Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Ptok
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 maja 1990 r.
30
Występy
16
Zwycięstwa
14
Porażki
53.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Wróbel Piotr - Ptok Rafał 1 0:3 (3:11, 7:11, 4:11)
2 Błajet Mateusz - Ptok Rafał 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
3 Ptok Rafał - Klencz Piotr 1 3:0 ((16:14, 15:13, 11:5))
3 Ptok Rafał - Szczurek Lucjan 1 3:1 ((11:7, 9:11, 11:4, 11:6))
4 Burkacki Adrian - Ptok Rafał 1 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 8:11)
4 Wandas Krzysztof - Ptok Rafał 1 0:3 (5:11, 10:12, 5:11)
5 Ptok Rafał - Brożek Piotr 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11,)
5 Ptok Rafał - Wolny Michał 1 1:3 (12:10, 7:11, 5:11, 6:11,)
6 Adamczyk Andrzej - Ptok Rafał 2 3:0 (11-4, 14-12, 11-8)
6 Młynarczyk Radosław - Ptok Rafał 2 3:1 (18-16, 11-7, 8-11, 11-6)
7 Ptok Rafał - Nowak Krzysztof 1 2:3 (6-11, 11-3, 11-4, 9-11, 7-11)
7 Ptok Rafał - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (7-11, 7-11, 6-11)
8 Ptok Rafał - Sokołowski Oliwier 1 0:3 (5-11, 13-15, 4-11)
8 Ptok Rafał - Durda Michał 1 3:1 (11-4, 11-7, 9-11, 12-10)
9 Stefanów Paweł - Ptok Rafał 2 3:2 (10:12, 8:11, 11:5, 11:6, 12:10)
9 Piwowarski Krzysztof - Ptok Rafał 2 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
11 Ptok Rafał - Szafarczyk Marek 1 3:2 ((11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 11:4)
11 Ptok Rafał - Młynarczyk Radosław 1 1:3 (11:7, 14:16, 10:12, 2:11)
13 Burkacki Mateusz - Ptok Rafał 2 3:1 (5:11, 11:8, 11:5, 11:3)
13 Sawicki Dariusz - Ptok Rafał 2 2:3 (14:12, 7:11, 11:5, 6:11, 6:11)
14 Ptok Rafał - Wandas Tadeusz 2 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:7)
14 Ptok Rafał - Wandas Krzysztof 2 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:6)
15 Ptok Rafał - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:8,)
15 Ptok Rafał - Błajet Mateusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 13:11, 12:10,)
17 Kostępski Robert - Ptok Rafał 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7)
17 Olszyna Zbigniew - Ptok Rafał 2 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12)
10 Durda Michał - Ptok Rafał 2 2:3 (4:11, 7:11, 12:10, 11:7, 6:11)
10 Sokołowski Oskar - Ptok Rafał 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
18 Szczurek Lucjan - Ptok Rafał 1 0:3 (3/11, 6/11, 6/11)
18 Kożuszek Piotr - Ptok Rafał 1 3:1 (11/3, 9/11, 11/6, 13/11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Wróbel Piotr / Błajet Mateusz - Ptok Rafał / Borowczak Mirosław 1 2:3 (11:8, 13:15, 2:11, 12:10, 9:11)
3 Krause Marcin / Ptok Rafał - Szczurek Lucjan / Dorosławski Dariusz 1 3:0 ((11:7, 11:5, 11:4))
4 Wandas Krzysztof / Burkacki Adrian - Krause Marcin / Ptok Rafał 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 5:11)
5 Ptok Rafał / Krause Marcin - Kostępski Robert / Wolny Michał 1 3:2 (11:5, 4:11, 11:9, 3:11, 14:12,)
6 Szafarczyk Marek / Młynarczyk Radosław - Krause Marcin / Ptok Rafał 1 3:0 (11-9, 11-7, 11-7)
7 Borowczak Mirosław / Ptok Rafał - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (4-11, 5-11, 7-11)
8 Ptok Rafał / Lebek Marian - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 0:3 (6-11, 9-11, 11-13)
9 Piwowarski Krzysztof / Zemła Piotr - Lebek Marian / Ptok Rafał 2 3:1 (11:9, 4:11, 11:3, 11:5)
10 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oliwier - Knapik Mirosław / Ptok Rafał 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
13 Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof - Ptok Rafał / Borowczak Mirosław 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
14 Ptok Rafał / Knapik Mirosław - Wandas Tadeusz / Wandas Krzysztof 2 3:1 (11:13, 11:8, 14:12, 11:7)
15 Ptok Rafał / Knapik Mirosław - Błajet Mateusz / Jeweczko Mieczysław 2 3:1 (13:11, 12:10, 8:11, 11:7,)
17 Brożek Piotr / Olszyna Zbigniew - Ptok Rafał / Knapik Mirosław 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:5, 11:9)
18 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Ptok Rafał / Krause Marcin 1 1:3 (11/7, 9/11, 11/13, 7/11)