Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Burszka
LKS Strażak II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 kwietnia 1992 r.
30
Występy
15
Zwycięstwa
15
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Burszka Michał - Budziński Marian 2 1:3 (11-5, 10-12, 10-12, 9-11)
1 Burszka Michał - Kuchta Marcin 2 3:0 (11-3, 11-3, 11-6)
2 Skrzypczyk Jakub - Burszka Michał 1 3:2 (11-5, 12-10, 6-11, 13-15, 11-5)
2 Komandzik Rafał - Burszka Michał 1 3:1 (7-11, 11-6, 13-11, 11-4)
3 Burszka Michał - Spendel Marek 1 0:3 (4-11, 10-12, 13-15)
3 Burszka Michał - Piwko Adam 1 3:1 (11-1, 10-12, 11-7, 11-8)
5 Stokłosa Czesław - Burszka Michał 1 1:3 (11:7,7:11,6:11,7:11)
5 Stokłosa Przemysław - Burszka Michał 1 3:1 (8:11,11:4,11:9,11:7)
9 Królikowski Dariusz - Burszka Michał 1 0:3 (3:11,5:11,7:11)
9 Budzyn Tadeusz - Burszka Michał 1 0:3 (6:11,8:11,12:14)
7 Stós Michał - Burszka Michał 1 3:1 (11/2, 11/8, 6/11, 11/5)
7 Siódmok Zbigniew - Burszka Michał 1 3:0 (11/3, 11/4, 11/7)
6 Burszka Michał - Dębiński Andrzej 1 3:1 (4-11, 11-7, 11-4, 11-9)
6 Burszka Michał - Mysz Paweł 1 1:3 (6-11, 11-9, 8-11, 8-11)
8 Burszka Michał - Zydek Dariusz 1 3:2 (6-11, 5-11, 11-7, 13-11, 11-4)
8 Burszka Michał - Piontek Krzysztof 1 2:3 (9-11, 11-9, 12-10, 9-11, 8-11)
10 Maszka Bolesław - Burszka Michał 1 3:1 (11:3, 11:9, 5:11, 11:8)
10 Piwko Adam - Burszka Michał 1 3:1 (11:1, 7:11, 11:7, 11:7)
11 Menżyk Zbigniew - Burszka Michał 1 2:3 (7:11, 15:17, 11:5, 13:11, 3;11)
11 Piontek Krzysztof - Burszka Michał 1 3:1 (9:11, 11:6,11:3, 11;8)
12 Burszka Michał - Goldyka Marcin 2 2:3 (8-11, 11-9, 2-11, 11-5, 14-16)
12 Burszka Michał - Stokłosa Czesław 2 3:0 (11-4, 11-6, 11-8)
14 Burszka Michał - Gatner Patryk 2 3:2 (11-5, 13-15, 11-13, 11-8, 11-8)
14 Burszka Michał - Skrzypczyk Jakub 2 1:3 (9-11, 8-11, 11-8, 4-11)
17 Burszka Michał - Piątek Przemysław 2 3:0 (11-6, 11-4, 12-10)
17 Burszka Michał - Królikowski Dariusz 2 3:0 (11-6, 11-2, 11-8)
15 Burszka Michał - Brzezny Norbert 1 3:0 (11-3, 11-9, 11-5)
15 Burszka Michał - Stós Michał 1 1:3 (5-11, 12-14, 13-11, 7-11)
18 Lechowski Tadeusz - Burszka Michał 2 0:3 (3-11, 5-11, 7-11)
18 Rząsa Adrian - Burszka Michał 2 1:3 (5-11, 8-11, 11-6, 8-11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Termin Roman / Burszka Michał - Kucharczyk Agata / Kuchta Marcin 2 3:1 (11-5, 11-13, 11-6, 11-3)
2 Skrzypczyk Jakub / Secher Julien - Burszka Michał / Termin Roman 1 1:3 (11-6, 10-12, 8-11, 7-11)
3 Burszka Michał / Termin Roman - Piwko Adam / Spendel Marek 1 3:1 (11-3, 11-9, 6-11, 11-4)
5 Stokłosa Czesław / Klein Andrzej - Burszka Michał / Termin Roman 2 1:3 (7:11,7:11,11:6,8:11)
6 Burszka Michał / Termin Roman - Szymik Robert / Grab Krzysztof 2 0:3 (4-11, 6-11, 7-11)
7 Siódmok Zbigniew / Czernik Mariusz - Termin Roman / Burszka Michał 2 3:1 (11/9, 11/3, 9/11, 11/7)
8 Burszka Michał / Termin Roman - Zydek Dariusz / Humeniuk Łukasz 2 3:0 (11-3, 11-7, 11-5)
9 Budzyn Tadeusz / Wendlocha Janusz - Burszka Michał / Termin Roman 1 1:3 (11:5,4:11,6:11,12:14)
10 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Burszka Michał / Ogaza Dawid 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
11 Menżyk Zbigniew / Piontek Krzysztof - Termin Roman / Burszka Michał 1 0:3 (8:11, 10:12, 8;11)
12 Burszka Michał / Termin Roman - Stokłosa Przemysław / Goldyka Marcin 2 2:3 (11-4, 11-7, 3-11, 9-11, 9-11)
14 Termin Roman / Burszka Michał - Skrzypczyk Jakub / Jendrusz Kamil 2 3:1 (9-11, 11-6, 13-11, 11-5)
15 Burszka Michał / Termin Roman - Stós Michał / Farana Krzysztof 1 2:3 (17-15, 9-11, 9-11, 11-5, 8-11)
17 Termin Roman / Burszka Michał - Piątek Przemysław / Królikowski Dariusz 2 3:0 (11-7, 11-8, 11-6)
18 Szczyrba Wojciech / Rząsa Adrian - Termin Roman / Burszka Michał 2 3:2 (12-10, 9-11, 11-6, 5-11, 11-6)