
3SLA 25
Piast Ożarowice UKS IV Chorzów 0:10 Szczegóły
2018-05-25
g. 17:15
170
3SLA 25
MORiS II Chorzów MDK Renoma Bryda Katowice 7:3 Szczegóły
2018-05-22
g. 19:00
W: pozytywna
171
3SLA 25
UKTS Sokół II Orzesze Iskra Milowice 5:5 Szczegóły
2018-05-21
g. 19:00
172
3SLA 25
UKTS Sokół Orzesze TKKF Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-05-21
g. 17:30
W: pozytywna
173
3SLA 25
OS Słowian Katowice UKS Huragan II Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2018-05-22
g. 18:00
W: pozytywna
174
3SLA 25
UKS Quo Vadis II Zabrze ParadaPolska.pl/Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-06-01
g. 17:15
W: pozytywna
176
3SLA 26
MORiS II Chorzów UKS IV Chorzów 1:9 Szczegóły
2018-05-29
g. 18:00
W: pozytywna
177
3SLA 26
Piast Ożarowice MDK Renoma Bryda Katowice 6:4 Szczegóły
2018-06-07
g. 18:00
W: pozytywna
178
3SLA 26
Iskra Milowice TKKF Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-05-28
g. 17:30
W: pozytywna
179
3SLA 26
OS Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-05-29
g. 18:00
180
3SLA 26
UKS Quo Vadis II Zabrze UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-05-31
g. 18:00
181
3SLA 26
UKS Huragan II Sosnowiec Piast Katowice 7:3 Szczegóły