Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mikołaj
Zając
MKS IV Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 grudnia 2009 r.
33
Występy
25
Zwycięstwa
8
Porażki
75.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zając Mikołaj - Sztanderski Maciej 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:3)
1 Zając Mikołaj - Pajączkowski Jarosław 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:3, 11:1)
2 Mizia Jan - Zając Mikołaj 1 0:3 (2:11, 3:11, 1:11)
2 Pilch Michał - Zając Mikołaj 1 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
3 Zając Mikołaj - Pieronek Grzegorz 1 0:3 (walkower)
3 Zając Mikołaj - Rypień Dariusz 1 0:3 (walkower)
4 Seklecki Radosław - Zając Mikołaj 2 1:3 (9:11, 11:9, 11:7, 6:11, 4:11)
4 Skrabka Dariusz - Zając Mikołaj 2 3:1 (5:11, 11:6, 11:8, 11:5)
5 Zając Mikołaj - Maga Bartosz 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:9)
5 Zając Mikołaj - Hoffmann Bartosz 2 2:3 (11:8, 11:9, 4:11, 7:11, 4:11)
9 Kolonko Piotr - Zając Mikołaj 2 0:3 (4:11,5:11,8:11)
6 Wiecheć Adrian - Zając Mikołaj 1 1:3 (4:11,11:7,7:11,8:11)
6 Wiecheć Klaudiusz - Zając Mikołaj 1 0:3 (1:11,1:11,8:11)
7 Zając Mikołaj - Lorc Mateusz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
7 Zając Mikołaj - Brak Sławomir 2 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 5:11)
8 Stopka Tadeusz - Zając Mikołaj 1 2:3 (11:7,9:11,6:11,11:8,4:11)
8 Płowucha Paweł - Zając Mikołaj 1 1:3 (6:11,13;11,4:11,13:15)
9 Ormaniec Wojciech - Zając Mikołaj 2 2:3 (11:9,11:8,5:11,8:11,7:11)
10 Zając Mikołaj - Jasek Karol 2 3:0 (11:1, 11:8,11:6)
10 Zając Mikołaj - Cader Krzysztof 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
11 Pietraszko Małgorzata - Zając Mikołaj 2 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 10:12)
12 Zając Mikołaj - Lorc Błażej 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:6)
12 Zając Mikołaj - Mizia Jan 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
13 Brak Sławomir - Zając Mikołaj 2 2:3 (2:11, 11:1, 6:11, 11:8, 8:11)
13 Bałoń Robert - Zając Mikołaj 2 3:0 (11:9, 11:8, 14:12.)
14 Pajączkowski Jarosław - Zając Mikołaj 1 2:3 (11-7 12-10 6-11 8-11 5-11)
14 Kocierz Mariusz - Zając Mikołaj 1 0:3 (7-11 5-11 4-11)
15 Zając Mikołaj - Wiecheć Adrian 2 1:3 (16:14, 10:12, 7:11, 3:11)
15 Zając Mikołaj - Matkowski Stanisław 2 3:0 (11:7, 11:0, 11:9)
16 Zając Mikołaj - Bujok Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:2 )
16 Zając Mikołaj - Minge Andrzej 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
18 Wróbel Paweł - Zając Mikołaj 1 3:2 (11:9,11:7,6:11,10:12,12:10)
18 Maga Patryk - Zając Mikołaj 1 1:3 (11:8,2:11,5:11,11:13)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Kocierz Mariusz / Sztanderski Maciej 1 3:0 (11:3. 11:7, 11:4)
2 Jahn Artur / Mizia Jan - Zając Mikołaj / Orszulak Kamil 1 0:3 (2:11, 10:12, 5:11)
3 Zając Mikołaj / Byrdziak Jarosław - Pieronek Grzegorz / Rypień Dariusz 1 0:3 (walkower)
4 Legierski Marek / Minge Andrzej - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 0:3 (4:11, 7:11, 2:11)
5 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Wróbel Paweł / Hoffmann Szymon 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
6 Wiecheć Adrian / Kalisz Robert - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 0:3 (8:11,4:11,6:11)
8 Stopka Tadeusz / Szatanik Marta - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 0:3 (6:11,2:11,7:11)
9 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 1:3 (5:11,11:9,9:11,8:11)
10 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Jasek Karol / Cader Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:3)
11 Łoziński Krzysztof / Pietraszko Małgorzata - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 1:3 (3:11, 5:11, 11:7, 4:11)
12 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Cieślar Nadia / Pilch Michał 1 3:1 (11:9, 11:7, 11:13, 11:9)
13 Bałoń Robert / Dziembała Dawid - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8.)
14 Pietrzak Henryk / Kocierz Mariusz - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 1 0:3 (7-11 6-11 6-11)
15 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Wałga Tomasz / Matkowski Stanisław 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
16 Orszulak Kamil / Zając Mikołaj - Skrabka Dariusz / Seklecki Radosław 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
18 Wróbel Paweł / Maga Patryk - Zając Mikołaj / Orszulak Kamil 1 0:3 (8:11,11:13,5:11)