Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Massalski
Fundacja Talent Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 listopada 2001 r.
32
Występy
24
Zwycięstwa
8
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Massalski Marcin - Juchnik Henryk 2 3:0 (11:2,11:6,11:8)
1 Massalski Marcin - Łuczka Jakub 2 3:2 (11:8,7:11,9:11,11:3,11:8)
2 Surma Bogusław - Massalski Marcin 2 3:2 (8-11, 4-11, 11-9, 12-10, 11-8)
2 Rus Jacek - Massalski Marcin 2 0:3 (15-17,8-11, 5-11)
3 Dziendziel Zdzisław - Massalski Marcin 1 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
3 Kralczyński Kornel - Massalski Marcin 1 0:3 (9:11, 14:16, 8:11)
5 Szary Piotr - Massalski Marcin 1 3:2 (9:11, 13:11, 3:11, 11:8, 11:5)
5 Polok Paweł - Massalski Marcin 1 3:0 (11:3, 13:11, 11:4)
6 Massalski Marcin - Ihas Janusz 2 2:3 (6:11,11:9,7:11,11:7,5:11)
6 Massalski Marcin - Duda Wojciech 2 3:0 (11:2,11:7,11:4)
7 Ramenda Krzysztof - Massalski Marcin 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:4, 11:13)
7 Suchodolski Paweł - Massalski Marcin 2 0:3 (13:15, 9:11, 7:11)
8 Massalski Marcin - Walarus Dariusz 2 3:2 (6:11,10:12,11:8,11:5,11:3)
8 Massalski Marcin - Sztuka Jacek 2 3:2 (9:11,11:9,11:7,8:11,11:3)
9 Gajewski Adam - Massalski Marcin 2 0:3 (6:11, 5:11, 5:11)
9 Hetnał Sandra - Massalski Marcin 2 3:2 (12:10, 11:6, 8:11, 5:11, 12:10)
11 Massalski Marcin - Ramenda Krzysztof 2 3:2 (11:5,9:11,5:11,11:8,11:8)
11 Massalski Marcin - Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (8:11,11:9,11:13,11:4,11:9)
12 Massalski Marcin - Prochot Krystian 2 3:0 (11:5,11:9,11:7)
12 Massalski Marcin - Wójcik Krzysztof 2 3:0 (11:6,11:4,11:8)
13 Massalski Marcin - Macioł Grzegorz 2 3:0 (11:6,11:3,11:5)
13 Massalski Marcin - Kukla Sabina 2 3:1 (11:7,10:12,12:10,11:5)
14 Kleta Rafał - Massalski Marcin 1 1:3 (6:11,11:13,13:11,7:11)
14 Łosiński Wojciech - Massalski Marcin 1 0:3 (11:13,4:11,6:11)
15 Nowakowski Witold - Massalski Marcin 2 0:3 (7-11 7-11 5-11)
15 Majocha Jarosław - Massalski Marcin 2 0:3 (6-11 4-11 6-11)
16 Massalski Marcin - Gajewski Adam 2 3:0 (11:7,11:4,11:6)
16 Massalski Marcin - Hetnał Sandra 2 2:3 (8:11,10:12,11:8,11:7,10:12)
17 Balcar Jacek - Massalski Marcin 2 0:3 (7-11, 5-11, 8-11)
17 Cieślar Marcin - Massalski Marcin 2 3:2 (11-5, 6-11, 9-11, 12-10, 11-9)
18 Massalski Marcin - Gawlas Mateusz 2 0:3 (1:11,6:11,8:11)
18 Massalski Marcin - Szary Piotr 2 3:2 (11:8,2:11,11:6,6:11,11:9)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Massalski Marcin / Kasperski Adam - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 2 3:0 (11:2,13:11,11:2)
2 Duraj Mariusz / Rus Jacek - Kasperski Adam / Massalski Marcin 2 0:3 (7-11, 5-11, 6-11)
3 Prochot Krystian / Dziendziel Zdzisław - Kasperski Adam / Massalski Marcin 1 1:3 (6:11, 11:6, 12:14, 8:11)
5 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Massalski Marcin / Kasperski Adam 1 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:8, 11:8)
6 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 2:3 (5:11,11:8,8:11,11:7,6:11)
7 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Kasperski Adam / Massalski Marcin 1 2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 6:11, 3:11)
8 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:0 (11:3,11:6,11:6)
9 Hetnał Sandra / Gajewski Adam - Kasperski Adam / Massalski Marcin 2 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
11 Massalski Marcin / Kasperski Adam - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:1 (13:11,11:8,4:11,11:7)
12 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Dziendziel Zdzisław / Prochot Krystian 1 3:0 (11:5,11:8,11:8)
13 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Kukla Sabina / Surma Bogusław 1 3:0 (12:10,11:9,13:11)
14 Kleta Rafał / Łosiński Wojciech - Kasperski Adam / Massalski Marcin 1 0:3 (6:11,8:11,6:11)
15 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Massalski Marcin / Krajewski Arkadiusz 1 3:0 (11-5 11-7 11-4)
16 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Kufel Karol / Rus Maksymilian 2 3:1 (13:11,7:11,11:7,11:6)
17 Balcar Jacek / Cieślar Marcin - Kasperski Adam / Massalski Marcin 1 1:3 (11-8, 6-11, 5-11, 7-11)
18 Massalski Marcin / Kasperski Adam - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 1:3 (5:11,7:11,11:9,6:11)