Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Kłodawski
Bartek Quatro Team Siemianowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
41
Występy
32
Zwycięstwa
9
Porażki
78.05%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Bartek Siemianowice 14 28 114:26
2. Bartek Quatro Team Siemianowice 14 20 89:51
3. Piast Ożarowice 14 20 87:53
4. TKKF Aut Łagisza Będzin 13 17 81:49
5. TKKF III Chorzów 14 11 66:74
6. TTS Millenium Myszków 13 9 64:66
7. UKS IV Chorzów 14 4 31:109
8. TKKF IV Chorzów 14 1 18:122

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brzezina Krzysztof - Kłodawski Tomasz 1 0:3 (4:11 7:11 6:11)
1 Jasik Tomasz - Kłodawski Tomasz 1 2:3 (11:8, 11:7, 3:11, 7:11, 5:11)
1 Koźluk Krzysztof - Kłodawski Tomasz 1 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:7)
3 Brzeski Jacek - Kłodawski Tomasz 1 0:3 (8:11, 12:14, 6:11)
3 Walasz Rafał - Kłodawski Tomasz 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 12:14)
3 Kozak Bogusław - Kłodawski Tomasz 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
2 Kłodawski Tomasz - Kopeć Adam 1 3:0 (11:6,11:2,11:5)
2 Kłodawski Tomasz - Knapek Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
5 Jugowiec Grzegorz - Kłodawski Tomasz 1 3:1 (11:2, 10:12, 12:10, 11:7)
5 Wilk Piotr - Kłodawski Tomasz 1 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 4:11)
5 Kiera Andrzej - Kłodawski Tomasz 1 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 9:11, 7:11)
4 Kłodawski Tomasz - Pierzchała Artur 1 3:2 (8:11, 9:11,11:6,11:9, 11:9)
4 Kłodawski Tomasz - Krawczyk Rafał 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
4 Kłodawski Tomasz - Goliński Kazimierz 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:7)
6 Kłodawski Tomasz - Widurski Ryszard 1 3:0 (11:6,11:7,12:10)
6 Kłodawski Tomasz - Pniak Jerzy 1 2:3 (11:5,10:12, 8:11, 11:9, 9:11)
6 Kłodawski Tomasz - Nowak Paweł 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
7 Żywiołek Wojciech - Kłodawski Tomasz 1 1:3 (7/11-7/11-11/6-7/11)
7 Machelski Michał - Kłodawski Tomasz 1 3:1 (2/11-11/4-11/8-11/5)
7 Męcik Zbigniew - Kłodawski Tomasz 1 1:3 (10/12-11/8-8/11-7/11)
9 Kłodawski Tomasz - Machelski Michał 1 0:3 (7:11,7:11,8:11)
9 Kłodawski Tomasz - Konopka Marcin 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
9 Kłodawski Tomasz - Wawryło Sławomir 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
8 Kopeć Adam - Kłodawski Tomasz 1 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 4:11)
8 Doman Radosław - Kłodawski Tomasz 1 1:3 (4:11, 3:11, 11:9, 7:11)
8 Knapek Krzysztof - Kłodawski Tomasz 1 0:3 (12:14, 6:11, 7:11)
11 Kłodawski Tomasz - Seredyński Adam 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:3)
11 Kłodawski Tomasz - Brzeski Jacek 1 3:0 (11:8, 11:4, 18:16)
11 Kłodawski Tomasz - Walasz Rafał 1 3:1 (11:7, 7:11, 16:14, 11:7)
10 Kłodawski Tomasz - Krawczyk Rafał 1 3:1 (11:7, 5:11, 11:5, 14:12)
10 Kłodawski Tomasz - Pierzchała Artur 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)
10 Kłodawski Tomasz - Goliński Kazimierz 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
13 Widurski Ryszard - Kłodawski Tomasz 1 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11)
13 Nowak Paweł - Kłodawski Tomasz 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
13 Pniak Jerzy - Kłodawski Tomasz 1 2:3 (7:11, 4:11, 11:7, 11:6, 6:11)
12 Jugowiec Grzegorz - Kłodawski Tomasz 1 3:1 (3:11,12:10,11:8,11:;;;;;;;;;;;;;;;;)
12 Wilk Piotr - Kłodawski Tomasz 1 1:3 (11:8,7:11,7:11,7:11)
12 Kiera Andrzej - Kłodawski Tomasz 1 0:3 (8:11,8:11,8:11)
14 Kłodawski Tomasz - Idaczyk Rafał 1 3:2 (5:11, 11:5, 8:11, 11:9, 12:10)
14 Kłodawski Tomasz - Tkaczyk Henryk 1 3:2 (9:11, 12:14, 11:9, 11:5, 11:8)
14 Kłodawski Tomasz - Jasik Tomasz 1 1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jasik Tomasz / Brzezina Krzysztof - Kłodawski Tomasz / Chrost Daniel 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
3 Walasz Rafał / Kozak Bogusław - Kłodawski Tomasz / Malik Damian 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:9, 11:9, 13:15)
4 Malik Damian / Kłodawski Tomasz - Pierzchała Artur / Krawczyk Rafał 1 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 6:11)
5 Jugowiec Grzegorz / Kiera Andrzej - Malik Damian / Kłodawski Tomasz 1 2:3 (5:11, 11:4, 6:11, 11:8, 5:11)
6 Malik Damian / Kłodawski Tomasz - Nowak Paweł / Pniak Jerzy 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)
7 Machelski Michał / Jaworski Zbigniew - Malik Damian / Kłodawski Tomasz 1 2:3 (6/11-5/11-11/9-11/9-6/11)
8 Kopeć Adam / Doman Radosław - Malik Damian / Kłodawski Tomasz 1 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:7, 10:12)
9 Kłodawski Tomasz / Chrost Daniel - Wawryło Sławomir / Machelski Michał 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 6:11, 9:11)
10 Malik Damian / Kłodawski Tomasz - Krawczyk Rafał / Pierzchała Artur 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
11 Kłodawski Tomasz / Chrost Daniel - Walasz Rafał / Brzeski Jacek 1 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 9:11, 11:8)
12 Jugowiec Grzegorz / Kiera Andrzej - Kłodawski Tomasz / Malik Damian 1 3:0 (11:4,11:3,11:5)
13 Nowak Paweł / Widurski Ryszard - Malik Damian / Kłodawski Tomasz 1 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 12:10)
14 Malik Damian / Kłodawski Tomasz - Idaczyk Rafał / Jasik Tomasz 1 3:2 (8:11, 11:3, 11:13, 11:8, 11:9)