Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Karol
Kufel
LITS Meble Anders II Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 sierpnia 2008 r.
34
Występy
31
Zwycięstwa
3
Porażki
91.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Prochot Krystian - Kufel Karol 1 3:2 (11:3, 10:12, 9:11, 11:5, 11:8)
1 Mirek Krzysztof - Kufel Karol 1 0:3 (15:17, 7:11, 6:11)
2 Kufel Karol - Śmieja Zbigniew 2 3:0 (11-3, 11-3, 11-4)
2 Kufel Karol - Grabski Dawid 2 3:0 (11-8, 11-8, 11-2)
3 Szary Piotr - Kufel Karol 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 9:11)
3 Gryga Rafał - Kufel Karol 1 3:2 (11:7, 14:16, 11:4, 8:11, 11:9)
4 Kufel Karol - Duda Wojciech 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:8)
4 Kufel Karol - Ihas Janusz 1 3:2 (7:11, 11:3, 9:11, 11:6, 11:9)
5 Suchodolski Zbigniew - Kufel Karol 2 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 6:11, 7:11)
5 Zając Mikołaj - Kufel Karol 2 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
6 Kufel Karol - Cieślar Marcin 1 3:2 (11:9, 11:6, 4:11, 11:13, 11:7)
6 Kufel Karol - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
7 Kufel Karol - Wyrzykowski Artur 1 3:1 (11:9,9:11, 11:6, 11:9)
7 Kufel Karol - Rus Jacek 1 3:2 (10:12, 9:11, 17:15, 11:3, 11:8)
8 Juchnik Henryk - Kufel Karol 1 2:3 (2:11,11:9,9:11,11:8,3:11)
8 Łosiński Wojciech - Kufel Karol 1 0:3 (9:11,7:11,10:12)
9 Kufel Karol - Kasperski Adam 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
9 Kufel Karol - Kozubek Filip 1 3:0 (11:8, 11:2, 12:10)
11 Kufel Karol - Kralczyński Kornel 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:4)
11 Kufel Karol - Prochot Krystian 1 3:0 (12:10, 13:11, 13:11)
10 Kufel Karol - Puda Piotr 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)
10 Kufel Karol - Ramenda Krzysztof 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:7)
12 Duraj Mariusz - Kufel Karol 1 0:3 (7:11, 2:11, 7:11)
12 Surma Bogusław - Kufel Karol 1 3:0 (11:6, 17:15, 11:7)
13 Kufel Karol - Juchnik Henryk 1 3:1 (11:3, 11:9, 10:12, 11:6)
13 Kufel Karol - Łosiński Wojciech 1 3:1 (11:5, 9:11, 16:14, 11:3)
14 Szostok Sebastian - Kufel Karol 1 1:3 (10-12 18-16 9-11 8-11)
14 Ihas Janusz - Kufel Karol 1 0:3 (7-11 3-11 13-15)
15 Sztuka Jacek - Kufel Karol 1 0:3 (3:11, 9:11, 8:11)
15 Balcar Jacek - Kufel Karol 1 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
16 Roszkowski Adam - Kufel Karol 1 0:3 (10:12,3:11,6:11)
16 Machej Adrian - Kufel Karol 1 0:3 (11:13,8:11,7:11)
17 Kufel Karol - Gawlas Mateusz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
17 Kufel Karol - Szary Piotr 1 3:1 (2:11, 11:6, 11:8, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 1:3 (11:8, 13:15, 2:11, 6:11)
2 Kufel Karol / Kufel Dominik - Śmieja Zbigniew / Grabski Dawid 2 3:0 (11-7, 11-6, 11-2)
3 Gryga Rafał / Polok Paweł - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
4 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 2:3 (13:11, 11:9, 9:11, 8:11, 7:11)
5 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 0:3 (8:11, 8;11, 16:18)
6 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Walarus Dariusz / Cieślar Marcin 2 3:0 (11:9, 13:11, 13:11)
7 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Duraj Mariusz / Stec Wacław 2 2:3 (10:12, 4:11, 11:4, 12:10, 6:11)
8 Kleta Rafał / Łosiński Wojciech - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 3:0 (21:19,12:10,11:3)
9 Kufel Dominik / Kufel Karol - Kozubek Filip / Roszkowski Adam 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
10 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:7)
11 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Mirek Krzysztof / Prochot Krystian 2 3:1 (12:14, 11:7, 11:7, 11:8)
12 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Kufel Karol / Rus Maksymilian 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
13 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 2:3 (11:8, 5:11, 6:11, 11:2, 9:11)
14 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 1:3 (11-5 2-11 11-13 8-11)
15 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Hetnał Sandra / Kufel Karol 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 3:11, 13;11)
16 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Kufel Karol / Rus Maksymilian 2 3:1 (13:11,7:11,11:7,11:6)
17 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 1 1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 6:11)