Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Roman
Frank
LZS ISMe Zakrzów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 grudnia 1975 r.
43
Występy
6
Zwycięstwa
37
Porażki
13.95%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lojtek Tomasz - Frank Roman 2 3:0 (11:5,11:4,11:7)
2 Jabłoński Filip - Frank Roman 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:3)
2 Gomularz Gabriel - Frank Roman 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
3 Frank Roman - Kondziela Krzysztof 2 2:3 (3:11, 11:8, 11:9, 8:11, 5:11)
3 Frank Roman - Staniszewski Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
4 Skorupa Jakub - Frank Roman 2 3:1 (11:7; 11:4; 5:11; 11:9)
4 Kaczmarek Jakub - Frank Roman 2 3:0 (11:9; 11:4; 11:6)
5 Frank Roman - Kurasz Łukasz 2 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 9:11)
5 Frank Roman - Goniowski Piotr 2 2:3 (9:11, 14:12, 11:4, 6:11, 10:12)
6 Skórski Michał - Frank Roman 2 3:0 (11:9,12:10,11:1)
6 Bomba Artur - Frank Roman 2 3:0 (11:3,11:6,11:6)
7 Frank Roman - Gwizdon Oliwier 2 0:3 (4:11, 4:11, 8:11)
7 Frank Roman - Mugowski Arkadiusz 2 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 8:11)
8 Tomiczek Jakub - Frank Roman 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
8 Madej Bogusław - Frank Roman 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
10 Gala Bartłomiej - Frank Roman 2 3:0 (11:6, 11:5, 13:11)
10 Bodnar Michał - Frank Roman 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
9 Frank Roman - Adamczyk Mikołaj 2 1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 7:11)
9 Frank Roman - Matejczyk Mateusz 2 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 11:8)
11 Frank Roman - Ciosmak Maciej 2 3:2 (11:7, 12:10, 10:12, 7:11, 11:2)
11 Frank Roman - Kot Szymon 2 3:0 (11:7, 13:11, 13:11)
12 Gwizdon Oliwier - Frank Roman 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:2.)
12 Ratka Andrzej - Frank Roman 2 0:3 (6:11, 4:11, 2:11.)
13 Frank Roman - Dytko Dawid 2 0:3 (7:11, 2:11, 3:11)
13 Frank Roman - Komandzik Rafał 2 2:3 (8:11, 11:5, 11:3, 9:11, 10:12)
16 Frank Roman - Jęsiek Jakub 2 0:3 (9:11, 9:11, 11:13)
16 Frank Roman - Skorupa Jakub 2 1:3 (11:5, 4:11, 4:11, 8:11)
14 Ciosmak Maciej - Frank Roman 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:3)
14 Kot Szymon - Frank Roman 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
15 Frank Roman - Madej Bogusław 2 0:3 (12:14, 7:11, 5:11)
15 Frank Roman - Motyka Krystian 2 3:0 (11:6, 11:4, 19:17)
17 Frank Roman - Gala Bartłomiej 2 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
17 Frank Roman - Gala Dawid 2 1:3 (8:11, 4:11, 14:12, 9:11)
19 Frank Roman - Jabłoński Filip 2 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
19 Frank Roman - Smołka Kamil 2 2:3 (5:11, 11:7, 5:11,14:12, 9:11)
20 Abramowicz Robert - Frank Roman 2 3:0 (11:4; 11:6; 11:1)
20 Czapla Kamil - Frank Roman 2 3:0 (11:6; 11:7; 11:9)
22 Kondziela Krzysztof - Frank Roman 2 3:0 (11:6, 11:6, 12:10)
22 Staniszewski Piotr - Frank Roman 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
18 Goniowski Piotr - Frank Roman 2 3:0 (11/9; 11/4; 13/11)
18 Stefaniak Michał - Frank Roman 2 3:0 (11/9; 11/6; 13/11)
21 Frank Roman - Rolak Jarosław 2 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 7:11)
21 Frank Roman - Lojtek Tomasz 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz - Frank Roman / Budkiewicz Szymon 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:5, 12:14, 9:11)
2 Pustołka Bartosz / Kolekta Jarosław - Budkiewicz Szymon / Frank Roman 2 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:8, 11:6)
3 Frank Roman / Budkiewicz Szymon - Staniszewski Piotr / Kondziela Krzysztof 2 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 7:11)
4 Jęsiek Jakub / Kaczmarek Jakub - Sawicki Grzegorz / Frank Roman 1 3:1 (12:14; 13:11; 11:9; 11:7)
5 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 0:3 (10:12, 9:11, 6:11)
6 Durak Kamil / Bomba Artur - Sawicki Grzegorz / Frank Roman 1 3:1 (11:8,11:5,14:16,11:8)
7 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Twardowski Szymon / Kalinowski Mateusz 1 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
8 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Sawicki Grzegorz / Frank Roman 1 3:2 (11:7, 4:11, 9:11, 11:9, 11:7)
9 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:3)
10 Strof Łukasz / Radło Szymon - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:4)
11 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 2:3 (4:11, 11:6, 9:11, 11:8, 6:11)
12 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 2 3:1 (10:12, 11:8, 11:3, 11:6. )
13 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Skórski Michał / Dytko Dawid 2 2:3 (12:14, 11:7, 11:8, 6:11, 8:11)
14 Ciosmak Maciej / Kot Szymon - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 2 2:3 (11:6, 8:11, 8:11, 11:8, 9:11)
15 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
16 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Skorupa Jakub / Gulba Juliusz 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:8)
17 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Strof Łukasz / Gala Bartłomiej 2 2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 3:11, 7:11)
18 Stefaniak Michał / Goniowski Piotr - Sawicki Grzegorz / Frank Roman 2 3:1 (8/11; 11/2; 11/3; 13/11)
19 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Smołka Kamil / Kolekta Jarosław 2 0:3 (6:11, 4:11, 6:11)
20 Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 2 0:3 (8:11; 8:11; 6:11)
21 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz 2 1:3 (6:11, 15:13, 6:11, 9:11)
22 Kondziela Krzysztof / Staniszewski Piotr - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 2 3:2 (11:8, 8:11, 11:, 9:11, 11:8)