Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oliwier
Sokołowski
KTS V Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 kwietnia 2007 r.
32
Występy
23
Zwycięstwa
9
Porażki
71.88%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zemła Piotr - Sokołowski Oliwier 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:6)
1 Zygmunt Marcin - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
2 Olszyna Zbigniew - Sokołowski Oliwier 2 2:3 (11:3, 12:14, 13:11, 5:11, 10:12)
2 Wolny Michał - Sokołowski Oliwier 2 0:3 (11:13, 3:11, 6:11)
3 Sokołowski Oliwier - Peczalka Adrian 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:3)
3 Sokołowski Oliwier - Pietrzyk Mariusz 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
4 Adamczyk Andrzej - Sokołowski Oliwier 2 1:3 (11-7, 14-16, 7-11, 3-11)
4 Młynarczyk Radosław - Sokołowski Oliwier 2 2:3 (11-9, 8-11, 11-9, 8-11, 7-11)
5 Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr 2 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
5 Sokołowski Oliwier - Błajet Mateusz 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:8)
6 Burkacki Mateusz - Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:8)
6 Sawicki Dariusz - Sokołowski Oliwier 2 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
7 Sokołowski Oliwier - Szczurek Lucjan 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
7 Sokołowski Oliwier - Klencz Piotr 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:7)
9 Sokołowski Oliwier - Burkacki Adrian 1 3:2 (11:9, 7:11, 7:11, 11:3, 15:13)
9 Sokołowski Oliwier - Wandas Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
8 Ptok Rafał - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (5-11, 13-15, 4-11)
8 Lebek Marian - Sokołowski Oliwier 1 3:1 (3-11, 11-9, 11-2, 11-7)
11 Sokołowski Oliwier - Brożek Piotr 1 1:3 (3:11, 11:9, 4:11, 5:11)
11 Sokołowski Oliwier - Bluszcz Tomasz 1 3:1 (13:11, 11:2, 11:13, 11:8)
13 Pietrzyk Mariusz - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (5/11; 4/11; 6/11)
13 Stasiak Robert - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (9/11; 8/11; 6/11)
14 Sokołowski Oliwier - Szafarczyk Marek 1 3:1 (11:5, 12:14, 11:7, 11:8)
14 Sokołowski Oliwier - Noworolnik Adrian 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:2)
16 Sokołowski Oliwier - Nowak Krzysztof 1 1:3 (6:11, 11:4, 10:12, 4:11)
16 Sokołowski Oliwier - Iwaniuk Grzegorz 1 1:3 (6:11, 3:11, 11:6, 8:11)
15 Sokołowski Oliwier - Zemła Piotr 1 0:3 (10:12, 6:11, 8:11)
15 Sokołowski Oliwier - Zygmunt Marcin 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:3, 11:9)
10 Sokołowski Oliwier - Krause Marcin 1 3:2 (11:5, 11:13, 9:11, 11:7, 11:9)
10 Sokołowski Oliwier - Knapik Mirosław 1 2:3 (11:4, 11:9, 8:11, 7:11, 9:11)
18 Łęczycki Mariusz - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
18 Błajet Mateusz - Sokołowski Oliwier 1 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zygmunt Marcin / Piwowarski Krzysztof - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 3:11)
2 Kostępski Robert / Bluszcz Tomasz - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 2:3 (11:13, 7:11, 13:11, 11:7, 6:11)
3 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:7)
4 Szafarczyk Marek / Młynarczyk Radosław - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 3:0 (12-10, 12-10, 11-9)
5 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Groyecki Jacek / Wróbel Piotr 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:9)
6 Nowak Krzysztof / Sawicki Dariusz - Sokołowski Oliwier / Gala Dawid 2 2:3 (11:7, 11:13, 11:7, 8:11, 8:11)
7 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Szczurek Lucjan / Dorosławski Dariusz 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
8 Ptok Rafał / Lebek Marian - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 0:3 (6-11, 9-11, 11-13)
9 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 4:11)
10 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oliwier - Knapik Mirosław / Ptok Rafał 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
11 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Kostępski Robert / Bluszcz Tomasz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
13 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 3:1 (11/6; 15/13; 1/11; 12/10)
14 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Młynarczyk Radosław / Szafarczyk Marek 1 2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 12:14, 7:11)
15 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Zemła Piotr / Stefanów Paweł 1 0:3 (8:11, 2:11, 4:11)
16 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
18 Kądziela Marek / Groyecki Jacek - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 2:3 (11:6, 8:11, 10:12, 11:9, 4:11)