Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Mysz
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 marca 1990 r.
28
Występy
21
Zwycięstwa
7
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mysz Paweł - Menżyk Zbigniew 2 3:0 (11:4; 11:5; 11:7)
1 Mysz Paweł - Kowalski Kamil 2 1:3 (7:11; 6:11; 11:9; 8:11)
2 Budzyn Tadeusz - Mysz Paweł 2 0:3 (4:11,7:11,13:15)
3 Mysz Paweł - Kaczmarek Ryszard 2 3:0 (11:4; 11:9; 11:6)
3 Mysz Paweł - Budziński Marian 2 3:1 (11:7; 9:11; 11:5; 13:11)
4 Ścigany Dariusz - Mysz Paweł 2 3:0 (11/8,11/9,12/10)
4 Skrzypczyk Jakub - Mysz Paweł 2 3:2 (11/7,6/11,8/11,11/6,11/7)
5 Mysz Paweł - Piwko Adam 2 3:1 (7:11; 11:8; 11:2; 11:7)
5 Mysz Paweł - Kania Grzegorz 2 3:0 (11:8; 12:10; 11:5)
9 Czernik Mariusz - Mysz Paweł 1 3:0 (11/4, 11/6, 11/5)
9 Siódmok Zbigniew - Mysz Paweł 1 0:3 (9/11, 9/11, 4/11)
7 Mysz Paweł - Goldyka Marcin 1 3:2 (11:7; 15:13; 9:11; 5:11; 11:5)
6 Noglik Łukasz - Mysz Paweł 1 0:3 (7-11, 5-11, 6-11)
6 Burszka Michał - Mysz Paweł 1 1:3 (6-11, 11-9, 8-11, 8-11)
11 Mysz Paweł - Budzyn Tadeusz 2 2:3 (15:17, 11:6, 11:7, 9:11, 8:11)
11 Mysz Paweł - Piątek Przemysław 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:7)
12 Kaczmarek Ryszard - Mysz Paweł 2 0:3 (2-11, 2-11, 3-11)
13 Piwko Adam - Mysz Paweł 1 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 4:11)
13 Bachul Tomasz - Mysz Paweł 1 0:3 (3:11, 9:11, 12:14)
14 Drozdowski Marcin - Mysz Paweł 2 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
15 Stokłosa Przemysław - Mysz Paweł 1 0:3 (7:11,4:11,8:11)
15 Klein Andrzej - Mysz Paweł 1 0:3 (6:11,10:12,6:11)
16 Mysz Paweł - Stanisławska Sandra 2 3:0 (11:7; 11:4; 11:8)
16 Mysz Paweł - Termin Roman 2 3:0 (11:7; 11:6; 11:6)
17 Mysz Paweł - Skrzypczyk Jakub 1 2:3 (6:11; 11:7; 11:8; 11:13; 8:11)
17 Mysz Paweł - Ścigany Dariusz 1 0:3 (8:11; 4:11; 6:11)
18 Mysz Paweł - Farana Krzysztof 2 3:0 (11:5; 11:9; 11:6)
18 Mysz Paweł - Czernik Mariusz 2 3:2 (11:5; 9:11; 6:11; 14:12; 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel - Humeniuk Łukasz / Kowalski Kamil 2 0:3 (11:13; 9:11; 8:11)
2 Królikowski Dariusz / Janicki Oliwier - Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel 1 0:3 (2:11,3:11,2:11)
3 Mysz Paweł / Szymik Jarosław - Lechowski Tadeusz / Kucharczyk Agata 2 3:0 (11:7; 11:3; 15:13)
4 Gatner Patryk / Jendrusz Kamil - Szymik Jarosław / Mysz Paweł 1 0:3 (3/11,8/11,10/12)
5 Mysz Paweł / Szymik Jarosław - Piwko Adam / Spendel Marek 1 3:0 (11:6; 11:6; 11:7)
6 Stanisławska Sandra / Noglik Łukasz - Dębiński Andrzej / Mysz Paweł 1 3:1 (6-11, 15-13, 11-6, 11-9)
7 Mysz Paweł / Szymik Jarosław - Stokłosa Przemysław / Goldyka Marcin 2 3:0 (11:5; 11:8; 11:5)
9 Siódmok Zbigniew / Czernik Mariusz - Szymik Jarosław / Mysz Paweł 2 3:1 (11/7, 11/7, 8/11, 5/11)
11 Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel - Budzyn Tadeusz / Królikowski Dariusz 2 2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 6:11, 9:11)
12 Kuchta Marcin / Rząsa Adrian - Szymik Jarosław / Mysz Paweł 2 0:3 (8-11, 8-11, 9-11)
13 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Szymik Robert / Mysz Paweł 1 0:3 (8:11, 4:11, 9:11)
14 Menżyk Zbigniew / Piontek Krzysztof - Szymik Jarosław / Mysz Paweł 2 3:1 (13;11, 10:12,12:10,11:6)
15 Stokłosa Czesław / Klein Andrzej - Szymik Jarosław / Mysz Paweł 2 3:0 (11:8,11:6,11:7)
16 Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel - Noglik Łukasz / Stanisławska Sandra 2 2:3 (11:8; 8:11; 9:11; 11:9; 3:11)
17 Mysz Paweł / Dębiński Andrzej - Ścigany Dariusz / Gatner Patryk 2 2:3 (11;7; 4:11; 11:6; 6;11; 9:11)
18 Mysz Paweł / Dębiński Andrzej - Czernik Mariusz / Brzezny Norbert 2 3:0 (11:3; 11:7; 11:9)