Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Mizia
Lesznianka III Leszna Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 grudnia 2009 r.
36
Występy
2
Zwycięstwa
34
Porażki
5.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Matuszek Grzegorz - Mizia Jan 2 3:0 (11:2, 11:2, 11:0.)
1 Lorc Mateusz - Mizia Jan 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:3.)
2 Mizia Jan - Zając Mikołaj 1 0:3 (2:11, 3:11, 1:11)
2 Mizia Jan - Orszulak Kamil 1 0:3 (1:11, 1:11, 1:11)
3 Kolonko Piotr - Mizia Jan 2 3:0 (11:3,11:3,11:6)
3 Ormaniec Wojciech - Mizia Jan 2 3:0 (11:3,11:5,11:3)
4 Mizia Jan - Sztanderski Maciej 2 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
4 Mizia Jan - Pietrzak Henryk 2 0:3 (2:11, 3:11, 2:11)
5 Mizia Jan - Jasek Karol 2 1:3 (11:8, 4:11, 5:11, 3:11)
5 Mizia Jan - Szatanik Marta 2 0:3 (3:11, 8:11:9, 4:11)
9 Mizia Jan - Krajewski Arkadiusz 2 0:3 (3:11, 7:11, 2:11)
9 Mizia Jan - Wiecheć Klaudiusz 2 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
6 Pietraszko Małgorzata - Mizia Jan 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:2, 11:4)
6 Mika Tomasz - Mizia Jan 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
7 Mizia Jan - Skrabka Dariusz 1 0:3 (1:11, 1:11, 4:11)
7 Mizia Jan - Legierski Marek 1 0:3 (3:11, 4:11, 5:11)
8 Hoffmann Bartosz - Mizia Jan 2 3:0 (11:6,11:7,11:4)
8 Maga Bartosz - Mizia Jan 2 3:1 (11:7,11:13,11:5,11:6)
10 Mizia Jan - Kolonko Piotr 2 0:3 (3:11, 4:11, 2:11)
10 Mizia Jan - Ormaniec Wojciech 2 0:3 (2:11, 3:11, 3:11)
11 Mizia Jan - Hoffmann Szymon 2 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
11 Mizia Jan - Maga Patryk 2 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
12 Orszulak Mateusz - Mizia Jan 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:1)
12 Zając Mikołaj - Mizia Jan 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
13 Mizia Jan - Pieronek Grzegorz 1 0:3 (4:11, 4:11, 4:.)
13 Mizia Jan - Rypień Dariusz 1 3:2 (11:, 8:11, 11:6, 9:11, 13:11.)
14 Płowucha Paweł - Mizia Jan 2 3:0 (11:4,11:2,11:3)
14 Stopka Tadeusz - Mizia Jan 2 3:0 (11:1,11:6,11:6)
15 Bałoń Robert - Mizia Jan 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:.)
15 Czendlik Kacper - Mizia Jan 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:6.)
16 Kocierz Mariusz - Mizia Jan 2 3:0 (11-8 11-4 11-5)
16 Kocierz Szymon - Mizia Jan 2 1:3 (10-12 6-11 11-9 8-11)
17 Krajewski Arkadiusz - Mizia Jan 2 3:0 (11:2,11:3,11:5)
17 Wiecheć Adrian - Mizia Jan 2 3:0 (11:2,11:3,11:5)
18 Minge Andrzej - Mizia Jan 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
18 Legierski Krystian - Mizia Jan 2 3:1 (10:12, 11:7, 11:5, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bałoń Robert / Matuszek Grzegorz - Mizia Jan / Pilch Michał 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:5.)
2 Jahn Artur / Mizia Jan - Zając Mikołaj / Orszulak Kamil 1 0:3 (2:11, 10:12, 5:11)
3 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Mizia Jan / Pilch Michał 2 3:0 (11:8,11:5,11:7)
4 Mizia Jan / Pilch Michał - Pietrzak Henryk / Kocierz Szymon 2 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
5 Pilch Michał / Mizia Jan - Stopka Tadeusz / Szatanik Marta 2 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
6 Pieronek Grzegorz / Rypień Dariusz - Jahn Artur / Mizia Jan 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
7 Siedlaczek Andrzej / Mizia Jan - Legierski Marek / Minge Andrzej 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
8 Maga Bartosz / Hoffmann Bartosz - Mizia Jan / Tesarczyk Bartosz 2 3:0 (11:4,11:7,11:8)
9 Pilch Michał / Mizia Jan - Wiecheć Klaudiusz / Wałga Tomasz 2 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
10 Mizia Jan / Pilch Michał - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
11 Siedlaczek Andrzej / Mizia Jan - Maga Patryk / Hoffmann Szymon 2 2:3 (11:13, 1:11, 12:10, 13:11)
12 Orszulak Mateusz / Gacek Maksymilian - Lorc Błażej / Mizia Jan 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
13 Mizia Jan / Lorc Błażej - Pieronek Grzegorz / Rypień Dariusz 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11.)
14 Stopka Tadeusz / Szatanik Marta - Lorc Błażej / Mizia Jan 2 3:2 (9:11,11:5,6:11,11:3,11:8)
15 Matuszek Grzegorz / Bałoń Robert - Mizia Jan / Lorc Błażej 2 3:2 (7:11, 11:7, 11:4, 9:11, 11:0.)
16 Pietrzak Henryk / Kocierz Szymon - Mizia Jan / Lorc Błażej 2 2:3 (5-11 11-6 11-6 7-11 9-11)
17 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Mizia Jan / Lorc Błażej 1 3:0 (11:6,11:3,11:2)
18 Legierski Marek / Legierski Krystian - Lorc Błażej / Mizia Jan 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 11:7)