Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Iwaniuk
LKS Młodość Rudno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 września 1972 r.
36
Występy
36
Zwycięstwa
0
Porażki
100%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Iwaniuk Grzegorz - Błajet Mateusz 2 3:0 (11-3, 11-1, 11-3)
1 Iwaniuk Grzegorz - Jeweczko Mieczysław 2 3:0 (11-7, 11-7, 11-3)
2 Klencz Piotr - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (2:11 1:11 5:11)
2 Szczurek Lucjan - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (5:11 3:11 1:11)
3 Iwaniuk Grzegorz - Strzałka Marian 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:3)
3 Iwaniuk Grzegorz - Wandas Krzysztof 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:2)
4 Bluszcz Tomasz - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (6:11, 4:11, 6:11)
4 Kostępski Robert - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
5 Iwaniuk Grzegorz - Młynarczyk Radosław 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:6)
5 Iwaniuk Grzegorz - Szafarczyk Marek 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:4)
6 Iwaniuk Grzegorz - Bodnar Michał 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:8)
6 Iwaniuk Grzegorz - Gala Dawid 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
7 Ogońska Iwona - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (2-11, 5-11, 2-11)
7 Ptok Rafał - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (7-11, 7-11, 6-11)
9 Frasek Stanisław - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (3/11;1/11; 2/11 )
9 Peczalka Adrian - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (4/11; 3/11;5/11)
8 Iwaniuk Grzegorz - Opozda Rafał 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:1)
8 Iwaniuk Grzegorz - Zemła Piotr 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:6)
11 Burkacki Adrian - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
11 Strzałka Marian - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (4:11, 2:11, 3:11)
12 Francka Łukasz - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (1:11, 1:11, 3:11)
12 Błajet Mateusz - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (5:11, 1:11, 7:11)
13 Iwaniuk Grzegorz - Lebek Marian 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
13 Iwaniuk Grzegorz - Knapik Mirosław 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
14 Iwaniuk Grzegorz - Kostępski Robert 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:4)
14 Iwaniuk Grzegorz - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
10 Iwaniuk Grzegorz - Pietrzyk Mariusz 1 3:0 (11-3, 11-1, 11-1)
10 Iwaniuk Grzegorz - Cichorczyk Szymon 1 3:0 (11-2, 11-1, 11-7)
15 Iwaniuk Grzegorz - Zienć Andrzej 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:1)
15 Iwaniuk Grzegorz - Dorosławski Dariusz 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:6)
16 Stużyński Dawid - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
16 Sokołowski Oliwier - Iwaniuk Grzegorz 1 1:3 (6:11, 3:11, 11:6, 8:11)
17 Młynarczyk Radosław - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (6-11, 5-11, 2-11)
17 Lechowski Tadeusz - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (3-11, 4-11, 5-11)
18 Stefanów Paweł - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
18 Piwowarski Krzysztof - Iwaniuk Grzegorz 1 1:3 (5:11, 4:11, 19:17, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz - Jeweczko Mieczysław / Błajet Mateusz 2 3:0 (11-3, 11-6, 11-6)
2 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (6:11 5:11 6:11)
3 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Wandas Krzysztof / Wandas Tadeusz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
4 Miszka Stefan / Bluszcz Tomasz - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
5 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Szafarczyk Marek / Młynarczyk Radosław 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:8)
6 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Gala Bartłomiej / Bodnar Michał 1 3:2 (13:11, 8:11, 8:11, 11:1, 11:7)
7 Borowczak Mirosław / Ptok Rafał - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (4-11, 5-11, 7-11)
8 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Stefanów Paweł / Opozda Rafał 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:6, 4 :11, 9:11)
9 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (5/11; 4/11; 5/11)
10 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 3:0 (12-10, 11-6, 11-5)
11 Wandas Tadeusz / Steuer Rudolf - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (7:11, 2:11, 2:11)
12 Łęczycki Mariusz / Błajet Mateusz - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
13 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Lebek Marian / Knapik Mirosław 1 3:2 (11:5, 9:11, 11:8, 10:12, 11:5)
14 Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz - Kostępski Robert / Bluszcz Tomasz 2 3:1 (11:8, 13:15, 11:8, 11:4)
15 Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz - Dorosławski Dariusz / Szczurek Lucjan 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:2)
16 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
17 Kapica Mirosław / Lechowski Tadeusz - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (3-11, 6-11, 7-11)
18 Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (8:11, 12:14, 6:11)