Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Olszyna
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 lutego 1962 r.
51
Występy
23
Zwycięstwa
28
Porażki
45.1%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 18 33 133:47
2. UKS Chorzów 18 32 137:43
3. ALTS Poczesna 18 30 146:34
4. LKS Strażak Mikołów 18 20 100:80
5. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 18 15 83:97
6. UKS Wolej Ruda Śląska 18 14 67:113
7. LKS Wilki Wilcza 18 11 61:119
8. UKTS Sokół Orzesze 18 10 61:119
9. UKS Huragan Sosnowiec 18 10 60:120
10. MOSiR Czeladź 18 5 52:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Świetlik Robert - Olszyna Zbigniew 1 0:3 ((2:11,5:11,4:11))
1 Rudzki Roman - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (9:11,9:11,9:11)
1 Sokołowski Janusz - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (7:11,11:7,9:11,8:11)
4 Zemła Piotr - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
4 Wiża Roman - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
4 Mazur Grzegorz - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (11:8, 11:6, 7:11, 11:13, 11:7)
3 Olszyna Zbigniew - Cyrta Mariusz 1 3:1 (11:, 11:4, 8:11, 11:6)
3 Olszyna Zbigniew - Woźniczka Marcin 1 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 6:11)
3 Olszyna Zbigniew - Krause Marcin 1 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:9, 11:9)
2 Olszyna Zbigniew - Krasowski Jarosław 1 3:1 (11:7, 11:9, 16:18, 11:9)
2 Olszyna Zbigniew - Biskup Piotr 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
2 Olszyna Zbigniew - Wiciok Piotr 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 8:11)
5 Olszyna Zbigniew - Desperak Zbigniew 1 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 6:11)
5 Olszyna Zbigniew - Gąsiorski Paweł 1 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 8:11)
5 Olszyna Zbigniew - Koczyba Mariusz 1 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 7:11)
6 Wójcik Rafał - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (11:8, 12:10, 5:11, 11:8)
6 Krupa Sebastian - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
6 Noparlik Adam - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:3)
7 Olszyna Zbigniew - Rodek Zbigniew 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:5)
7 Olszyna Zbigniew - Katolik Mirosław 1 3:0 (11:7, 13:11, 16:14)
7 Olszyna Zbigniew - Boryszko Piotr 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:13, 13:11, 9:11)
8 Mrozik Zbigniew - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (9;11, 11;9, 5;11, 5;11)
8 Jurowicz Grzegorz - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (9;11, 11;6, 11;9, 12;10)
8 Klejnot Michał - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (11;6, 7;11, 12;10, 6;11, 9;11)
9 Baron Mariusz - Olszyna Zbigniew 2 0:3 (7-11, 7-11, 9-11)
9 Klafczyński Robert - Olszyna Zbigniew 2 3:0 (11-6, 11-6, 11-3)
9 Szafarczyk Marek - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11-7, 11-7, 11-5)
11 Olszyna Zbigniew - Baron Mariusz 1 3:2 (11:9, 12:14, 9:11, 11:9, 12:10)
11 Olszyna Zbigniew - Szafarczyk Marek 1 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 10:12, 11:5)
11 Olszyna Zbigniew - Adamczak Andrzej 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
13 Olszyna Zbigniew - Noparlik Adam 1 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
13 Olszyna Zbigniew - Wójcik Rafał 1 0:3 (9:11, 4:11, 3:11)
13 Olszyna Zbigniew - Krupa Sebastian 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 8:11)
12 Olszyna Zbigniew - Sokołowski Janusz 1 3:2 (9:11, 11:3, 11:4, 9:11, 12:10)
12 Olszyna Zbigniew - Świetlik Robert 1 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:8)
12 Olszyna Zbigniew - Żmijewski Artur 1 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 9:11)
14 Olszyna Zbigniew - Suchecki Wacław 1 3:2 (11:3, 11:8, 4:11, 8:11, 13:11)
14 Olszyna Zbigniew - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (11:9, 4:11, 11:9, 4:11, 5:11)
14 Olszyna Zbigniew - Klejnot Michał 1 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
15 Olszyna Zbigniew - Zemła Piotr 1 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
15 Olszyna Zbigniew - Kaczorek Marek 1 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 8:11)
15 Olszyna Zbigniew - Wiża Roman 1 0:3 (12:14, 9:11, 8:11)
16 Wichowski Grzegorz - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (11-9, 9-11, 11-8, 8-11, 11-7, )
16 Biskup Piotr - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (15-13, 8-11, 4-11, 11-8, 11-6, )
16 Wiciok Piotr - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11-3, 11-9, 11-4, )
17 Rodek Zbigniew - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (11:6, 11:6, 10:12, 7:11, 9:11)
17 Boryszko Piotr - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (9:11, 11:9, 11:13, 6:11)
17 Katolik Mirosław - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (11:6, 5:11, 12:10, 8:11, 7:11)
18 Woźniczka Marcin - Olszyna Zbigniew 2 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:9)
18 Cyrta Mariusz - Olszyna Zbigniew 2 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 8:11)
18 Lebek Marian - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (12:10, 13:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sokołowski Janusz / Świetlik Robert - Olszyna Zbigniew / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 (11:9,11:8,11:7)
2 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Biskup Piotr / Wiciok Piotr 1 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:9)
4 Piwowarski Krzysztof / Stefanów Paweł - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 1 3:1 (11:2, 5:11, 13:11, 11:5)
5 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Gąsiorski Paweł / Koczyba Mariusz 1 2:3 (5:11, 11:5, 12:10, 3:11, 11:13)
6 Krupa Sebastian / Wójcik Rafał - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 3:2 (7:11, 12:10, 7:11, 12:10, 11:7)
7 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Katolik Mirosław / Boryszko Piotr 1 3:2 (11:7, 7:11, 11:5, 9:11, 11:9)
8 Jurowicz Grzegorz / Mrozik Zbigniew - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 0:3 (8;11, 2;11, 9;11)
9 Szafarczyk Marek / Baron Mariusz - Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11-8, 11-8, 11-5)
11 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Szafarczyk Marek / Baron Mariusz 1 1:3 (12:10, 10:12, 2:11, 8:11)
12 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Świetlik Robert / Sokołowski Janusz 1 3:1 (11:8, 12:10, 3:11, 11:9)
13 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Noparlik Adam / Wójcik Rafał 1 0:3 (4:11, 5:11, 10:12)
14 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Jurowicz Grzegorz / Suchecki Wacław 1 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:9, 6:11)
15 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Wiża Roman / Kaczorek Marek 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 11:9)
17 Katolik Mirosław / Boryszko Piotr - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 1 3:0 (11:4, 14:12, 11:8)