Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Terenowa
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS Gwarek II Ornontowice 12 20 87:33
2. LKS Strażak III Mikołów 12 19 82:38
3. LKS Wilki II Wilcza 12 19 83:37
4. UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze 12 10 50:70
5. LKS Naprzód II Żernica 12 6 43:77
6. ULKS Ruch II Pniów 12 6 37:83
7. LKS Naprzód II Świbie 12 4 38:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
749
LT 1
ULKS Ruch II Pniów UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
750
LT 1
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2017-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
751
LT 1
LKS Naprzód II Żernica LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2017-11-10
g. 17:30
W: pozytywna
752
LT 2
UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze LKS Wilki II Wilcza 3:7 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
753
LT 2
LKS Strażak III Mikołów ULKS Ruch II Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
754
LT 2
LKS Naprzód II Świbie GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
756
LT 3
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
757
LT 3
ULKS Ruch II Pniów LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
758
LT 3
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Naprzód II Żernica 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
760
LT 4
LKS Naprzód II Świbie LKS Wilki II Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
761
LT 4
LKS Naprzód II Żernica ULKS Ruch II Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
763
LT 4
LKS Strażak III Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2017-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
764
LT 5
LKS Wilki II Wilcza LKS Naprzód II Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2017-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
765
LT 5
ULKS Ruch II Pniów GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2017-12-15
g. 17:30
W: pozytywna
767
LT 5
UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze LKS Naprzód II Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
768
LT 6
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Wilki II Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
770
LT 6
LKS Naprzód II Świbie LKS Strażak III Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
771
LT 6
LKS Naprzód II Żernica UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze 7:3 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
772
LT 7
LKS Wilki II Wilcza ULKS Ruch II Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2018-01-19
g. 17:30
W: pozytywna
773
LT 7
UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze GKS Gwarek II Ornontowice 0:10 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2018-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
774
LT 7
LKS Strażak III Mikołów LKS Naprzód II Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1037
LT 8
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Naprzód II Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-02-23
g. 17:30
W: pozytywna
1049
LT 8
UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze LKS Strażak III Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
1052
LT 8
LKS Naprzód II Żernica LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2018-03-02
g. 17:30
W: pozytywna
1327
LT 9
UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze LKS Naprzód II Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1328
LT 9
ULKS Ruch II Pniów LKS Wilki II Wilcza 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1329
LT 9
LKS Strażak III Mikołów LKS Naprzód II Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1346
LT 10
GKS Gwarek II Ornontowice ULKS Ruch II Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1349
LT 10
LKS Naprzód II Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1350
LT 10
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2018-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
1351
LT 11
LKS Wilki II Wilcza LKS Naprzód II Świbie 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1367
LT 11
GKS Gwarek II Ornontowice UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1371
LT 11
ULKS Ruch II Pniów LKS Naprzód II Żernica 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2018-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
1372
LT 12
LKS Wilki II Wilcza UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1391
LT 12
LKS Naprzód II Żernica GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1392
LT 12
ULKS Ruch II Pniów LKS Strażak III Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2018-04-03
g. 18:00
W: pozytywna
1393
LT 13
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1402
LT 13
LKS Naprzód II Żernica LKS Strażak III Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1403
LT 13
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch II Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2018-04-13
g. 17:30
W: pozytywna
1416
LT 14
UKS QUO VADIS Makoszowy III Zabrze ULKS Ruch II Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1417
LT 14
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1418
LT 14
LKS Naprzód II Świbie LKS Naprzód II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński