Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Gryga
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 października 1990 r.
32
Występy
28
Zwycięstwa
4
Porażki
87.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gryga Rafał - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:9)
1 Gryga Rafał - Suchodolski Paweł 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
3 Gryga Rafał - Gajewski Adam 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6 )
3 Gryga Rafał - Kufel Karol 1 3:2 (11:7, 14:16, 11:4, 8:11, 11:9)
2 Cieślar Marcin - Gryga Rafał 1 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 5:11)
2 Balcar Jacek - Gryga Rafał 1 0:3 (16:18, 7:11, 9:11)
4 Banach Piotr - Gryga Rafał 1 2:3 (6-11, 10-13, 11-7, 11-4, 11-13 )
4 Łosiński Wojciech - Gryga Rafał 1 3:2 (14-12, 12-10, 7-11, 8-11, 12-10)
5 Gryga Rafał - Roszkowski Adam 2 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:3)
5 Gryga Rafał - Machej Adrian 2 3:2 (11:4, 11:9, 9:11, 9:11, 11:8)
6 Dziendziel Zdzisław - Gryga Rafał 2 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)
6 Wójcik Krzysztof - Gryga Rafał 2 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 8:11)
7 Gryga Rafał - Grabski Dawid 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
7 Gryga Rafał - Śmieja Zbigniew 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:4)
8 Kukla Sabina - Gryga Rafał 2 0:3 (8:11, 8:11, 15:17)
8 Surma Bogusław - Gryga Rafał 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 6:11, 7:11)
10 Gryga Rafał - Sztuka Jacek 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:5)
10 Gryga Rafał - Walarus Dariusz 1 3:2 (11:9, 11:7, 1:11, 5:11, 11:7)
12 Suchodolski Zbigniew - Gryga Rafał 2 0:3 (2:11, 4:11, 9:11)
12 Puda Piotr - Gryga Rafał 2 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:9)
13 Gryga Rafał - Dziendziel Zdzisław 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
13 Gryga Rafał - Kralczyński Kornel 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:1)
14 Gryga Rafał - Macioł Grzegorz 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
14 Gryga Rafał - Surma Bogusław 2 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:3)
16 Gryga Rafał - Nowakowski Witold 2 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:4, 11"9)
16 Gryga Rafał - Ihas Janusz 2 1:3 (12:10, 5:11,10:12, 9:11)
15 Gryga Rafał - Juchnik Henryk 1 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 5:11)
15 Gryga Rafał - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:8)
17 Rus Maksymilian - Gryga Rafał 2 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
17 Hetnał Sandra - Gryga Rafał 2 2:3 (11:5, 11:8, 11:13, 5:11, 7:11)
18 Roszkowski Adam - Gryga Rafał 1 1:3 (8:11,8:11,11:7,3:11)
18 Machej Adrian - Gryga Rafał 1 0:3 (6:11,7:11,10:12)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gryga Rafał / Polok Paweł - Suchodolski Paweł / Puda Piotr 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
2 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Gryga Rafał / Polok Paweł 2 0:3 (3:11, 2:11, 7:11)
3 Gryga Rafał / Polok Paweł - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
4 Banach Piotr / Łosiński Wojciech - Gryga Rafał / Mazur Paweł 2 3:0 (12-10, 11-7, 11-7)
5 Gryga Rafał / Polok Paweł - Roszkowski Adam / Machej Adrian 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:9)
6 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Gryga Rafał / Polok Paweł 1 2:3 (11:5, 8:11, 11:5, 4:11, 8:11)
7 Gryga Rafał / Polok Paweł - Grabski Dawid / Ihas Jerzy 1 3:2 (5;11, 11;8, 19;21, 11;6, 11;9)
8 Stec Wacław / Duraj Mariusz - Gryga Rafał / Polok Paweł 1 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
10 Gryga Rafał / Polok Paweł - Balcar Jacek / Cieślar Marcin 1 3:1 (11:6. 9:11, 11:1, 11:5)
12 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Gryga Rafał / Polok Paweł 1 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
13 Gryga Rafał / Polok Paweł - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:5)
14 Gryga Rafał / Polok Paweł - Rus Jacek / Macioł Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:2)
15 Gryga Rafał / Polok Paweł - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)
17 Hetnał Sandra / Gajewski Adam - Zagajewski Mateusz / Gryga Rafał 2 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 7:11)
18 Machej Adrian / Roszkowski Adam - Polok Paweł / Gryga Rafał 1 1:3 (7:11,10:12,11:8,8:11)