Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Kurasz
UKS Feniks Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 marca 1986 r.
33
Występy
11
Zwycięstwa
22
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Madej Bogusław - Kurasz Łukasz 2 3:0 (11/5; 11/7; 11/7)
3 Rolak Jarosław - Kurasz Łukasz 2 3:0 (11:2,11:6,11:4)
3 Lojtek Tomasz - Kurasz Łukasz 2 3:0 (11:5,11:6,11:7)
4 Kurasz Łukasz - Prokop Krzysztof 2 3:0 (11/2; 11/3; 11/4)
4 Kurasz Łukasz - Kondziela Krzysztof 2 1:3 (9/11; 11/8; 9/11; 6/11)
5 Frank Roman - Kurasz Łukasz 2 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 9:11)
5 Pruszkowski Jakub - Kurasz Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:5, 15:13)
7 Kurasz Łukasz - Jędrysik Dawid 2 3:2 (10/12; 7/11; 11/7; 11/6; 11/4)
7 Kurasz Łukasz - Matejczyk Mateusz 2 3:0 (11/7; 11/5; 11/6)
8 Kot Szymon - Kurasz Łukasz 2 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)
9 Kurasz Łukasz - Kolekta Jarosław 2 2:3 (15/13; 7/11; 10/12; 11/8; 6/11)
9 Kurasz Łukasz - Jabłoński Filip 2 2:3 (5/11; 11/7; 7/11; 11/5; 8/11)
10 Kaczmarek Jakub - Kurasz Łukasz 2 3:2 (4:11; 6:11; 11:9; 12:10; 11:5)
10 Gulba Juliusz - Kurasz Łukasz 2 1:3 (9:11; 11:6; 9:11; 2:11)
11 Kurasz Łukasz - Komandzik Rafał 2 3:0 (11/9; 11/9; 11/3)
11 Kurasz Łukasz - Bomba Artur 2 3:1 (13/11; 12/10; 9/11; 17/15)
12 Radło Szymon - Kurasz Łukasz 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:6)
12 Strof Łukasz - Kurasz Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:5, 12:10)
13 Pawłowski Krzysztof - Kurasz Łukasz 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:5,)
13 Kolekta Jarosław - Kurasz Łukasz 1 0:3 (9:11, 9:11, 11:13)
20 Gerlic Piotr - Kurasz Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:7, 14:12)
20 Bąk Sebastian - Kurasz Łukasz 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 14:12)
14 Kurasz Łukasz - Korzec Przemysław 1 0:3 (6/11; 7/11; 8/11)
14 Kurasz Łukasz - Struś Piotr 1 3:0 (11/9; 11/1; 11/4)
16 Kurasz Łukasz - Szydło Aleksander 1 0:3 (12/14; 6/11; 4/11)
16 Kurasz Łukasz - Szydło Stanisław 1 2:3 (11/3; 6/11; 11/8; 7/11; 6/11)
17 Kurasz Łukasz - Gulba Juliusz 1 1:3 (9/11; 11/4; 11/13; 9/11)
17 Kurasz Łukasz - Kaczmarek Jakub 1 1:3 (13/11; 2/11; 8/11; 7/11)
19 Jędrysik Dawid - Kurasz Łukasz 1 2:3 (11:6; 9:11; 11:9; 8:11; 14:16)
19 Adamczyk Mikołaj - Kurasz Łukasz 1 3:1 (11:9; 5:11; 11:6; 12:10)
18 Kurasz Łukasz - Pruszkowski Jakub 1 1:3 (17/19; 7/11; 12/10; 7/11)
21 Durak Kamil - Kurasz Łukasz 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:4)
21 Skórski Michał - Kurasz Łukasz 1 3:2 (11:5, 7:11, 11:9, 9:11, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 3:2 (12/10; 11/13: 8/11; 11/4; 11/8)
2 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Steuer Dariusz / Radło Szymon 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
3 Korzec Przemysław / Wrześniak Tomasz - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 3:2 (11:9, 13:11, 7:11, 8:11, 11:4)
4 Kurasz Łukasz / Goniowski Piotr - Prokop Krzysztof / Kondziela Krzysztof 2 1:3 ( 6/11; 8/11; 14/12; 8/11)
5 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 0:3 (10:12, 9:11, 6:11)
6 Kalinowski Mateusz / Fomin Jurij - Kurasz Łukasz / Misiak Mateusz 1 3:0 (11:8, 14:12, 11:6.)
7 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Czapla Kamil / Matejczyk Mateusz 1 3:0 (11/6; 11/9; 11/8)
8 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
9 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Smołka Kamil / Jabłoński Filip 1 1:3 (11/8; 9/11; 7/11; 10/12)
10 Adamus Paweł / Gulba Juliusz - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 1:3 (5:11; 6:11; 11:6; 2:11)
11 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Bomba Artur / Durak Kamil 1 0:3 (16/18; 11/13; 7/11)
12 Radło Szymon / Strof Łukasz - Kurasz Łukasz / Misiak Mateusz 1 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
13 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 10:12, 11:8, )
14 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Korzec Przemysław / Rolak Jarosław 1 3:1 (11/9; 11/7; 10/12; 12/10)
16 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 2:3 (11/5; 10/12; 8/11; 11/7; 8/11)
17 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Jęsiek Jakub / Kaczmarek Jakub 1 3:0 (15/13; 11/9; 11/8)
18 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Budkiewicz Szymon / Pruszkowski Jakub 1 2:3 (7/11; 6/11; 11/5; 11/9; 7/11)
19 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 3:2 (11:4; 6:11; 8:11; 11:9; 11:8)
20 Gerlic Piotr / Bąk Sebastian - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 3:2 (8:11, 11:5, 6:11, 11:7, 11:7)
21 Durak Kamil / Komandzik Rafał - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 7:11)