Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Grab
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 maja 1973 r.
27
Występy
19
Zwycięstwa
8
Porażki
70.37%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grab Krzysztof - Humeniuk Łukasz 1 3:1 (11:13; 11:6; 11:6; 12:10)
1 Grab Krzysztof - Piontek Krzysztof 1 3:0 (11:6; 11:8; 11:3)
2 Wendlocha Janusz - Grab Krzysztof 2 0:3 (9:11,5:11,6:11)
2 Budzyn Tadeusz - Grab Krzysztof 2 0:3 (8:11,11:5,9:11,1:11)
3 Grab Krzysztof - Lechowski Tadeusz 1 3:1 (5:11; 11:6; 11:5; 11:9)
4 Secher Julien - Grab Krzysztof 2 0:3 (3/11,4/11,3/11)
4 Ścigany Dariusz - Grab Krzysztof 2 3:1 (11/4,7/11,11/4,11/7)
5 Grab Krzysztof - Kania Grzegorz 2 1:3 (11:13; 11:2; 8:11; 9:11)
9 Farana Krzysztof - Grab Krzysztof 2 3:1 (8/11, 11/5, 11/5, 11/9)
9 Stós Michał - Grab Krzysztof 2 3:1 (11/9, 11/5, 9/11, 11/3)
7 Grab Krzysztof - Klein Andrzej 2 1:3 (8:11; 8:11; 12:10; 9:11)
7 Grab Krzysztof - Stokłosa Przemysław 2 3:2 (11:4; 12:14; 11:3; 9:11; 11:6)
6 Stanisławska Sandra - Grab Krzysztof 2 0:2 (4-11, 4-11, 3-11)
6 Termin Roman - Grab Krzysztof 2 0:3 (6-11, 5-11, 9-11)
11 Grab Krzysztof - Piątek Przemysław 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
11 Grab Krzysztof - Budzyn Tadeusz 2 3:0 (11:8, 11:1, 11:6)
12 Rząsa Adrian - Grab Krzysztof 2 0:3 (1-11, 8-11, 7-11)
12 Budziński Marian - Grab Krzysztof 2 0:3 (3-11, 5-11, 10-12)
14 Piontek Krzysztof - Grab Krzysztof 1 0:3 (7:11,8:11, 7:11)
14 Menżyk Zbigniew - Grab Krzysztof 1 1:3 (5:11, 6:11, 11;9, 4:11)
15 Goldyka Marcin - Grab Krzysztof 2 0:3 (5:11,3:11,8:11)
16 Grab Krzysztof - Termin Roman 2 3:2 (10;12; 8:11; 11:9; 11:9; 11:8)
16 Grab Krzysztof - Stanisławska Sandra 2 3:0 (15;13; 11:7; 11:9)
17 Grab Krzysztof - Ścigany Dariusz 1 0:3 (11:13; 5:11; 4:11)
17 Grab Krzysztof - Skrzypczyk Jakub 1 0:3 (7:11; 8:11; 5:11)
18 Grab Krzysztof - Brzezny Norbert 1 3:0 (11:2; 11:1; 11:8)
18 Grab Krzysztof - Stós Michał 1 1:3 (11:7; 6:11; 5:11; 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szymik Robert / Grab Krzysztof - Piontek Krzysztof / Menżyk Zbigniew 1 3:0 (11:7; 11:3; 11:3)
2 Budzyn Tadeusz / Wendlocha Janusz - Szymik Robert / Grab Krzysztof 2 1:3 (11:6,6:11,8:11,11:13)
3 Szymik Robert / Grab Krzysztof - Budziński Marian / Kaczmarek Ryszard 1 3:0 (11:5; 11:2: 11:8)
4 Skrzypczyk Jakub / Faron David - Szymik Robert / Grab Krzysztof 2 0:3 (3/11,8/11,10/12)
5 Szymik Robert / Grab Krzysztof - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 2 3:0 (11:8; 12:10; 11:4)
6 Burszka Michał / Termin Roman - Szymik Robert / Grab Krzysztof 2 0:3 (4-11, 6-11, 7-11)
7 Szymik Robert / Grab Krzysztof - Klein Andrzej / Stokłosa Czesław 1 1:3 (11:2; 10:12; 8:11; 4:11)
9 Farana Krzysztof / Stós Michał - Szymik Robert / Grab Krzysztof 1 2:3 (6/11, 11/9, 11/9, 11/13, 8/11)
11 Szymik Robert / Grab Krzysztof - Szatny Łukasz / Piątek Przemysław 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
12 Kaczmarek Ryszard / Lechowski Tadeusz - Szymik Robert / Grab Krzysztof 1 0:3 (10-12, 6-11, 5-11)
14 Humeniuk Łukasz / Drozdowski Marcin - Szymik Robert / Grab Krzysztof 1 0:3 (10:12, 2:11, 5:11)
15 Stokłosa Przemysław / Goldyka Marcin - Szymik Robert / Grab Krzysztof 1 0:3 (8:11,3:11,5:11)
16 Szymik Robert / Grab Krzysztof - Termin Roman / Kowalski Łukasz 1 3:0 (11:4; 11:5; 11:3)
17 Grab Krzysztof / Szymik Robert - Skrzypczyk Jakub / Jendrusz Kamil 1 3:1 (11:6; 8:11; 11:7; 11:9)
18 Grab Krzysztof / Szymik Robert - Farana Krzysztof / Stós Michał 1 3:0 (16:14; 11:2; 11:6)