Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Puda
MKS III Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 października 1969 r.
34
Występy
21
Zwycięstwa
13
Porażki
61.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szary Piotr - Puda Piotr 2 1:3 (10:12, 11:6, 7:11, 5:11)
1 Gawlas Mateusz - Puda Piotr 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)
2 Puda Piotr - Duda Wojciech 2 3:0 (11:7, 11:7, 15:13)
2 Puda Piotr - Szostok Sebastian 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11)
3 Puda Piotr - Duraj Mariusz 2 3:0 (11:9, 1:8, 11:8)
3 Puda Piotr - Surma Bogusław 2 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 8:11)
4 Walarus Dariusz - Puda Piotr 1 3:0 (11-3, 11-5, 11-4)
4 Sztuka Jacek - Puda Piotr 1 1:3 (6-11, 11-3, 7-11, 7-11)
5 Puda Piotr - Hetnał Sandra 1 3:0 (11:7, 11:8, 14:12)
5 Puda Piotr - Rus Maksymilian 1 0:3 (6:11, 8:11, 10:12)
6 Libiszewski Grzegorz - Puda Piotr 2 3:2 (5:11,11:8,13:15,11:8,11:9)
6 Łuczka Jakub - Puda Piotr 2 3:2 (11:4,7:11,16:14,10:12,12:10)
7 Puda Piotr - Roszkowski Adam 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:3)
7 Puda Piotr - Kasperski Adam 1 1:3 (11:1, 8:11, 5:11, 5:11)
8 Kralczyński Kornel - Puda Piotr 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
8 Dziendziel Zdzisław - Puda Piotr 1 2:3 (11:7, 11:13, 4:11, 13:11, 11:13)
9 Puda Piotr - Grabski Dawid 2 2:3 (11:9, 4:11, 1:11, 11:8, 6:11)
9 Puda Piotr - Śmieja Zbigniew 2 3:1 (11:7, 11:2, 5:11, 11:3)
11 Kasperski Adam - Puda Piotr 1 3:1 (11:7,6:11,11:6,11:1)
11 Roszkowski Adam - Puda Piotr 1 2:3 (11:8,5:11,11:8,9:11,11:13)
10 Kufel Karol - Puda Piotr 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)
10 Gajewski Adam - Puda Piotr 1 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 7:11)
12 Puda Piotr - Szary Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
12 Puda Piotr - Gryga Rafał 2 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:9)
14 Puda Piotr - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:7, 12:10, 1:3)
14 Puda Piotr - Walarus Dariusz 1 3:2 (11:9, 10:12, 8:11, 11:4, 11:9)
15 Puda Piotr - Mirek Krzysztof 1 3:0 (11:9, 1:8, 11:8)
15 Puda Piotr - Kralczyński Kornel 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:6)
16 Surma Bogusław - Puda Piotr 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)
16 Stec Wacław - Puda Piotr 1 0:3 (13:15, 6:11, 10:12)
17 Puda Piotr - Łuczka Jakub 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9)
17 Puda Piotr - Kleta Rafał 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 14:12)
18 Nowakowski Witold - Puda Piotr 2 0:3 (8-11 7-11 6-11)
18 Majocha Jarosław - Puda Piotr 2 1:3 (5-11 11-6 6-11 5-11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gryga Rafał / Polok Paweł - Suchodolski Paweł / Puda Piotr 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
2 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Ihas Janusz / Szostok Sebastian 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
3 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Rus Jacek / Surma Bogusław 1 3:2 (16:14, 11:8, 7:11, 8:11, 11:8)
4 Sztuka Jacek / Cieślar Marcin - Puda Piotr / Suchodolski Paweł 1 3:1 (11-5, 11-8, 9-11, 11-9)
5 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 0:3 (8:11, 8;11, 16:18)
6 Kleta Rafał / Libiszewski Grzegorz - Puda Piotr / Suchodolski Paweł 1 3:1 (11:7,6:11,11:9,11:4)
7 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Kasperski Adam / Massalski Marcin 1 2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 6:11, 3:11)
8 Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław - Ramenda Krzysztof / Puda Piotr 1 0:3 (9:11, 9:11, 11:13)
9 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Śmieja Zbigniew / Kajstura I Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
10 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:7)
11 Massalski Marcin / Kasperski Adam - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:1 (13:11,11:8,4:11,11:7)
12 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Gryga Rafał / Polok Paweł 1 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
14 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Walarus Dariusz / Sztuka Jacek 1 2:3 (11:9, 10:12, 11:5, 10:12, 10:12)
15 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Prochot Krystian / Mirek Krzysztof 1 3:2 (11:13, 11:4; 11:5, 6;11, 11;5)
16 Surma Bogusław / Kukla Sabina - Ramenda Krzysztof / Puda Piotr 1 3:2 (3:11, 11:9, 11:8, 13:15, 11:7)
17 Suchodolski Paweł / Puda Piotr - Libiszewski Grzegorz / Juchnik Henryk 2 2:3 (17:15, 11:13, 8:11, 13:11, 7:11)
18 Nowakowski Witold / Majocha Jarosław - Ramenda Krzysztof / Puda Piotr 2 3:2 (11-8 10-12 7-11 17-15 11-5)