Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Gawlas
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 grudnia 2009 r.
32
Występy
29
Zwycięstwa
3
Porażki
90.63%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
1 Gawlas Mateusz - Puda Piotr 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)
3 Gawlas Mateusz - Hetnał Sandra 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 12:10)
3 Gawlas Mateusz - Rus Maksymilian 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:7)
2 Walarus Dariusz - Gawlas Mateusz 2 2:3 (6:11, 11:5, 7:11, 11:8, 8:11)
2 Sztuka Jacek - Gawlas Mateusz 2 0:3 (4:11, 9:11, 2:11)
4 Juchnik Henryk - Gawlas Mateusz 2 2:3 (11-7, 11-8, 10-12, 10-12, 4-11 )
4 Libiszewski Grzegorz - Gawlas Mateusz 2 1:3 (7-11, 11-5, 8-11, 7-11)
5 Gawlas Mateusz - Machej Adrian 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
5 Gawlas Mateusz - Roszkowski Adam 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:6)
6 Prochot Krystian - Gawlas Mateusz 1 3:2 (12:10, 7:11, 11:13, 11:2, 11:8)
6 Kralczyński Kornel - Gawlas Mateusz 1 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 5:11)
7 Gawlas Mateusz - Śmieja Zbigniew 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
7 Gawlas Mateusz - Grabski Dawid 1 3:2 (11:4, 7:11, 11:13, 11:7, 11:7)
8 Rus Jacek - Gawlas Mateusz 1 0:3 (4:11, 10:12, 3:11)
8 Stec Wacław - Gawlas Mateusz 1 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)
10 Gawlas Mateusz - Cieślar Marcin 2 3:1 (12:10, 11:3, 8:12, 11:9)
10 Gawlas Mateusz - Balcar Jacek 2 3:1 (17:15, 11:4, 6:11, 11:7)
12 Suchodolski Paweł - Gawlas Mateusz 1 0:3 (3:11, 7:11, 5:11)
12 Ramenda Krzysztof - Gawlas Mateusz 1 0:3 (5:11, 4:11, 0:11)
13 Gawlas Mateusz - Mirek Krzysztof 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:3)
13 Gawlas Mateusz - Wójcik Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:8, 13:11)
14 Gawlas Mateusz - Kukla Sabina 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:6,11:6)
14 Gawlas Mateusz - Rus Jacek 1 3:0 (11:4, 11:7,11:4)
16 Gawlas Mateusz - Szostok Sebastian 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:8)
16 Gawlas Mateusz - Majocha Jarosław 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
15 Gawlas Mateusz - Kleta Rafał 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
15 Gawlas Mateusz - Libiszewski Grzegorz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
17 Kufel Karol - Gawlas Mateusz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
17 Gajewski Adam - Gawlas Mateusz 1 0:3 (8:11, 12:!4, 11:13)
18 Massalski Marcin - Gawlas Mateusz 2 0:3 (1:11,6:11,8:11)
18 Kasperski Adam - Gawlas Mateusz 2 0:3 (9:11,9:11,2:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Ramenda Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
2 Cieślar Marcin / Walarus Dariusz - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
3 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Hetnał Sandra / Gajewski Adam 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:4)
4 Kleta Rafał / Libiszewski Grzegorz - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 1 3:2 (6-11, 11-8, 4-11, 11-3, 12-10)
5 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Massalski Marcin / Kasperski Adam 1 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:8, 11:8)
6 Prochot Krystian / Dziendziel Zdzisław - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
7 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Kajstura I Tomasz / Śmieja Zbigniew 2 3:1 (11;8, 8;11, 11;3, 11;4)
8 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:1 (11:6, 17:15, 4:11, 11:9)
10 Gawlas Mateusz / Mazur Paweł - Sztuka Jacek / Walarus Dariusz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
12 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 4:11)
13 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 2 3:1 (11:2, 5:11, 11:6, 11:6)
14 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Kukla Sabina / Surma Bogusław 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 8:11)
15 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Libiszewski Grzegorz / Juchnik Henryk 2 3:1 (11:6, 12:14, 11:4, 11:6)
16 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Nowakowski Witold / Majocha Jarosław 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:9)
17 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 1 1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 6:11)
18 Massalski Marcin / Kasperski Adam - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 1:3 (5:11,7:11,11:9,6:11)