Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kornel
Kralczyński
LKS Orzeł Kozy
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 grudnia 1973 r.
32
Występy
9
Zwycięstwa
23
Porażki
28.13%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kralczyński Kornel - Rus Maksymilian 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:8)
1 Kralczyński Kornel - Hetnał Sandra 2 2:3 (8:11, 11:8, 8:11, 11:9, 5:11)
2 Juchnik Henryk - Kralczyński Kornel 1 3:1 (8:11,11:2,11:9,16:14)
2 Kleta Rafał - Kralczyński Kornel 1 2:3 (11:6,11:13,11:6,12:14,8:11)
3 Kralczyński Kornel - Kasperski Adam 1 2:3 (4:11, 13:11, 6:11, 11:8, 6:11)
3 Kralczyński Kornel - Massalski Marcin 1 0:3 (9:11, 14:16, 8:11)
6 Kralczyński Kornel - Polok Paweł 1 0:3 (5:11, 3:11, 4:11)
6 Kralczyński Kornel - Gawlas Mateusz 1 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 5:11)
5 - Kralczyński Kornel 2 0:3 (walkower)
5 - Kralczyński Kornel 2 0:3 (walkower)
7 Majocha Jarosław - Kralczyński Kornel 1 0:3 (8-11 7-11 5-11)
7 Ihas Janusz - Kralczyński Kornel 1 3:1 (11-4 11-9 6-11 11-9)
8 Kralczyński Kornel - Puda Piotr 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
8 Kralczyński Kornel - Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
9 Balcar Jacek - Kralczyński Kornel 1 0:3 (7:11, 6:11, 11:13)
9 Cieślar Marcin - Kralczyński Kornel 1 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
10 Kralczyński Kornel - Szostok Sebastian 1 0:3 (2:11, 3:11, 6:11)
10 Kralczyński Kornel - Ihas Janusz 1 0:3 (1:11, 7:11, 6:11)
11 Kufel Karol - Kralczyński Kornel 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:4)
11 Hetnał Sandra - Kralczyński Kornel 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
12 Kasperski Adam - Kralczyński Kornel 1 3:0 (12:10,11:4,12:10)
12 Roszkowski Adam - Kralczyński Kornel 1 3:1 (11:7,7:11,11:5,11:7)
13 Szary Piotr - Kralczyński Kornel 2 3:1 (11:6, 12:10, 11:13, 11:6)
13 Gryga Rafał - Kralczyński Kornel 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:1)
15 Ramenda Krzysztof - Kralczyński Kornel 1 3:2 (8:11, 11:8, 10:12, 11:8, 11:9)
15 Puda Piotr - Kralczyński Kornel 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:6)
16 Kralczyński Kornel - Cieślar Marcin 2 0:3 (9:11, 11:13. 10:12)
16 Kralczyński Kornel - Walarus Dariusz 2 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
17 Kralczyński Kornel - Surma Bogusław 2 2:3 (11:13, 12:10, 11:9, 11:13, 8:11)
17 Kralczyński Kornel - Stec Wacław 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:8,11:13)
18 Kralczyński Kornel - Juchnik Henryk 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:7)
18 Kralczyński Kornel - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (8:11, 5:11, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 1:3 (11:8, 13:15, 2:11, 6:11)
2 Banach Piotr / Juchnik Henryk - Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel 2 0:3 (8:11,7:11,9:11)
3 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Roszkowski Adam / Machej Adrian 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
5 / - Mirek Krzysztof / Kralczyński Kornel 2 0:3 (walkower)
6 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Gryga Rafał / Polok Paweł 1 2:3 (11:5, 8:11, 11:5, 4:11, 8:11)
7 Nowakowski Witold / Majocha Jarosław - Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel 2 2:3 (11-8 13-11 11-13 9-11 8-11)
8 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (5:11, 8:11, 11:13)
9 Balcar Jacek / Jahn Artur - Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel 1 0:3 (8;11, 13;15, 9;11)
10 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
11 Kufel Dominik / Hetnał Sandra - Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
12 Machej Adrian / Roszkowski Adam - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 2 3:0 (11:6,11:9,13:11)
13 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 2 3:1 (11:2, 5:11, 11:6, 11:6)
15 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 2 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
16 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Sztuka Jacek / Walarus Dariusz 2 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 10:12)
17 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Kukla Sabina / Surma Bogusław 2 1:3 (8:11, 7:11, 11:3. 5:11)
18 Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof - Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)