Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Filip
Jabłoński
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1983 r.
36
Występy
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69.44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jabłoński Filip - Kot Szymon 2 3:0 (11:2,11:7,11:9)
1 Jabłoński Filip - Ciosmak Maciej 2 3:0 (11:7,11:3,11:9)
2 Jabłoński Filip - Frank Roman 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:3)
3 Skorupa Jakub - Jabłoński Filip 2 0:3 (6:11; 4:11; 7:11)
3 Kaczmarek Jakub - Jabłoński Filip 2 2:3 (11:8; 9:11; 7:11; 11:5; 5:11)
5 Tomiczek Jakub - Jabłoński Filip 2 0:3 (2:11,7:11,5:11)
5 Madej Bogusław - Jabłoński Filip 2 0:3 (7:11,6:11,9:11)
4 Jabłoński Filip - Skórski Michał 2 3:0 (11:8, 11:9, 13:11)
6 Jabłoński Filip - Strof Łukasz 2 2:3 (4:11, 11:8, 10:12, 11:8, 9:11)
6 Jabłoński Filip - Wiża Roman 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:3)
7 Rolak Jarosław - Jabłoński Filip 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:7)
7 Lojtek Tomasz - Jabłoński Filip 2 2:3 (6:11, 11:9, 13:11, 9:11,9:11 )
8 Jabłoński Filip - Bernacki Łukasz 2 1:3 (11:9, 9:11, 3:11, 8:11)
9 Żamojda Andrzej - Jabłoński Filip 2 0:3 (3/11; 9/11; 9/11)
9 Kurasz Łukasz - Jabłoński Filip 2 2:3 (5/11; 11/7; 7/11; 11/5; 8/11)
10 Jabłoński Filip - Gwizdon Oliwier 2 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 8:11)
10 Jabłoński Filip - Mugowski Arkadiusz 2 1:3 (11:6, 7:11, 2:11, 11:13)
11 Czaputa Piotr - Jabłoński Filip 2 1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 3:11)
13 Jabłoński Filip - Stefaniak Michał 2 3:0 (11:9, 11:4, 13:11, )
15 Staniszewski Piotr - Jabłoński Filip 2 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 11:13)
15 Kondziela Krzysztof - Jabłoński Filip 2 0:3 (9:11, 6:11, 10:12)
16 Mrowca Michał - Jabłoński Filip 2 0:3 (2:11, 1:11, 5:11)
16 Komandzik Rafał - Jabłoński Filip 2 1:3 (5:11, 11:8, 3:11, 9:11)
14 Jabłoński Filip - Czapla Kamil 2 3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 11:6)
14 Jabłoński Filip - Abramowicz Robert 2 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 4:11)
18 Bodnar Michał - Jabłoński Filip 2 3:2 (4:11, 11:5, 7:11, 11:8, 12:10)
18 Steuer Dariusz - Jabłoński Filip 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
17 Jabłoński Filip - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:5)
17 Jabłoński Filip - Madej Bogusław 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)
19 Frank Roman - Jabłoński Filip 2 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
19 Frank Dawid - Jabłoński Filip 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
20 Jabłoński Filip - Rolak Jarosław 2 2:3 (7:11, 3:11, 11:9, 13:11, 3:11)
20 Jabłoński Filip - Lojtek Tomasz 2 0:3 (5:11, 6:11, 5:11 )
21 Mugowski Arkadiusz - Jabłoński Filip 2 3:2 (6:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:7.)
22 Herszkiewicz Dariusz - Jabłoński Filip 2 0:3 (9:11, 3:11, 4:11)
22 Szymański Igor - Jabłoński Filip 2 0:3 (3:11, 5:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Szydło Aleksander / Szydło Stanisław 1 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 9:11)
2 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Sawicki Grzegorz / Pruszkowski Jakub 1 3:0 (11:1, 11:3, 11:5)
3 Jęsiek Jakub / Kaczmarek Jakub - Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip 1 0:3 (5:11; 10:12; 7:11)
4 Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof - Durak Kamil / Bomba Artur 1 3:2 (11:4, 11:9, 7:11, 7:11, 11:6)
5 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof 1 3:2 (8:11,9:11,11:9,11:6,11:6)
6 Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof - Steuer Dariusz / Radło Szymon 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 12:10)
7 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip 1 3:2 (11:13, 11:2, 5:11, 11:8, 11:4)
8 Jabłoński Filip / Smołka Kamil - Kondziela Krzysztof / Kardyś Adam 2 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:6)
9 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Smołka Kamil / Jabłoński Filip 1 1:3 (11/8; 9/11; 7/11; 10/12)
10 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Twardowski Szymon / Kalinowski Mateusz 1 3:2 (11:6, 10:12, 14:12, 4:11, 11:8)
11 Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid - Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 3:11,10:12,)
13 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 10:12, 11:8, )
14 Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof - Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)
15 Gerlic Piotr / Bąk Sebastian - Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 15:13)
16 Skórski Michał / Komandzik Rafał - Jabłoński Filip / Smołka Kamil 2 3:2 (11:, 9:11, 8:11, 11:8, 13:11)
17 Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:8)
18 Radło Szymon / Bodnar Michał - Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (5:11, 8:11, 11:13)
19 Pruszkowski Jakub / Piegsa Marcel - Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 2:11, 9:11)
20 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (5:11, 14:16, 11:13)
21 Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon - Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip 1 3:1 (11:1, 11:9, 8:11, 15:13.)
22 Herszkiewicz Dariusz / Szymański Igor - Jabłoński Filip / Gomularz Gabriel 2 2:3 (11:6, 6:11, 7:11, 11:7, 8:11)