Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Kolonko
PKS Olimpijczyk Gilowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 czerwca 1980 r.
36
Występy
11
Zwycięstwa
25
Porażki
30.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kolonko Piotr - Jasek Karol 2 3:0 (11:5,11:5,11:4)
1 Kolonko Piotr - Stopka Tadeusz 2 2:3 (8:11,12:10,14:12,6:11,7:11)
2 Pietrzak Henryk - Kolonko Piotr 1 3:1 (7-11 11-4 11-9 11-7)
2 Kocierz Mariusz - Kolonko Piotr 1 0:3 (9-11 5-11 5-11)
3 Kolonko Piotr - Mizia Jan 2 3:0 (11:3,11:3,11:6)
3 Kolonko Piotr - Pilch Michał 2 3:2 (7:11,11:1,11:8,7:11,11:7)
4 Łoziński Patryk - Kolonko Piotr 2 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 6:11)
4 Pietraszko Małgorzata - Kolonko Piotr 2 0:3 (6:11, 9:11, 10:12)
5 Kolonko Piotr - Seklecki Radosław 2 1:3 (11:8,9:11,8:11,10:12)
5 Kolonko Piotr - Skrabka Dariusz 2 2:3 (11:8,10:12,11:8,5:11,7:11)
9 Kolonko Piotr - Zając Mikołaj 2 0:3 (4:11,5:11,8:11)
6 Maga Bartosz - Kolonko Piotr 2 3:1 (12:10,7:11,11:7,11:8)
6 Hoffmann Bartosz - Kolonko Piotr 2 3:0 (11:8,11:9,11:6)
7 Kolonko Piotr - Kalisz Robert 2 0:3 (9:11,4:11,5:11)
7 Kolonko Piotr - Krajewski Arkadiusz 2 0:3 (6:11,5:11,10:12)
9 Kolonko Piotr - Orszulak Kamil 2 0:3 (5:11,5:11,5:11)
8 Brak Sławomir - Kolonko Piotr 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:6.)
8 Bałoń Robert - Kolonko Piotr 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:8.)
10 Mizia Jan - Kolonko Piotr 2 0:3 (3:11, 4:11, 2:11)
10 Siedlaczek Andrzej - Kolonko Piotr 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:4, 10:12, 12:10)
11 Kolonko Piotr - Bałoń Robert 2 1:3 (11:8,9:11,6:11,4:11)
11 Kolonko Piotr - Brak Sławomir 2 0:3 (4:11,4:11,8:11)
12 Kolonko Piotr - Kocierz Mariusz 2 2:3 (8:11,3:11,11:7,11:8,8:11)
12 Kolonko Piotr - Pietrzak Henryk 2 3:0 (11:7,11:9,11:8)
13 Krajewski Arkadiusz - Kolonko Piotr 2 3:0 (11:3,11:6,11:8)
13 Wiecheć Adrian - Kolonko Piotr 2 3:0 (11:7,11:9,11:5)
15 Jasek Karol - Kolonko Piotr 2 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:8, 11:4)
15 Stopka Tadeusz - Kolonko Piotr 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:8, 11:5)
16 Kolonko Piotr - Maga Patryk 1 3:0 (11:5,11:8,11:6)
16 Kolonko Piotr - Wróbel Paweł 1 0:3 (9:11,7:11,7:11)
14 Seklecki Radosław - Kolonko Piotr 1 2:3 (8:11, 12:10, 3:11, 11:8, 12:14)
14 Skrabka Dariusz - Kolonko Piotr 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 7:11, 11:5)
17 Gacek Maksymilian - Kolonko Piotr 1 3:0 (11;9, 11:4, 11:8)
17 Orszulak Kamil - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:8,, 11:4, 11:9)
18 Kolonko Piotr - Rypień Dariusz 1 3:0 (11:7,11:4,11:6)
18 Kolonko Piotr - Łoziński Krzysztof 1 0:3 (7:11,8:11,7:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Stopka Tadeusz / Cader Krzysztof 2 3:0 (11:7,11:4,11:6)
2 Kocierz Mariusz / Sztanderski Maciej - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 1 0:3 (4-11 2-11 4-11)
3 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Mizia Jan / Pilch Michał 2 3:0 (11:8,11:5,11:7)
4 Łoziński Patryk / Pietraszko Małgorzata - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
5 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Skrabka Dariusz / Seklecki Radosław 2 3:0 (11:6,11:7,11:8)
6 Wróbel Paweł / Hoffmann Szymon - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 3:2 (6:11,11:9,9:11,11:8,13:11)
7 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 2 0:3 (9:11,9:11,7:11)
8 Bałoń Robert / Dziembała Dawid - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 3:1 (14:12, 4:11, 11:9, 11:9.)
9 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 1:3 (5:11,11:9,9:11,8:11)
10 Mizia Jan / Pilch Michał - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
11 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Bałoń Robert / Czendlik Kacper 2 2:3 (8:11,7:11,11:5,11:7,4:11)
12 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Kocierz Szymon / Kocierz Mariusz 2 3:0 (11:5,11:3,11:7)
13 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 2:3 (11:6,11:5,8:11,5:11,8:11)
14 Legierski Marek / Bujok Andrzej - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 2:3 (11:6, 11:8, 8:11, 9:11, 7:11)
15 Jasek Karol / Jasek Mateusz - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 0:3 (4:11, 7:11, 10:12)
16 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Wróbel Paweł / Maga Patryk 1 0:3 (9:11,12:14,9:11)
17 Orszulak Kamil / Gacek Maksymilian - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 3:2 (11:6, 10:12, 11:3, 9:11, 11:4)
18 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Pietraszko Małgorzata / Łoziński Patryk 2 3:0 (11:7,11:5,11:8)