Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Szary
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 grudnia 2009 r.
30
Występy
21
Zwycięstwa
9
Porażki
70%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szary Piotr - Puda Piotr 2 1:3 (10:12, 11:6, 7:11, 5:11)
1 Szary Piotr - Suchodolski Zbigniew 2 2:3 (12:14, 9:11, 11:4, 11:7, 7:11)
3 Szary Piotr - Kufel Karol 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 9:11)
3 Szary Piotr - Gajewski Adam 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)
2 Balcar Jacek - Szary Piotr 1 0:3 (6,11, 11:13, 8:11)
2 Cieślar Marcin - Szary Piotr 1 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:8, 10:12)
4 Kleta Rafał - Szary Piotr 1 2:3 (8-11, 12-10, 11-5, 7-11, 8-11)
4 Banach Piotr - Szary Piotr 1 1:3 (9-11, 9-11, 12-10, 8-11)
5 Szary Piotr - Massalski Marcin 1 3:2 (9:11, 13:11, 3:11, 11:8, 11:5)
5 Szary Piotr - Kasperski Adam 1 2:3 (11:9, 10:12, 11:7, 5:11, 5:11)
6 Wójcik Krzysztof - Szary Piotr 2 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 7:11)
6 Dziendziel Zdzisław - Szary Piotr 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
7 Szary Piotr - Ihas Jerzy 2 3:0 (11;5, 11;7, 11;6)
7 Szary Piotr - Kajstura I Tomasz 2 3:0 (15;13, 11;7, 11;8)
8 Surma Bogusław - Szary Piotr 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:4)
8 Duraj Mariusz - Szary Piotr 2 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 5:11)
12 Puda Piotr - Szary Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
12 Suchodolski Zbigniew - Szary Piotr 2 0:3 (5:11, 5:11, 4:11)
13 Szary Piotr - Kralczyński Kornel 2 3:1 (11:6, 12:10, 11:13, 11:6)
13 Szary Piotr - Dziendziel Zdzisław 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:4)
14 Szary Piotr - Surma Bogusław 2 2:3 (9:11, 11:3, 9:11, 11:7, 6:11)
14 Szary Piotr - Macioł Grzegorz 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)
16 Szary Piotr - Ihas Janusz 2 3:0 (11:7, 11:9 11:8)
16 Szary Piotr - Nowakowski Witold 2 3:2 (12:10, 4:11, 11:4, 8:11, 13:11)
15 Szary Piotr - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:3)
15 Szary Piotr - Juchnik Henryk 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:6)
17 Gajewski Adam - Szary Piotr 1 0:3 (3:11, 3:11, 9:11)
17 Kufel Karol - Szary Piotr 1 3:1 (2:11, 11:6, 11:8, 11:5)
18 Kasperski Adam - Szary Piotr 2 3:2 (11:7,8:11,7:11,11:5,11:4)
18 Massalski Marcin - Szary Piotr 2 3:2 (11:8,2:11,11:6,6:11,11:9)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Ramenda Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
2 Cieślar Marcin / Walarus Dariusz - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
3 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Hetnał Sandra / Gajewski Adam 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:4)
4 Kleta Rafał / Libiszewski Grzegorz - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 1 3:2 (6-11, 11-8, 4-11, 11-3, 12-10)
5 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Massalski Marcin / Kasperski Adam 1 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:8, 11:8)
6 Prochot Krystian / Dziendziel Zdzisław - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
7 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Kajstura I Tomasz / Śmieja Zbigniew 2 3:1 (11;8, 8;11, 11;3, 11;4)
8 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:1 (11:6, 17:15, 4:11, 11:9)
12 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 4:11)
13 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 2 3:1 (11:2, 5:11, 11:6, 11:6)
14 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Kukla Sabina / Surma Bogusław 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 8:11)
15 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Libiszewski Grzegorz / Juchnik Henryk 2 3:1 (11:6, 12:14, 11:4, 11:6)
16 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Nowakowski Witold / Majocha Jarosław 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:9)
17 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 1 1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 6:11)
18 Massalski Marcin / Kasperski Adam - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 1:3 (5:11,7:11,11:9,6:11)