Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mikołaj
Adamczyk
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 kwietnia 2005 r.
40
Występy
17
Zwycięstwa
23
Porażki
42.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Adamczyk Mikołaj - Skorupa Jakub 2 3:2 (6:11; 11:6; 1:11; 11:7; 11:6)
1 Adamczyk Mikołaj - Kaczmarek Jakub 2 3:1 (11:9; 10:12; 11:9; 11:3)
2 Adamczyk Mikołaj - Skórski Michał 2 1:3 (12:10; 7:11; 8:11; 9:11)
2 Adamczyk Mikołaj - Mrowca Michał 2 3:0 (11:6; 11:9; 11:4)
3 Madej Bogusław - Adamczyk Mikołaj 2 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 8:11)
3 Motyka Krystian - Adamczyk Mikołaj 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 10:12)
4 Adamczyk Mikołaj - Bodnar Michał 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
4 Adamczyk Mikołaj - Gala Bartłomiej 2 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11)
5 Rolak Jarosław - Adamczyk Mikołaj 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:7,11:1)
5 Lojtek Tomasz - Adamczyk Mikołaj 2 3:1 (11:6, 2:11, 11:8, 11:9)
6 Adamczyk Mikołaj - Kardyś Adam 2 3:1 (11:3, 11:5, 6:11, 11:6)
6 Adamczyk Mikołaj - Kondziela Krzysztof 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:4)
8 Adamczyk Mikołaj - Mugowski Arkadiusz 2 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 9:11.)
8 Adamczyk Mikołaj - Broszkiewicz Karol 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:6, 9:11.)
10 Ciosmak Maciej - Adamczyk Mikołaj 2 1:3 (13:15, 11:5, 6:11, 9:11)
10 Herszkiewicz Dariusz - Adamczyk Mikołaj 2 0:3 (4:11, 7:11, 10:12)
9 Frank Roman - Adamczyk Mikołaj 2 1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 7:11)
9 Pruszkowski Jakub - Adamczyk Mikołaj 2 2:3 (7:11, 10:12, 10:12, 9:11)
11 Adamczyk Mikołaj - Kolekta Jarosław 2 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 6:11, )
11 Adamczyk Mikołaj - Gomularz Gabriel 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:9, )
12 Adamczyk Mikołaj - Wróbel Jan 1 0:3 (5:11; 11:13; 4:11)
12 Adamczyk Mikołaj - Stokłosa Jacek 1 0:3 (7:11; 8:11; 10:12)
13 Strof Łukasz - Adamczyk Mikołaj 1 3:2 (11:13, 9:11, 11:9, 11:7, 11:8)
13 Radło Szymon - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
21 Gerlic Piotr - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:6, 11:9, 12:10)
21 Bąk Sebastian - Adamczyk Mikołaj 1 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:5)
15 Adamczyk Mikołaj - Korzec Przemysław 1 0:3 (8:11; 9:11; 5:11)
15 Adamczyk Mikołaj - Struś Piotr 1 1:3 (11:9; 9:11; 10:12; 11:13)
18 Kaczmarek Jakub - Adamczyk Mikołaj 1 3:2 (11:8; 8:11; 8:11; 11:9; 11:7)
18 Gulba Juliusz - Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (11:8; 7:11; 9:11; 8:11)
14 Pawłowski Krzysztof - Adamczyk Mikołaj 1 3:1 (11:5, 11:3, 5:11, 14:12)
14 Juzek Sebastian - Adamczyk Mikołaj 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 15:13)
16 Twardowski Szymon - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:3, 11:3, 12:10)
16 Kalinowski Mateusz - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
19 Adamczyk Mikołaj - Misiak Mateusz 1 0:3 (6:11; 7:11; 5:11)
19 Adamczyk Mikołaj - Kurasz Łukasz 1 3:1 (11:9; 5:11; 11:6; 12:10)
20 Adamczyk Mikołaj - Pruszkowski Jakub 1 3:2 (8:11; 8:11; 12:10; 12:10; 11:9)
20 Adamczyk Mikołaj - Budkiewicz Szymon 1 3:1 (11:6; 11:9; 9:11; 11:9)
22 Skórski Michał - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (14/12, 11/4, 11/7)
22 Durak Kamil - Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (8/11, 12/14, 11/8, 4/11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj - Adamus Paweł / Skorupa Jakub 1 3:1 (11:4; 7:11, 11:5; 12:10)
2 Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj - Durak Kamil / Mrowca Michał 1 1:3 (12:10; 10:12; 9:11; 8:11)
3 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj 1 2:3 (11:6, 8:11, 11:6, 10:12, 3:11)
4 Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil - Strof Łukasz / Wiża Roman 1 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 4:11)
5 Korzec Przemysław / Rolak Jarosław - Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
6 Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil - Bąk Sebastian / Gerlic Piotr 1 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
8 Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj - Twardowski Szymon / Kalinowski Mateusz 1 0:3 (4:11, 4:11,10:12.)
9 Pruszkowski Jakub / Budkiewicz Szymon - Adamczyk Mikołaj / Matejczyk Mateusz 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:7)
10 Szydło Stanisław / Ciosmak Maciej - Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil 1 3:2 (11:6, 10:12, 11:6, 9:11, 11:6)
11 Adamczyk Mikołaj / Czaputa Piotr - Kolekta Jarosław / Smołka Kamil 2 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
12 Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 2:3 (11:6; 6:11; 6:11; 11:9; 11:13)
13 Wiża Roman / Strof Łukasz - Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj 2 3:0 (16:14, 11:6, 11:7)
14 Smołka Kamil / Kolekta Jarosław - Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
15 Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil - Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz 2 3:2 (11:5; 9:11; 8:11; 11:9; 14:12)
16 Mugowski Arkadiusz / Gwizdon Oliwier - Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil 2 3:2 (11:13, 11:5, 8:11, 11:4, 11:5)
18 Gulba Juliusz / Skorupa Jakub - Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil 2 2:3 (9:11; 11:8; 7:11; 11:6; 7:11)
19 Czaputa Piotr / Adamczyk Mikołaj - Stefaniak Michał / Goniowski Piotr 2 0:3 (8:11; 10:12; 4:11)
20 Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 2 0:3 (8:11; 8:11; 6:11)
21 Staniszewski Piotr / Kondziela Krzysztof - Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil 2 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
22 Skórski Michał / Dytko Dawid - Adamczyk Mikołaj / Szydło Maciej 2 3:0 (11/7, 11/1, 11/2)