Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Libiszewski
JKTS Jastrzębie-Zdrój
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 września 2001 r.
32
Występy
22
Zwycięstwa
10
Porażki
68.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Roszkowski Adam - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (8:11,4:11,10:12)
1 Kasperski Adam - Libiszewski Grzegorz 1 3:0 (13:11,11:6,11:5)
3 Kajstura I Tomasz - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (9:11,9:11,4:11)
3 Śmieja Zbigniew - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (9:11,6:11,6:11)
4 Libiszewski Grzegorz - Mazur Paweł 2 3:2 (11-5, 11-4, 10-12, 7-11, 11-3)
4 Libiszewski Grzegorz - Gawlas Mateusz 2 1:3 (7-11, 11-5, 8-11, 7-11)
5 Szostok Sebastian - Libiszewski Grzegorz 2 2:3 (9-11 11-8 9-11 11-5 9-11)
5 Nowakowski Witold - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (9-11 9-11 8-11)
6 Libiszewski Grzegorz - Puda Piotr 2 3:2 (5:11,11:8,13:15,11:8,11:9)
6 Libiszewski Grzegorz - Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (5:11,11:9,11:6,11:7)
7 Balcar Jacek - Libiszewski Grzegorz 1 1:3 (4:11,9:11,11:8,4:11)
7 Cieślar Marcin - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (11:7,3:11,10:12,11:8,11:7)
8 Libiszewski Grzegorz - Rus Maksymilian 2 3:1 (11:2,11:5,7:11,11:9)
8 Libiszewski Grzegorz - Hetnał Sandra 2 3:1 (16:14,11:9,11:13,12:10)
9 Libiszewski Grzegorz - Surma Bogusław 2 0:3 (5:11,5:11,10:12)
9 Libiszewski Grzegorz - Kukla Sabina 2 3:0 (11:5,11:9,11:7)
10 Duraj Mariusz - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (9:11, 11:8, 14:12, 11:6)
10 Macioł Grzegorz - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
11 Libiszewski Grzegorz - Balcar Jacek 1 3:0 (11:8,11:4,11:9)
11 Libiszewski Grzegorz - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:9,11:3,11:8)
12 Libiszewski Grzegorz - Szostok Sebastian 1 1:3 (11:7,8:11,3:11,9:11)
12 Libiszewski Grzegorz - Nowakowski Witold 1 2:3 (7:11,11:7,11:9,0:11,8:11)
13 Hetnał Sandra - Libiszewski Grzegorz 2 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 12:14, 8:11)
13 Rus Maksymilian - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (4:11, 4:11, 4:11)
14 Libiszewski Grzegorz - Kasperski Adam 2 3:1 (11:9,8:11,11:5,11:9)
14 Libiszewski Grzegorz - Machej Adrian 2 3:0 (11:6,15:13,14:12)
15 Polok Paweł - Libiszewski Grzegorz 2 3:1 (13:15, 11:6, 12:10, 11:6)
15 Gawlas Mateusz - Libiszewski Grzegorz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
17 Ramenda Krzysztof - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (9:11, 14:16, 9:11)
17 Zając Mikołaj - Libiszewski Grzegorz 1 2:3 (11:13, 11:5, 5:11, 11:8, 8:11)
18 Wójcik Krzysztof - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (11:6, 3:11, 8:11, 11:6, 11:9)
18 Kralczyński Kornel - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (8:11, 5:11, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Machej Adrian / Roszkowski Adam - Łuczka Jakub / Libiszewski Grzegorz 1 1:3 (9:11,5:11,11:8,6:11)
3 Grabski Dawid / Śmieja Zbigniew - Łuczka Jakub / Libiszewski Grzegorz 1 2:3 (11:9,5:11,14:16,11:2,8:11)
4 Kleta Rafał / Libiszewski Grzegorz - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 1 3:2 (6-11, 11-8, 4-11, 11-3, 12-10)
5 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Łuczka Jakub / Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (11-5 11-2 10-12 12-10)
6 Kleta Rafał / Libiszewski Grzegorz - Puda Piotr / Suchodolski Paweł 1 3:1 (11:7,6:11,11:9,11:4)
7 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz 2 3:2 (12:10,7:11,11:8,8:11,12:10)
8 Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz - Hetnał Sandra / Gajewski Adam 2 3:2 (6:11,13:11,11:8,5:11,11:5)
9 Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz - Surma Bogusław / Kukla Sabina 2 1:3 (4:11,11:7,8:11,6:11)
10 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz 2 3:2 (13:15, 11:9, 9:11, 11:6, 11:7)
11 Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz - Walarus Dariusz / Sztuka Jacek 1 3:2 (11:4,11:5,15:17,9:11,14:12)
12 Libiszewski Grzegorz / Juchnik Henryk - Majocha Jarosław / Duda Wojciech 2 3:0 (11:8,11:7,11:8)
13 Hetnał Sandra / Gajewski Adam - Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 5:11)
14 Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz - Roszkowski Adam / Machej Adrian 2 3:2 (6:11,4:11,11:7,11:7,11:5)
15 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Libiszewski Grzegorz / Juchnik Henryk 2 3:1 (11:6, 12:14, 11:4, 11:6)
17 Suchodolski Paweł / Puda Piotr - Libiszewski Grzegorz / Juchnik Henryk 2 2:3 (17:15, 11:13, 8:11, 13:11, 7:11)
18 Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof - Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)