Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100622 Library:100505 in /home/slzts/domains/ligi.slzts.pl/public_html/zawodnikk.php on line 5
Rados?aw
M?ynarczyk
LKS Ci??kowianka Jaworzno
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1982
34
Występy
25
Zwycięstwa
9
Porażki
73.53%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Huragan Sosnowiec 18 30 124:56
2. AZS Uniwersytetu ?l?skiego Katowice 18 29 111:69
3. KU AZS UJD Cz?stochowa 18 28 122:58
4. MCKS Czelad? 18 22 94:86
5. GLKS LOT Konopiska 18 18 90:90
6. KS Unia Kalety 18 17 81:99
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice ?l. 18 14 82:98
8. LKS Ci??kowianka Jaworzno 18 9 73:107
9. UKS Dabrowiak II D?browa Górnicza 18 9 67:113
10. TTS Polonia II Bytom 18 4 56:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2024/2025


Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100622 Library:100505 in /home/slzts/domains/ligi.slzts.pl/public_html/zawodnikk.php on line 1427
Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sowa Bartosz - M?ynarczyk Rados?aw 1 3:2 (8:11, 11:9, 4:11, 16:14, 11:7,)
1 Bukowski Robert - M?ynarczyk Rados?aw 1 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 3:11)
2 M?ynarczyk Rados?aw - Kusek Bart?omiej 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:6)
2 M?ynarczyk Rados?aw - Sobo? Jakub 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:8)
3 M?ynarczyk Rados?aw - Cesarz Mi?osz 1 3:0 (11:9, 12:10, 13:11)
3 M?ynarczyk Rados?aw - Michalik Jerzy 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
4 Gregarek Grzegorz - M?ynarczyk Rados?aw 1 2:3 (12:10 16:18 2:11 11:9 9:11)
4 Galicki Kamil - M?ynarczyk Rados?aw 1 2:3 (11:8 14:12 4:11 8:11 9:11)
5 M?ynarczyk Rados?aw - Kowal Edward 1 3:0 (15:13, 11:5, 11:3)
5 M?ynarczyk Rados?aw - Nawrot Artur 1 3:1 (11:3, 5:11, 11:4, 11:5)
6 Szyma?ski Igor - M?ynarczyk Rados?aw 1 0:3 (12:14, 5:11, 5:11)
6 ?yp Marcin - M?ynarczyk Rados?aw 1 3:2 (11:8, 11:5, 6:11, 12:14, 11:7)
7 M?ynarczyk Rados?aw - Domaga?a Wojciech 2 3:0 (12:10, 11:2, 11:7)
7 M?ynarczyk Rados?aw - Fira Damian 2 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 7:11)
9 M?ynarczyk Rados?aw - Michalski Jakub 1 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 7:11)
9 M?ynarczyk Rados?aw - Gruszka Zbigniew 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
8 Wydmuch Mateusz - M?ynarczyk Rados?aw 1 3:2 (9:11, 6:11, 11:8, 11:7, 11:8)
8 Jab?o?ski Karol - M?ynarczyk Rados?aw 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:9)
10 Wypar?o Arkadiusz - M?ynarczyk Rados?aw 1 1:3 (11:9,5:11,9:11,6:11)
10 Michalski Jakub - M?ynarczyk Rados?aw 1 1:3 (6:11,11:5,7:11,12:14)
11 M?ynarczyk Rados?aw - Kleczko Dariusz 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 11:7)
11 M?ynarczyk Rados?aw - Adach Rafa? 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:5, 18:16)
12 M?ynarczyk Rados?aw - Kot Szymon 2 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:9, 4:11)
12 M?ynarczyk Rados?aw - Guzik Micha? 2 3:0 (11:8, 11:6, 12:10)
13 Gabry? Jacek - M?ynarczyk Rados?aw 1 0:3 (6;11, 3:11, 5:11.)
13 Fabi? Adrian - M?ynarczyk Rados?aw 1 3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 11:4.)
14 Sobo? Jakub - M?ynarczyk Rados?aw 1 3:2 (7:11, 11:8, 1:11, 11:9, 11:9)
14 Kusek Bart?omiej - M?ynarczyk Rados?aw 1 1:3 (11:9, 2:11, 6:11, 3:11)
15 Domaga?a Wojciech - M?ynarczyk Rados?aw 1 0:3 (3:11, 2:11, 2:11)
15 Fira Damian - M?ynarczyk Rados?aw 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
16 M?ynarczyk Rados?aw - Brunner Marian 1 3:0 (11:2, 11:1, 11:3)
16 M?ynarczyk Rados?aw - Gruca Szymon 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 9:11, 11:8)
18 M?ynarczyk Rados?aw - Wydmuch Mateusz 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)
18 M?ynarczyk Rados?aw - Haszcz Janusz 2 3:2 (10:12, 11:9, 4:11, 11:2, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2024/2025

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sowa Bartosz / Adach Rafa? - M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian 1 0:3 (9:11, 8:11, 13:15)
10 Michalski Jakub / Gruszka Zbigniew - M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian 1 3:2 (12:10,9:11,11:8,6:11,11:9)
11 M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian - Sowa Bartosz / Adach Rafa? 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:6)
12 M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian - Guzik Micha? / Kowalski Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
13 Fabi? Adrian / Gabry? Jacek - M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian 1 0:3 (3:11, 5:11, 8:11.)
14 Szulta Adam / S?awacki Adam - M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
15 Fira Damian / Domaga?a Wojciech - M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian 1 0:3 (2:11, 6:11, 5:11)
16 M?ynarczyk Rados?aw / Bieniek Adrian - Brunner Marian / Gruca Szymon 1 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 9:11)
18 M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian - Haszcz Janusz / Wydmuch ?ukasz 2 0:3 (10:12, 10:12, 10:12)
2 M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian - Kusek Bart?omiej / Sobo? Jakub 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:1)
3 M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian - Cesarz Mi?osz / Michalik Jerzy 1 3:1 (4:11, 11:2, 11:7, 11:4)
4 Je? Antoni / Gruca Szymon - M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian 1 1:3 (9:11 11:9 16:18 10:12)
5 Melczyk Marian / M?ynarczyk Rados?aw - Fabi? Adrian / Parkitny Dariusz 1 3:2 (12:10, 11:9, 11:13, 7:11, 11:6)
6 Kowalski Krzysztof / ?yp Marcin - M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian 1 3:2 (13:11, 11:9, 5:11, 8:11, 16:14)
7 M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian - Fira Damian / Malcherek Adam 1 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:7)
8 Jab?o?ski Karol / Wydmuch Mateusz - Melczyk Marian / M?ynarczyk Rados?aw 1 1:3 (8:11, 10:12, 14:12, 10:12)
9 M?ynarczyk Rados?aw / Melczyk Marian - Michalski Jakub / Gruszka Zbigniew 1 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)